Ormar grow/250w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
u tome i je problem, što mi se čini da su manje od 7 dana do kraja.

Ima u graveyardu jedna moja tema koja je instantno tamo završila uz uvredu i bez prilike. A ima i ignoriranja nebi imenovao, evo samo za primjer prijavim status od jednog člana čiji je sadržaj opasan za drugog člana jer se navodi grad kojeg je ovaj prepoznao i nije za zajebanciju. Nema ni odgovora niti je status cenzuriran. Jbg tako se osjećam i gotovo, tim više što sam osnove učio preko stranih foruma a sad za nove članove pokušavam sredit vodiče i neke glavne teme koje su pokvarene. The damage is done i moram dalje al se s vremena na vrijeme eto, sjetim i nanovo uvrijedim pa mi dođe da se izjadam :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Jackhammer

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
po slikama bi reko da su jos to sve mlijecni trihomi i da imas tjedan dana sigurno. al nemoj me drzat za rijec.

...samo se ti jadaj :) malo olaksat dusu....al nema smisla se tak sekirat oko gluposti. vidim da se trudis i pomazes....jbga za ono na yardu, vidio sam. mozda bi bilo bolje da se dogovoris prije sto treba a sto ne da nebi opet doslo do toga. opusti se malo :p jbga nekad se ni meni neda odgovarat ni citat ak me ne zanima previse heheh....ima nas sve vise na forumu i svakim danom ce bit sve vise i vise padobranaca, a pre malo odgvornih ljudi da patroliju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
svida mi se, male biljke a debeli i masni hedovi :cool: flushaj i ne gnoji vise, ostavi dok ne pozuti lisce i bit ce bomba..

nepozeljan nisi, samo opusteno i bit ce sve oke.. sto se tice tog statusa zaboli te đon nema veze s tobom i nema smisla da se osjecas neugodno zbog toga, i kakva vam je sad to fora s tim malim slovima hahha...
m0108.gif
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Opusteno, izperi gnojivo bez brige sa vodom i pusti da dobro odtece voda ispod.
Sa moderatorima se mozes sve dogovoriti. Garantiram da ces tesko naci na nekom
forumu tolerantniju i susretliviju ekipu. Popricaj sa njim. Hehe i mene so par puta napucali
na pocetku kada sam dosao a ja sve izokrenuo na salu i bila mirna bosna. Dobri so decki i trude se svi.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Evo kako sam i sama upravo krenula sa 250w malo listam slične dnevnike i evo mi tvoj zapeo za oko :) stvarno predivne biljke i zanimljiv dnevnik.Žao mi je što nisam od početka pratila ali nikad nije kasno :) sada sam ga prelistala cijelog da pokupim još koju informaciju.Uglavnom svaka čast :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
11 tjedana i 2 dana od klijanja od toga 8. tjedan cvijetanja

IMG_7630.JPG
Prva runda, bočne grane što smo ljepša polovica i ja trimali punih 10 minuta.

Edit: nisam mogao odoliti a da ne stavim dva tri popcorna u mikrovalnu. Užas miris, okusa ko da ni nema i para grlo ali itekako pušljivije od ulične.
Dere glavu definitivno, nije stonerska vutra. U stanu smo na laganini mode pa ne mogu baš prosudit za noge.
Još će se to fino osušit, dobit miris i okus, dobro sam je isprao, i detaljno trimao tako da bi i tu trebala bit oke. Već sad sam zadovoljan a može samo bolje, Tako da ću opet pisat.
Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.