Ortega Indica (DP) Hydro drip 250-600w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ma sve je uredu samo nisam stigao pisat a problemi su po mome nastali od odvlazivaca, cobovi tu nisu imali nikakvu ulogu...napravim mali rezime kad ih skinem tamo oko 10.1
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Nema masti drug ovaj je dobrano nastradao zbod problema...trenutno su na vodi jos dan dva pa slikam sta je ostalo od njih
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Mario prijatelju, pa sta bi, dali mozda znas zbog cega je doslo do tog, volio bi znati.Hidro si kak se veli magistrirao, i vidis uvijek nesto novo iznenadi covijeka, posto si dugo u hidru, htio bi cut tvoje misljenje :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339
05.01.2017
33
47
18
30
Kako je proslo s klonovima?
I ja sam imao slicno iskustvo nedavno...lolipopao sam i bzvz stavio 2 dana u mjesavinu gnjojiva s vodom i prebacio u zemlju...malac sad vec cvjeta...nece bit previse al ce bit drag sigurno...
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Evo me nazad pa neznam gdje sam stao ni gdje da pocnem:) biljke su mi imale probleme koje nisam uspio rijesit jer ostecenja na lisnoj masi su bila velika a lisca malo tako da lolipop je dobar al moraju biti biljke zdrave u protivnom nepise im se dobro...plan je bio odradit nekih 8 tjedana cvijetanja i onda pred Bozic ih pustiti 2 tjedna na vodi dok se ne vratim sa puta ali sam ih ostavio na malo manjoj dozi gnojiva u nadi da ce se jos nesto popunit...kad sam se vratio nakon 15 dana nasao sam suh rezervar premda sam im ostavio 110 litara i napola suhe biljke koje sam opet vratio u zivot sa jos 7 dana ciste RO prije nego sam ih sinoc konacno skinuo i zavrsio ovu pricu koju nisam ni sam 100% siguran gdje sam zeznuo..

Slika kako sam ih zatekao nakon puta
2017-01-14 18.01.58.jpg
2017-01-14 18.01.37.jpg
Ovdije su malo zivnula nakon sto sam ponovno stavio vodu
2017-01-14 18.02.53.jpg
I blago otrimane jer ostavio sam sve sto se bijelilo nebi li izvukao sto vise ulja zato izgleda kao da ima puno masne hedovine ali daleko je to od uobicajenog
2017-01-14 18.03.50.jpg

Ostaje mi jos probati rad i vidit dali je to ono kako je opisano zbog cega sam i odabrao ovaj strein a to bi bilo cisti indika relax bez bilo kakvih poslijedica dan poslije tipa teske glave,osamucenosti itd... ako bude zadovoljavajuci mozda ubacim jos jednu turu jer ona 3 klona sto sam pokazao prije sam narezuckao i pustio cisto da vidim sta ce se desit i nakon 15 dana imao sam sta i vidit :)
2017-01-14 18.03.07.jpg

2017-01-14 18.03.29.jpg

Na kraju ostajem pri misljenju da probleme mi je proizveo odvlazivac koji je poprilicno jak i kad su biljke postale vece on je radio gotovo bez stajanja i izvlacio vlagu iz biljki i to mislim da je dovodilo do pregnojavanaj biljki jer sam na silu terao biljke da uzimaju vodu koju je odvlazivac izvalcio a samim tim u rezervaru sam imao konstantan porast EC-a i puno cesce korigiranje PH od ubicajenog i za kraj ako netko bude koristio ADH gnojiva obavezno krenuti sa pola propisane i ne prelaziti 70% doze osim u slucajevima gdje biljka ima povecani apetiti jer ova gnojiva su poprilicno jaka i tesko je izbijeci pregnojavanje koje zna poceti vec na 1.4 EC-a

To bi bilo to, hvala svima koji su pratili i sory na preskakanju al sam u fazi kad fali vremena za sve pa tako i za dnevnik :wave:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
dnevnik iz 2017.
Dobro sam ga prostudirao i u vise navrata pokusavao shvatiti gdje je Mario pogrijesio.
Prevelike oscilacije u EC i pH su dosle usljed ne odrzavanja spremnika cistim...gotovo sam siguran da je upravo zbog "prljavog"spremnika doslo do problema...jasno da EC i pH skacu ukoliko je voda u spremniku..da se tako izrazim"prljava"..
Kuglice su sterilne i takve moraju ostati do kraja growa..ne samo kuglice,nego cijeli sistem.

Tako da evi ,ako netko naleti na ovaj dnevnik,a zeli u dubine..neka ostane zabiljezeno...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339 and CilI