Osetim se jako nakon rada oko box-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.291
14.568
358
meni ovo uopče nema smisla ni razuma.....jedino da trimaš pet-šest sati extra mirišljavu i full zrelu vutru....e onda ti se miris uvuće u kosu i odječu što se vrlo jednostavno rješava presvlačenjem i tuširanjem....a ruke se peru benzinom ili alkoholom.....ako ne nosiš rukavice prilikom trimanja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
25.12.2015
87
173
33
Prvi mi grow i ja stvarno volim petljati po svojoj biljci, sto puta otvoriti box, pritegnuti , odtegnuti, zakrenuti...i nije se jednom dogodilo da drugi dan na poslu u pola radnog vremena osjetim tocno taj miris moje biljke. Nakon tusiranja u drugoj odjeci to je potpuno nemoguce. Zelim reci da mozak potaknut ne znam cime projicira taj miris i onda se ti zabrines. Vjerujem da je dodatni triger za ovu situaciju ako sumnjas sa netko sumnja. Svaka obiteljska situacija je specificna. Krasno je to srocila space_lulu. Ako te to toliko smeta ili prekini ili nastavi ali onda svakako promjeni retoriku prema roditeljima. Prvo je lakse, drugo je izazov. Mislim da ubijanje od alkohola i riganje po kući nije rješenje :)

Inace biljka mi stvarno jak miris ima, nije mi u kuci vec u dvorisnoj prostoriji i nikako mi nije jasno kako to uspijeva nekome u stanu tko zivi sa roditeljima uz sve metode filtriranja zraka.
 

PoluAmater

Funny one liner
05.01.2016
80
301
53
Earth
meni ovo uopče nema smisla ni razuma

Pa dobro mislim da nije poenta ove teme da se ubedjujemo da li to ima ili nema smisla, vec da se pronadje adekvatno resenje, do kojeg smo i dosli.

Nakon sto sam juce nosio kapu, rukavice, i isprao nos :D, nisam se osetio uopste.
Presvukao sam se i istusirao pre nego sto sam krenuo kuci, kao i oprao lice after shave-om.

Hvala vam svima, svi ste bili u pravu uglavnom.
 

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
Inace biljka mi stvarno jak miris ima, nije mi u kuci vec u dvorisnoj prostoriji i nikako mi nije jasno kako to uspijeva nekome u stanu tko zivi sa roditeljima uz sve metode filtriranja zraka.

Ja neman nikakve filtere u boxu, samo ona gel u sobi, otac nikad ni ne ulazi, a mater kad ude misli da to iman vako trave, a ne da raste tu :)

@PoluAmater kolega mislin da ce tebe sav taj silni stres ubiti
 
23.12.2015
62
37
18
35
Ne znam da li ovde treba pricati o problemu mirisa ili o problemu roditelja i njihovog ne shvatanja. Ja sam mojima rekao da bez toga ne mogu zaspati i objasnio da su benzodiazepini koje sam pio mnogo stetniji. Uostalom i doktor im je potvrdio moju pricu. Jedan komsija je otisao kod doktora zbog nesanice i doktor ga pitao da li je probao sa kanabisom. Pa su dobili jos jednu potvrdu okoline.

Sto se mirisa tice ja nemam problem jer trenutno ne zivim sa roditeljima a i biljke koje trenutno gajim nemaju nikakav miris sve dok ne protrljam hedove. :)

Keep growing. Pusti sta drugi misle, ne mirises na vutru sigurno. A i da mirises sta te boli k... :)
 

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
807
93
46
A da oko vrata staviš mirisni borić? Npr new car aroma, ja sam stavio sebi taj u auto i sad mislim da imam novi auto a ono raga od 12 godina... :)
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Nemoguce je to da se taj miris iz boxa tako upije u kozu i obleku, da cjeli dan stojis u boxu nemoze se tako osjetiti. To te vjerojatno starci cimaju, a i tebi taj miris ostane u nosu pa mislis da smrdi sve oko tebe. :thumb:


Nije istina..ja kad sam harvesto i trimmo svoje afgan kush rydere..BTj smrdio sam u 3 pm!! pametan oso u maxi konzum, e ako me onda nakon onih siiilnih pogleda nisu sklepali nece ni jucer!!! Tako da uopce vam ne stoji teorija drugovi,drugarice i burzuji..
 
03.06.2015
109
112
43
33
vidim da je ova tema aktivna pa ću pitati tu, imam nekoliko pitanja:

1. što ako se biljka baš osjeti jako. Smrdi baš- Ukučanima ne smeta, nego dali je moguće da miris dođe skroz do ulice iako je ulaz u kuću udaljen 20 metara od ulice jer što ako ulicom prošeta neki ker koji radi u MUP-u.

2. ako biljka raste u boxu doslovno pored glave pored jastuka, dali konstantno udisanje tog čuda može prouzročiti bilo kakve posljedice na ljudski organizam ili organizam od kera?
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
1. Ipak zivis u kuci, znaci ne growas u stanu zgrade di bi mogao neko od susjednih osjetiti miris. Nije ti kuca stalno otvorena da bi moglo tolko mirisa izaci, mozda jedino ako imas ispuh spojen da izlazi recimo kroz prozor. Ja sam isto u kuci puno blize od glavne ulice nego ti pa nisam nikad osjetio miris van kuće.
2. Ne vidim razlog da bi miris mogao nastetiti kako ljudskom tako i zivotinjskom organizmu.