osiguranje sajta od svih nemani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.04.2011
1
0
0
51
osigurati svoj sajt od krađe mislim da svaki uzgaivac otome misli. danas sam gledo bežicne kamere haha, sve ima ali i poskupo. znali ko kakve cake nap zamke ja znam za četri pet eksera u dasku i okreni. dajte koji savjet ima nas dosta koji smo pokradeni:vb_whip:
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Nema boljeg savjeta od toga da nades sto zapustenije i nedostupnije mjesto...jer sve drugo pada u vodu...
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Sekach je napisao(la):
Nema boljeg savjeta od toga da nades sto zapustenije i nedostupnije mjesto...jer sve drugo pada u vodu...

potpisujem, samo nepristupacnost terena pobijedjuje. sve ostalo je za k. sta ti vredi kamera, neces murju zvat da si pokraden.
ove zamke i to zajebi. mogao bi se netko ozlijedit pa te docekat. ja znam da ja bi. ostavio bi ti zamku za medvjede pred biljkom.....
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Evo ja danas isao u jos jednu izvidnicu za sajt...cijelo tijelo mi prekriveno porezotinama od grana i sve me boli koliko sam puta pao jer je teren pun rupa...i bas sam zato 95% siguran da je sajt dobar jer ne znam koja bi druga budala se probijala kroz sve to samo iz ciste dosade... XD

Jos savjet koji bi ti dao je da, ukoliko je moguce, svaki puta kada ides do mjesta koristis drugi put...tako da ne ostane trag i put bude vidljiv...isto tako smanji broj posjeta na minimum...jer broj posjeta = x puta veca sansa da te netko vidi...

Imaj 2 sajta...tako da ako jedan bude provaljen, da imas pricuvu...da ne ostanes bez uroda za cijelu godinu...

I ono najvaznije...ne govori nikome cime se bavis...cak ni sebi...
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
ja mrzim odlaziti na sajt zato sto su mi vec cijele ruke izgrebane, ali moram
 
06.02.2011
26
0
1
Ma da sto je sajt izolovaniji to je bolje........znaci sto veca dzungla,koprive i kupinjaci i tu trazis neko osuncano mestasce.
Dolazak na sajt je posebna prica.Boli me glava kad pocnem smisljati kuda da mu pristupim zbog putanja koje se vide neki put i posle jednog prolaska.
Kapiram da su te putanje ono sto najvise odaje sajt.......ima na forumu tekst o pravljenju laznih putanja u krug oko sajta, sto je dobra fora jer pogadja u sustinu stvari.........LJUDI VOLE PRATITI PUTANJE MA GDE ONE ISLE.......i ako ih one ne odvedu nigde - nema opasnosti...ali ako je na kraju puta tvoj sajt.....MESTO JE IZVALJENO
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
najbolje kad vidis dzunglu, pa onda jos dzungle, mislim veliku dzunglu oko 2,3 hektara i onda raskrcis sredinu i posadis
 
06.04.2011
35
4
0
45
E ljudi moj sajt bio bas i sredistu sume pa mi neko provalio sajt i sve lepo pocistio nije mi ostavio ni za spravu.Samo se zajebo digo berbu metar dana ranije a ona tad bila lajterica pozdrav svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.