Oslobodite onog dečka iz osijeka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.11.2007
5
0
0
41
mali je pao sa fuljom vrijednom 150kn, a dobio 2 godine bukse...totalna predizborna, kurvinska fora naših političara..ja sam za to da svi sa ovog foruma, pa mozda krene i dalje, potpiše peticiju da se oslobodi tog covjeka...
 
12.11.2007
3
0
0
36
Kazneni zakon RH
Članak 173. Zlouporaba opojnih droga
Stavak (2). Tko neovlašteno proizvodi, prerađuje, prodaje, prenosi ili posreduje u prodaji, ili na drugi naćin neovlašteno stavlja u promet tvari ili pripravke koji su propisom proglašeni opojnim drogama, kaznit će se kaznom zatvora u trajanju od najmanje 3 do najviše 15 godina.

Tak da lega ako su mu na sudu dokazali preprodaju može samo sjest i plakat, pa makar to bilo i gram žiže
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Weed_Addict je napisao(la):
mali je pao sa fuljom vrijednom 150kn, a dobio 2 godine bukse...totalna predizborna, kurvinska fora naših političara..ja sam za to da svi sa ovog foruma, pa mozda krene i dalje, potpiše peticiju da se oslobodi tog covjeka...

Mali kažeš ? Pa koliko ti imaš godina kad ti je čovjek od 30 ... 'mali' ? :icon_rolleyes:

Iskreno, raspizdio si me do bola. Ulećeš ko' padobranac, sa 2 posta, predlažeš neke peticije, WTF ??? Kad se već deklariraš kao borac za ljudska prava, budi prvi, potpiši peticiju i ostavi svoj JMBG i adresu. Svaki put se iznenadim kakvih debila ima na ovom planetu ... u mome selu bi rekli 'Lako je tuđim qrcem po koprivi mlatit'

Inače, da si shvatio bit vutra organizacije znao bi da je put ka legalizaciji (dekriminalizaciji) spor i trnovit, da se agresivnim potezima postiže kontraefekt.

Najviše šta u ovom trenutku možemo učiniti za tog nesretnog momka je da IZAĐEMO NA IZBORE i da NE GLASAMO ZA HDZ.
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
ima 23 godine,
prodao je 12,5g,
a suci i struka kazu da je to kretenski zakon kojeg treba mjenjat,
al nazalost kod nas politika upravlja time..

slazem se sa Torcom,
treba ne glasat za HDZ,
sta se toga tice ce sve sjebat jer su kreteni,
a nije ni da su na ostalom bolji...

a i peticija je mudra ideja lol,
taman da dobiju popis hrpe ljudi koji bi mogli
bit konzumenti opojnih sredstava..
.
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
ma budale...idu postrožavati zakon... pa dajte ljudima mira....
nikako ne treba za hdz glasati. cuo sam nesto tipa da sdp podrzava legalizaciju vutre
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
''u mome selu bi rekli :Lako je tuđim qrcem po koprivi mlatit'' Svidja mi se to tvoje selo...

Sto se tice toga iz OS vec smo raspravljali i ostavljali novinske clanke o tome...
SDP je za dekriminalizaciju i o tom smo raspravljali i slozili...

A Ovaj iz OS nece dobit tih navazdani godina sto se tu spominju. Njega ce se optuzit za clanak 173. stavka (1) za sto je namjenjena najcesce novcana kazna, znaci nikad, nitko, nijednom jos nije dobio zatvorsku kaznu, pa mi se cini da nece ni ovaj.
Sad su ti na opcinskom sudu malo nabrijani, al nista od toga. Jer i suci to u pravilu razumiju i odbiju zahtjev DORH-a(za stavak 2), pa mu se sudi posjedovanje tj. bez namjere daljne preprodaje...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Samo da se osvrnem malo na HDZ...Gledao sam malo na kablovskoj,a ponesto citam i u novinama...Pa to su bre debilcine nevidjene.Pricaju pricu kao da je vreme stalo pre 10-15 godina.Nazalost i u Srbiji ima takvih demagoga i lopova koliko hoces.Ccc.Uzas.Zato nam na Balkanu i jeste ovako kako jeste.Sve olosi i hohstapleri.Jos kad cujem da ih crkva reklamira sve mi je jasno...

p.s. Inace moguce je zaista da se zbog izbora sad i ta prica eksploatise do maksimuma,pa ovi kao dokazuju nesto birackom telu i prete maksimalnim kaznama...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Ma jok, bave se glupostima jer nemaju **** uhvatit se u koštac sa ozbiljnim problemima kao što je jačanje ekonomije odnosno poboljšanje standarda. Jedino što znaju raditi je naklapanje odnosno sranje iliti demagogija, ma boli me ***** i za jedne i druge i treće. Nemojte pomišljati ni da ce SDP ako dodje na vlast pokrenuti momentalno izmjene KZ-a imaju oni vaznijih poslova za odraditi tako da nama nece puno politika pomoći , možemo si pomoći jedino sami šireći svijest o prije svega medicinskoj upotrebi cannabisa ( za što imamo dokaze) a podredno tome i sve ostalo za šta se ovaj sajt zalaže. ko jebe politiku i političare, nek se nabiju na *****.
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
u pravu si marihuanu ne treba promovirati ka laku drogu i ic se u legalizaciju toga,nek bar dopuste sadjenje industriske marihuane (bez THC-a) i u medicinske upotrebe...al obicno ako na ulici pitas cemu sluzi marihuana svi ce rec za pusit i da je to laka droga...ljude treba osvjestit,pa polako nek se dekriminalizira,manje kolicine...
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
Ledo je napisao(la):
''u mome selu bi rekli :Lako je tuđim qrcem po koprivi mlatit'' Svidja mi se to tvoje selo...

Sto se tice toga iz OS vec smo raspravljali i ostavljali novinske clanke o tome...
SDP je za dekriminalizaciju i o tom smo raspravljali i slozili...

A Ovaj iz OS nece dobit tih navazdani godina sto se tu spominju. Njega ce se optuzit za clanak 173. stavka (1) za sto je namjenjena najcesce novcana kazna, znaci nikad, nitko, nijednom jos nije dobio zatvorsku kaznu, pa mi se cini da nece ni ovaj.
Sad su ti na opcinskom sudu malo nabrijani, al nista od toga. Jer i suci to u pravilu razumiju i odbiju zahtjev DORH-a(za stavak 2), pa mu se sudi posjedovanje tj. bez namjere daljne preprodaje...

kak ga mogu optuzit za posjedovanje ak
su i on i cura koja je kupila priznali na policiji
da je on njoj prodao...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ne treba on ništa priznavat, po našem debilnom zakonu (i njegovu tumačenju) dovoljana je jedna osoba koja će svjedočiti na sudu i potpisat izjavu da je kupila od toga_i_toga. Gadarija. :eek:hno:

Ne znam da li se sječate 2000te i koalicijske vlade na čelu sa SDPom ? Tada je (bar u ST) na snazi bila 'prešutna dekriminalizacija' odnosno panduri su su bili upućeni da ne maltretiraju ljude sa 1-2 grama nego da hvataju 'velike ribe' koje rade sa bijelim, žutim ... (bar one koje ne rade za državu). :vb_kez:
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Neznam onda jebga, al cisto sumljam da ce zbog 12g dobit zatvor. Vjeruj mi okacio sam ja ovdje presudu di je zbog 182g dobio. novcanu kaznu i rad za opce dobro...
A sto se tice policije, ta izjava neveze sud. Jer moze tvrdit da je pod prisilom o reko, pa se sve utvrdjuje ispocetka. Ako je prizno pred sudom gotova misa:)
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Pa niko nije ni spominjao legalizaciju već dekriminalizaciju. Inače, slažem se sa tobom glede predizbornih priča by SDP, sjetimo se samo obečanja da će pozatvarat 'majstore' privatizacije pa ništa od toga.

Poanta je u tome šta cijela država drukčije diše kad je na vlasti SDP i njima orjentirani. Svi dovode 'rodjake' i 'netjake' a HDZovi su poznati po brđanskom porijeklu, brutalnosti i općenito, nedostatkom ljudske empatije. Sad zamisli kad je takav neko načelnik policije (velika većina).

Svi su oni govna, ali neki manje smrde ...
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
dobro, ovaj put sam spomenuo SDP,ali inače imam takvo mišljenje o svim strankama, svi će obećati brda i doline da se dokopaju vlasti,a onda kur... zanima me samo kakvo mišljenje o dekriminalizaciji/legalizaciji imaju Rojs,Kovačević i ekipa, ako se ne varam mislim da se zovu Jedino Hrvatska:bis:
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Rojs i Kovacevic pa oni samo u daraju po vrucoj janjetini i krompiru:)
Oni su ti protiv svega toga previse su desno i konzervativni, po mom misljenju...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Njihova jedina pozitivna osobina je to sto sami sebe zovu Hrvatima inace nemaju ni jednu drugu osobinu,niti moralnu niti intelektualnu niti duhovnu ma nista, nula teska od ljudi, primitivne kornjace , da su oni na vlasti društveno uređenje bi se zvalo NEPOTIZAM,

glupani kad ih pitas za probleme Hrvatske njima su usta puna generala u zatvorima, i nekih aveti prošlosti ma nek idu u tri picke materine


ne dao Bog da dođu na vlast za šest mjeseci bi se udebljali po 30-ak kila, stoka korupcionisticka.
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
Postoji jedna žalosna činjenica a to je da će mnogi ovdje glasati za SDP jer smatraju da će sdp legalizirati marihuanu. Ali onda kad izbori prođu i kad se ispostavi da SDP-u to opet nije toliko bitno tu će se i dalje po forumu pizditi a niš se neće promjeniti.

I na kraju nitko drugi nam nije kriv do nas samih, jer samo od sebe radimo budale, vjerujemo onima koji su nas već prevarili a drugima nedamo šansu jer bi rađe da nas varaju oni od kojih to očekujemo nego da nas iznenadi netko drugi.

Koliko vremena dajete SDP-u da dekriminalizira marihuanu prije nego što počne najžešća kampanja zbog neispunjenih obećanja koju je Hrvatska ikad vidjela?