Oslobodite onog dečka iz osijeka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Tihojla je napisao(la):
Da za HDZ onda glasamo? Biramo sranje koje manje smdi. Upoznat sam samo s programima od SDP-a i HDZ-a. Ono što znam je da nebi ni za bilijun kuna glasao za HDZ, a SDP kaže da bi dekriminalizirali lake droge. Za druge stranke neznam, i minijaturne su prema ovima. Koliko sam ja shvatio jedino SDP ima tu moć da postigne nešto po pitanju dekriminalizacije, a ako neće, pa ko ih jbe, nemožemo si pomoći.
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
bože sačuvaj.

Izborna dilema SDP - HDZ je nepostojeća. Nemožeš biti za dekriminalizaciju i birati HDZ.

Što se mene tiće SDP je prokockao moje povjerenje. Pred 8 godina su najvljivali legalizaciju, po cijeloj hrvatskoj su pičili koncerti, Bare je bio po svuda, gotovo ništa za mlade nije bilo tako bitno kao ta legalizacija ( barem se stjecao takav dojam). I šta se dogodilo. Četri godine i SDP se nije prstom pomaknuo. Zato im ja više ne vjerujem.

Ne mogu vjerovati partiji koja mi obećava isto što mi je obećala pred 8 godina. Bili su na vlasti imali su priliku no odlučili su ne održati obećanje.

Hvala drugovi ali ne pušim istu spiku dvaput.

Osim SDP-a na ljevici postoji HNS. Hns je uvijek bio za dekriminalizaciju i uvijek je to gurao i nikad nije bježao od toga. No u Rijeci je HNS poprilično u K**cu pa ja neću ni njima dat glas. Najvjerojatnije ću glasati za jednu treću opciju.
 
20.11.2007
1
0
0
45
photoshop.amellie.info
Weed_Addict je napisao(la):
mali je pao sa fuljom vrijednom 150kn, a dobio 2 godine bukse...totalna predizborna, kurvinska fora naših političara..ja sam za to da svi sa ovog foruma, pa mozda krene i dalje, potpiše peticiju da se oslobodi tog covjeka...


E, da... Osijek je pun kontradiktornosti u odlukama suda. Pisah nešto o tome na blogu.
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
nemoze se tek tako legalizirati marihuana to traje godinama. ali radi se o tome ako SDP dode na vlast ja sam siguran da ce bit trave di god oces i kad te uhvate s minimalnom kolicinom pustit ce te odma.
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Da se vratimo na on topic.. Evo ja imam 4 polja marihuane. ime, prezime, skenirani potpis i osobnu sam ti poslao na pm pa nadam se da će ti pomoć u tome da "malog" izvade iz zatvora..
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
Ledo je napisao(la):
Neznam onda jebga, al cisto sumljam da ce zbog 12g dobit zatvor. Vjeruj mi okacio sam ja ovdje presudu di je zbog 182g dobio. novcanu kaznu i rad za opce dobro...
A sto se tice policije, ta izjava neveze sud. Jer moze tvrdit da je pod prisilom o reko, pa se sve utvrdjuje ispocetka. Ako je prizno pred sudom gotova misa:)

dobio je 2 godine

to je moglo bit prije par godina, sad vise ne.
 
25.12.2007
15
0
0
38
Ako netko misli da ce marihuana biti legalizirana (cak ako i bude moguce u roku 20 godina) vara se ! A i ruku na srce postoje mnogo veci problemi oko kojih bi se drzavno vodstvo trebalo pozabaviti ! U svakom slucaju dobro je i ovako...

a i dalje mi nije jasno sto momak dobi toliko... covjece mene su uhvatili s kesom od 30 g i dobio godinu uvjetne i 25€ novcane kazne... plus sto moram reci da su policajci bili fer i korektni (par puta su me i pustili ali ovaj put ih bila cetvorica pa se valjda nisu mogla dogovoriti ;D) pa mi sami napisali iskaz ono kao da je bilo za osobnu uporabu !

I
 
08.01.2008
2
0
0
41
Zdravo svima,
znam da bi se malo tko odvažio stavit svoj JMBG na javnu peticiju za legalizaciju ili bar dekriminalizaciju tako ilegalne pojave kao što je trava..,ali šta kad bi se bar na kratko neki od nas uspjeli uozbiljiti pa tu peticiju organizirat smišljeno,npr. tako da se garantira potpisniku da se njegov potpis,a ni peticija ne objavljuju sve dok broj potpisa ne bude toliki da to stvarno bude velika masa nezadovoljnih ljudi kojoj se nebi moglo tek tako reći ne?
..ja bih stavio svoj potpis jer vjerujem da takva masa postoji.
:email:
 

Nik

11.01.2008
7
0
0
43
Mislim da nije toliko bitno tko je pobjedio na izborima jer se i sada, bez obzira sto je sdp izgubio, moze potegnuti pitanje dekriminalizacije, i ako vecina u saboru kaze da, onda je dekriminalizirana, no mislim da se to nece dogodit jer je njima svima stalo do fotelje, kao sto se i vidi u posljednjih mjesec dana.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Njima u saboru vladaju žešći stereotipi tako da ako i jesu ljudi za dekriminalizaciju - sram ih je to priznati da nebi izgubili tu jadnu reputaciju koju imaju
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
uzas !.. onaj tip sta je ubija 2 zenske dobija je manje od 2 godine !!!.. to ti je hrvatski zakon ti ljudski zivot vridi ko i saka trave !..
 
09.01.2008
11
0
0
35
znam lika kojem su u kuci nasli 1kg i dobio 6 mjeseci to bilo prijr bruku vremena i jos nije odlezo i ako ne odlezi do 2012 ta mu se presuda ukida normala sve a ja upo s pola keta i genter mi prijeti sa 6 mjeseci il uvjetne il robije al to ima samo kod nas u BiH
 
14.01.2008
5
0
0
35
zakon je glup...
jedan lega je roknio sa pola frule i dobio 30 sati dobrotvornog, jedan sa flokom i dobio godinu uvjetne i pišanje, a jedan prije godinu i sitno sa 16grama i optuzbom da je prodao malo vise od kile (a je :)) i cijela opuzba je odbacena nije dobio ni pisanje
tako da se ne vrijedi pjeniti i pokusavati ne znam sto, treba polako i lagano sve oko sebe uputiti koje su prednosti dekriminalizacije a pogotovo legalizacije.. na nasim prostorim ima toliko ne iskoristene zemje i toliko ljudi koji bi pokrenili uzgoj i preradu marice da bi se ex-you toliko popeo po poljoprivredi i turizmu da je to ne zamislivo...
 
08.01.2008
2
0
0
41
drage dame i gospodo.. vi ste svi kriminalci u rangu ubojica što se hrvatskog zakona tiće..pa mislim da bi trebalo sagradit 5-6 novih zatvora od 20 katova pa da svi odgulimo po 3-4 godine..
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
zapravo ak ubijes murjaka imas 2 kaznena djela u stjecaju...
pozivam admine da upozore na ovakve neinteligentne komentare...
zamisli da netko stvarno pomisli:
aj idem ubit policajca koji me ulovio,
necu zavrsit u zatvoru zbog posjedovanja trave..

JOK, zavrsit ces zbog kaznenog djela ubojstva radi prikrivanja drugog kaznenog djela,
u tvom slucaju zlouporabe opojnih droga, te ce ti se to gledati kao stjecaj teskog ubojstva i zlouporabe opojnih droga... ode u zatvor na dugo dugo i jos duze...

nemojte pisat gluposti ljudi..
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
D I M je napisao(la):
drage dame i gospodo.. vi ste svi kriminalci u rangu ubojica što se hrvatskog zakona tiće..pa mislim da bi trebalo sagradit 5-6 novih zatvora od 20 katova pa da svi odgulimo po 3-4 godine..

nismo na rangu ubojica nego otmičara. Dilanje trave žele poistovjetiti sa otmicom a ne ubojstvom
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Bloodspiller je napisao(la):
nismo na rangu ubojica nego otmičara. Dilanje trave žele poistovjetiti sa otmicom a ne ubojstvom

Naša ministrica pravosuđa koja je to izjavila je zaslužila povjerenje da još 4 godine obavlja istu dužnost. :181:

Pretpostavljam da nitko nije ni htio njenu fotelju od koalicijskih partnera (sređivat pravosuđe u rh je san:), a Lovrinka je tako dobro neobavljala svoj posao da su svi u hdz-u zadovoljni njome i vjerujem da je tako zaslužila povjerenje :icon_biggrin:

ah, jadni mi :sad2: