Osoba iznad tebe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
znamo se još odkad smo klinci bili, moja prva simpatija pa onda i prva veza, hahah :D :heartbeat: joo kakva su to davna vrimena bila... i eto,putevi nam se opet spojili zahvaljujući vutri.org :dada


Dislike za ovaj film Reacher, pogleda sam ga i očaj teški. Nije mi jasno zašto su jbnom Tom Cruise-u dali ulogu, tip u romanu je visok 1.90 i bivše je vojno lice s izraženom inteligencijom, a onda u filmu vidin Tom Cruisea kako mi sa metar i čevap uleće u scenu u uskoj majici uz tijelo sniman odozdo da bi dobia na veličini, i još se isprsi u toj gay majici toliko da mu skoro kralježnica ne pukne.. da naglasi tih 15 komada sklekova koje je odradi spremajuči se za ulogu... sad san se iživcira, zasrali su al aj dobro :D Nemojte samo pomislit da san uzea nick zbog filma u kojem mali luđak ima glavnu ulogu :(
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Adam, princ Eternije, branilac tajne dvorca Siva Lubanja.. On ima Straška, LEDenog hrabrog prijatelja. Svoju neograničenu moć stekao je onoga dana, kada je iz Kine izvukao naprednu opremu određenih valnih duljina i uzviknuo: Sive Lubanje silom... Ja imam moooć!" Straško je postao Borbeni mačak s osobinama starih plinskih svjetiljaka, a on He-man, čovjek koji unosi inovaciju na ovaj forum!
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Maverick označava individualca, nonkonformistu, buntovnika, uopšteno osobu koja se odbija podvrgavati društvenim pravilima. Potiče od prezimena Samuela Mavericka, teksaškog rančera koji je odbijao žigosati vlastitu stoku.
Ispočetka se koristio za nežigosane životinje odbjegle ili odlutale iz krda. ( izvor - Wikipedija )


Google je mama ...