Osobni/Lični video zapisi od članova Vutre...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
E vako ako već nema ili nije bilo nešto slično..
Gledao sam po cjelom forumu ali nisam vidio pa neka izbrišu ako nije ok.

Ja volim da slikam svoje biljke i to dosta često.
Nekad je to bolje slikanje nekad lošije ovisi o raspoloženju.
Ali imam dosta volje oko Video zapisa kojeg bi valjalo po malo sklapat sa slikama i textom pa čak i audiom kroz neke programe namjenjene za to...

Znači ideja je i volio bi to da s vremenom oni koji mogu i imaju ideju naprave svoje zapise multimedija video/slika/audio i za audio ima dosta filtera tako da se glas neće moći prepoznati ako to znaš da uradiš. Pa ovde netko od moderatora ili kog već napravi odvojenu Temu za takve postove složene u tom smislu....

E sad vjerovatno da je velik problem kako će svak svašta stavljat kad se probije led ali i za to treba naći način kako nekog osporit da stavi neki takav post sa nekim smješnim zapisom ili punim uvreda i koje kakvih gluposti... na način da se pregledava prije nego se objavi...
A pregledavanje može da radi recimo par nekih članova koji se obavežu na to dobrovoljno ili kako već sa mogućnošću upravljanja tih zapisa i uplodanja istih u temu...

Pa kad mogu bit neki zapisi od svakog na YouTube ili gdje već a mi ovde bar imamao Growera i to dobri koliko vidim što nebi ovaj forum imao sekciju sa takvom mogućnošću...
Nemora to biti kao GrennMan ili tko već od njih moeže biti nešto slično ovom

[video=youtube;muWD3JGlfNU]http://www.youtube.com/watch?v=muWD3JGlfNU[/video]

Ako je bilo kakva reklama ovaj sad video izbrisat ću to je samo primjer ..

Neznam jeli tko skužio ili oće li skužit ali ima i ova verzija malo kraća možda nekom i jasnija da razvije film u glavi...
Znači da Dnevnik nečijeg Grow-a počinje sa nešto Texta dimenzije Box-a pa onda za tim video zapis unutrašnjosti i detalja...
Onda za tim nešto slika od klijanja pa do izbijanja iz zemlje prvi znakova,,,, + Video opet mali...
Ali temeljito snimljeni detalji vent... termom... itd.... kao i sve ručno rađene stvari unutar Box-a i koje koristite oko Grow-a..

Ovo sve još govorim jer mislim da može pomoći mnogima pogotovo početnicima i da ih ima što više... + Radi reputacije Foruma i njegovog boljeg djelovanja prema legalizaciji pa i smanjivanju dilera koji nam pordaju svetu biljku po masnim cjenama...
Pa tako i za slučajne čalanove koji bi pogledali takav dnevnik i onda vidili koliko se ljubavi daje biljkama i svemu tom pa možda prmjene jedna masa ljudi mišljenje u nekoj lančanoj reakciji koja je izazvana takvim uradcima...

Eto toliko za sad i kažem ako ima već nešto slično onda jbg a ako nema onda bi volio da ramotrimo ovaj predlog...

:icon_question::icon_question::icon_question:
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Pa da Heze ja radim na tom bar za sad mada imam promašaj već hehehe...
Ali razvijam neke filmove odavno pa nadm se nečem uskoro..
Ali znam da si i ti radio na nečem ako se nevaram i dobro me pamćenje služi...
I mislim da ima ljudi već koji imaju dosta tog snimljeno samo treba obraditi u nekom smislu..
I još nemora ovo bit samo recimo dnevnik uzgoja nego i druge stvari....
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
To bi bilo ludilo da se netko odvaži tako u kompletu....
Ma vjerujem da ovde ima takvih članova nebi ovo sve ni govorio....
Samo treba nešto poduzet ako se smatralo pozitivno sa bilo čim krenut.
Pa ima i ljudi od Gljiva isto to pogotov koji su meštri od zanata samo kažem opet treba tu i truda za sve satavit na bilo koji način...
Vidit ćemo još hehehehe uskoro bude i tu KONTEST ??? Dana hehehe 1 nagrada mornarska čvoka u čelo......... a natjecanje u raznim sekcijama..
 

Samo oči

Aktivan Član
06.02.2010
66
13
0
39
upitnik??? je napisao(la):
To bi bilo ludilo da se netko odvaži tako u kompletu....
Ma vjerujem da ovde ima takvih članova nebi ovo sve ni govorio....
Samo treba nešto poduzet ako se smatralo pozitivno sa bilo čim krenut.
Pa ima i ljudi od Gljiva isto to pogotov koji su meštri od zanata samo kažem opet treba tu i truda za sve satavit na bilo koji način...
Vidit ćemo još hehehehe uskoro bude i tu KONTEST ??? Dana hehehe 1 nagrada mornarska čvoka u čelo......... a natjecanje u raznim sekcijama..

Nisam neki stručnjak u growanju, ali sljedeći grow bi mogao dokumentirati pored slika i VIDEOM al jebiga pošto sam puno toga radio DIY i to bi valjalo videom dokumentirati ipak je lakše ludima pokopćati stvari onda kako šta si napravio...
Svaka čast na ideji
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Samo Oči i na to sam pomislio DIY naravno jer nekad je teško objasniti kako šta ai uradio...
Imam i tog materijala nešto što sam sam pravio,posude,pod,reflektor itd... i valjalo bi DIY video sa našim audiom...
Kažem ima filtera masu za glasove pa to se sredi već...
Nego ja imam ideju odavno staviti web cam neki malo bolji bar 2 mil.pix ionda svako 2-3 dana ili kako taj video compresat i ubrzano reproducirati i naravno ove uplo........
Tako da bi taj video od 2-3 dana trajao recimo nekih neznam 3-5 min onako ubrzano svaki pomak bi mogao vidit u napretku i šta ja znam već...
Meni je to zanimljivo isto ali ti si dao dobar predlog i drago mi je da si skužio na što mislim...
 

Samo oči

Aktivan Član
06.02.2010
66
13
0
39
Hahaha na istim valnim dužinama smo.....

E sad mi je krivo sto nisam sve snimao sto sam radio bar onako za sebe..... (a poslje se može preraditi i pustiti u eter (youtube))
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
To je dobro brale samo naprjed nadam se da ima još ovakvih a nebi bilo loše ako se odluči ekipa moderatora i admina pa puste neki probni sakriveni koji bi mogli pomalo filovat pa ga onako blogujemo usput i dignemo frku totalno da se čuje na daleko i široko...
Naravno kad se ova spika malo raširi i ako ima interesa....
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Polako tek smo krenuli ipak....
Nego jesi razmišljo o šminkanju nekog našeg Grow-era kao onaj Green opaljeni sa YouTube-a hehehe i još priča naš jezik hehehe
Ali ajde bit će zanimljivo ti za DIY možeš to uradit dosta lako....
 

Samo oči

Aktivan Član
06.02.2010
66
13
0
39
upitnik??? je napisao(la):
Polako tek smo krenuli ipak....
Nego jesi razmišljo o šminkanju nekog našeg Grow-era kao onaj Green opaljeni sa YouTube-a hehehe i još priča naš jezik hehehe
Ali ajde bit će zanimljivo ti za DIY možeš to uradit dosta lako....

Ma jooooj Green sam pregledao 100 puta ...
AL za DIY ne znam baš jedino da radim sve iz poćetka, ili da rastavim sve što sam dosad napravio pa da snimam kako vraćam nazad..... hehhe puno je to posla, al u buduće snimam ak nešto pametni radim...

I imam jedno pitanje!! Jel se smje sprdat na tuđi raćun ( mislim ražun drugih growera iako nije sprdanje al eto da se nebi čovjek uvrijedio).
 

bvana

Aktivan Član
13.05.2009
75
22
0
34
upitnik??? je napisao(la):
Samo Oči i na to sam pomislio DIY naravno jer nekad je teško objasniti kako šta ai uradio...
Imam i tog materijala nešto što sam sam pravio,posude,pod,reflektor itd... i valjalo bi DIY video sa našim audiom...
Kažem ima filtera masu za glasove pa to se sredi već...
Nego ja imam ideju odavno staviti web cam neki malo bolji bar 2 mil.pix ionda svako 2-3 dana ili kako taj video compresat i ubrzano reproducirati i naravno ove uplo........
Tako da bi taj video od 2-3 dana trajao recimo nekih neznam 3-5 min onako ubrzano svaki pomak bi mogao vidit u napretku i šta ja znam već...
Meni je to zanimljivo isto ali ti si dao dobar predlog i drago mi je da si skužio na što mislim...

e to ti je sjajna ideja , ja poshto relativno nemam nekog iskustva sam bash to pomislio kad otvorim dnevnik da stavim cam unutra i svaki dan upload , ali ja bih taj upload radio iz razloga ako se neshto nevalja da odmah mogu da reagujem na to , naravno uz pomoc vas forumasha ,
mislim da je to sjajna ideja jer bih se mnogo manje pitanja postavljalo , a mnogo lakshe bih dolazio do informacija
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Hteo sam da nabavim fotoaparat ali sad ce pasti kamera :) Cuo sam dosta o obradi u 3d studiju ,da mozes da odradis skoro sve sto ti padne na pamet . Jos nisam probao ali uskoro hocu .
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Ma nije bitno jrli imaš iskustva ili ne najmanje...
Bitan je način na koji ćeš to sve sastavit i naravno da je dobro jer možeš upratiti biljke svaki dan detaljno ako je cam.. postavljen kako treba...
Sad bili manje pitanja bilo ili više sami odgovora kroz zapise to ćemo vidjet u svakom slučaju bi trebalo bit dosta komentara raznih...
I evo kao što Mesk.... kaže ima 3D studio ima još tih studia i drugi programa to nebi trebalo biti problem bar.....
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Ja se nadam kako ću za nekih 10ak dana napravit jed DIY zapis i sa tim krenut lagano....
Bit će to kratki video čisto za primjera i da bude ono direktno sa Vutre... a ne prvo YouTube ili šta znam...
Mislim da je naj idealnije krenut možda sa tim jer netko će se prijključit ali bi me obradovalo iznenađenje početka nečijeg dnevnika ili što više predloga ideja na ovu temu...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Da, bilo bi fora kad bi netko napravio video o svom growu, onako neka muzikica lagana, i peglaj slike, pa malo teksta, uglavnom neki slide show kao.....