ostaje li u kosi i noktima thc?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
mene zanima da li ostaje i u noktima, kosi...thc i ako ostaje na koji nacin se to moze otkrit i koliko dugo se zadrzava?
hvala...
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
pa koliko ja kuzim thc putuje sa dimom pa se mozda zaljepi za kosu...
mislim da je najbolje da odrzavas higijenu i cesto peres kosu i cistis nokte :D
iako sumnjam da ce iko trazit thc u kosi i ispod noktiju...
puna si novih ideja :D i puna maste u svih 7 postova...
hehehehehe
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
mislim da si u pravu,ali nisam 100% siguran,znam da dok sam isao u srednju smo se tripovali da ce u odeljenju posle exkurzije da nam urade test da vide-pusimo li ilegalne trave ;)
u mokraci(preko koje se i vrsi test) se zadrzava thc nekoliko dana?!? ne znam tacno koliko
a sto se tice kose,po kosi se vidi sta si radila u poslednje vreme(opet ne znam tacno koliko vremenski unazad),sto ce reci-kako si se hranila,koliko zdravo/ne zdravo,uopste -sta si unosila u organizam,nadam se da shvatas poentu cele price,pa tako da verovatno moze i thc da se otkrije...
tako da ako si u frci sto se toga tice-mashinicu u ruke i pravac na celavo ; )
 

greenmengace

Aktivan Član
20.09.2007
135
3
0
34
ma friend ne boj se..niko danas ne te dira..neka ti iskubat dole u taa kosa...:))) dpa da vidimo dali ke ti nadzu...['trave'] :)))
 
27.01.2008
24
0
0
33
bilo je to na televiziji jednom THC u kosi...kolko se je sijecam (a nadam se da se dobro sijecam): ako popušiš jednu frulu a u tom istom danu ti naraste 1mm kose u tom 1mm kose ce se moc detektirat THC na vrlo dugo vrijeme...bilo je to na Discovery:rasta1::hippy:
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Citao sam u jednoj knjizi da na jednoj vlasi kose moze da se otkrije historija onoga sto ste unosili u sebe toliko dugo koliko vam je duga ta vlast, tj. koliko je ona rasla(vremenski period)...bilo jedan mjesec ili dvije godine moze da se otrije uvijek..Ali zato ljudi sisajte se sto cesce :D
-pozdrav
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Thc kao i sve druge supstance mogu se otkriti putem kose. Znaci danas se napusis i vrlo mali dio thc-a ce ti ostat u kosi, toliko malo da se moze prepoznat kad se kosa odnese na laboratorijsku analizu. Analizom kose se tacno moze odrediti datum kojeg dana si se napusio. To se odreduje tako sto kosa raste svakih mjesec dana 1cm(manje-vise) i kad se uzme npr. dlaka od 5cm moze se nac koliko si pusio ili bilo sta uzimao u tih 5 mjeseci.
To analiziranje se puno koristi u forenzici. Gledao sam one kriminalisticke serije FBI i forenzicari su odredili na osnovu kose koliko je puta i koliko je dugo trovan neki covijek arsenom(teski metal,vrlo otrovan, koristi se kod misijeg otrovila)
I da napomenem ne znam da li ima to analiziranje ovdje kod nas u bih al ima u razvijenim zemljama i poprilicno je skupo.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Kažu da se može svašta u kosi nać ali to nitko ne gleda jer je jako skupo i nikad se ne radi bar ne kod nas
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
ma nisam ja u frci vec je bio jedan slucaj u nasem (poprilicnio malom) gradu ...nokte mi ne mogu rezat jer nemaju sta odrezat prekratki su..a li na kosi bi se svega moglo nac
znam za samo jedan takav slucaj i je vrlo skup ali ima u hrvatskoj:(:( jao..sta nece sve smislit :(
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ljudi, pusite cesto, pustite kosu, i radite dreadove:banana_dred:...nakon par godina odrezete jedan dread, zamotate ga lagano u rizlu+ (king size) i zapalite bez muke:joint:... i ceka vas divno iskustvo puno thc-a sto se skupilo u kosi...
ccc...
a ono crno ispod nokta grebite i napravite kockicku sa dovoljnom kolicinom crnog(ispod nokta) i bit ce jace oh hashisha...
u lulu ili bong i zapalit, eto vas high...:RastaBong:

(sarkazam):ridinghorse:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
A stvarno su paranoicari.. zapale dzoint i misle da su dzavni neprijatelj numero uno :punch:
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
u svakom slucaju,to s kosom se slabo radi....
ALI ANALIZA MOKRACE JE VRLO DOSTUPNA I VERUJEM NA BALKANU SHIROKO RASPROSTRANJENA!!
 

KaraJack

Aktivan Član
Ahahaha, ja sam lud od ovih pitanja, thc svugdije ostaje, znoj, kosa, nokti, urin, krv i u bubrezima no to ako smrtno nastradas onda naprave toksični nalaz i sve ti nađu u roku pari sati znaju šta si konzumirao...

A tema već postoji, ali ipak evo za one koji neznaju koliko dugo ostaje u tijelu.

Vremenska doznaka analize:

Cannabinoide u Urinu :
jednokratni konzum : 24 - 36 h
više kratni konzum : 5 - 10 - 20 Dana
kronični Konzum : Tijedni pa čak do Mijesecima

THC/THC-Toksičnost u krvi :


THC : do 12 Sati
THC kod više kratkog konzuma: može se čak danima zadržavat (kod ekstremnih konzumenata čak do 30 dana)

Ako sam fulao neke informacije plz neka se dopuni ispravak..
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
moze se na zahtijev napavit i postoje testovi, koji se koriste...VRLO RJETKO
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.