Ostecenje???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Zasadio ja vutru i peteljka mi ima nekih dobrih 7 cm, i 6 malih listica, ja nju ostavio 2 dana bez vode na mjestu gdje je suncano mozda 8h i ja danas dolazim a i vidim da mi je biljka potamnila, dobila je tamno zelenu boju pogotovo na nazubljenim listicima, dok su oni i narasli i dobili neke bijele dlacice po sebi, dok su ona dva normalna ravna listica ostala ista, takodjer sam primjetio da su mi nazubljeni listici objesili se kao nekakva palma, idu prema dolje?
Jeli osteceno?
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
systat je napisao(la):
Zasadio ja vutru i peteljka mi ima nekih dobrih 7 cm, i 6 malih listica, ja nju ostavio 2 dana bez vode na mjestu gdje je suncano mozda 8h i ja danas dolazim a i vidim da mi je biljka potamnila, dobila je tamno zelenu boju pogotovo na nazubljenim listicima, dok su oni i narasli i dobili neke bijele dlacice po sebi, dok su ona dva normalna ravna listica ostala ista, takodjer sam primjetio da su mi nazubljeni listici objesili se kao nekakva palma, idu prema dolje?
Jeli osteceno?

Garant slabo svijetlosti ima... ipak u toj fazi koliko znam (a ima i strucnijih da potvrde) treba im jake svijetlosti, i vise od 8 sati...
Moje u vegetativnoj fazi 10-tak biljcica (sve u posebnim saksijama) i pod neonkom su skoro stalno, pustim im 4 do pet sati najvise bez svijetla....

Odmah nadji bolje osvjetljenje.... i vratice se u normalu... barem bi trebale
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Evo, kad je tema vec usrana, objasnit cu ti neke stvari odmah tu. 06-19-2006, 14:54 pise iznad njegovog nadimka, na prvom postu. Ako si se ikad upitao sto ti brojevi znace, to su datum i vrijeme kada je taj post poslan. Znaci 19. 06. prosle godine. Znaci prije 8 (osam) mjeseci. Pitam se postoje li jos ti listici o kojima ti govoris i hoce li ih otkinuti.

NE VADI TEME IZ NAFTALINA molim.