Osvrt na značenje riječi sretan grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Hm, sam se samo zapitao...sebe a i Vas..onako neobavezno..
Nikakva iskazivanja nepovjerenja samom sebi tako niti drugima, nikada ni u kojem pogledu zapitkivanja ili dokazivanja nečega... Samo onako usput pitah..jel vam palo napamet??...
Ja znam šta vjerujem, ja znam sta bi vi trebali vjerovati kao normalni ljudi, a dali znam istinu šta vjerujete bez da pitam, i da se sve bazira na predpostavci.. ne dolazi u obzir i nebi bilo ok, jer to je zapravo kranje nepoštovanje vaše slobodne volje... Ja se nadam da je tako kako treba biti, a da li je to tako..zbog odlike individualnoosti,teško je sa sto postotnom sigurnosšču tvrditi..
Molim Vas ,nemojte krivo tumačiti ovaj topic... nema niti trunke loše misli u njoj...
 
Poslednja izmena:

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ma ne kolega,nikakva paranoja nije u pitanju kao niti neko medicinsko stanje koje se treba zbrinjavati, dapače dobar dim..kvalitetan štoviše... haha :)
Interesirao me stav ljudi, svi nekada imamo predpostavke i nade...da su točne.. No dali smo u pravu otom potom...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Zelenko,opušteno ... i sam sam si postavljao to pitanje.
Naime,od protekle sezone je masovno počelo 'željenje sreće' ... pa su se pojedini dnevnici u samom startu pretvorili u par stranica laprdanja o sreći :) Na nekakav način sam si to pokušao objasniti,hmmmm :spliff:
Možda neki novi članovi na taj način žele upasti među 'ekipu',netko osjeti u tome trenutku toliku radost u grudima da napiše ... 'sretan grow' (i sam se ponekad nađem u ovome stanju),neki opet žele svakom loncu biti poklopac ... i tako unedogled :D
Meni osobno se sviđa :respect: na kraju growa ;)


edit,
nesmeta i 5 strana
 
Poslednja izmena:

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Neznam kako bi napisao a da bude prihvatljivog i razumljivog karaktera u smislu da svatko može predpostavljati, i misliti da je u pravu..a drek je u pravu,a to sve mislis dok ne uleti neka kontra i ne opečeš se..ak me kontaš...nikakva parnoidna stanja coece :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
sretan grow,sretan grow,sretan grow,sretan grow ...
Sizofrenija.jpg


sretan grow,sretan grow,sretan grow,sretan grow ...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
hehe..čovek od dosade postavi temu, tek onako palo na pamet... a ono iskoči hiljadu psihoanaliza, Frojdova i Jungova... :D Razmišljam da postavim temu: igra istine! heheh

Eeee,tako ti je to...Ja sam jednom otvorio neku sličnu temu,zvala se Budimo iskreni,ili tako nešto,medjutim,neslavno je završila,da li zaključana ili na groblje,ne mogu da se setim,a nemam živaca da je tražim sad...Uglavnom,naduvan sam pa se setih.

Skoro sam gledao neki putopis na TV,neko pleme negde u Africi,i pitali su ih Šta je sreća? Odgovor je bio,sada parafraziram,ali nešto u smislu - Sreća je kada se skupimo,pa odemo u susedno selo,pa napravimo pokolj,silujemo im žene,pokupimo im sve šta imaju,pa se vratimo i najedemo se i napijemo i proslavimo...

Drugo pitanje je bilo-Šta je nesereća? A odgovor je bio - Kada oni to isto naprave kod nas ...

Jednostavno i iskreno...

Ne znam što mi ovo pade na pamet,verovatno zato što sam naduvan,jebi ga...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Zelenko63

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
06.08.2015
288
229
43
35
100 puta napises sretan grow i evo ti 100 postova :)
Dje si bio,nigdje,...sta si radio nista.
Rijetko napisem samo tu frazu,ustvari ju izbjegavam :)

100 postova eh sad ima dnevnika npr mempis koji mi lajka svaki komentar u svom dnevniku.. kako da mu ne pozelim srecu kad sam ja sretan jer je on sretan jer sam mu podrska a on je sretan sto mu lajkam ljepi setup i fine zverke.. ja sam sretan jer me postuje kao nebitnog promatraca koji salje dobru vibru njegovim biljkama i cvijetaju od srece.. i one znaju da je nama sreca vidjet njih hrpu cvijeća..
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
KlikLik pogodio si direkt u sridu bi reko... Brijem da zdravijeg i ljepšeg primjera nema :)
Citiram "kako da mu ne pozelim srecu kad sam ja sretan jer je on sretan jer sam mu podrska a on je sretan sto mu lajkam ljepi setup i fine zverke.. ja sam sretan jer me postuje kao nebitnog promatraca koji salje dobru vibru njegovim biljkama i cvijetaju od srece"
Extra
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tman19 and KlikLik

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
A možemo promjeniti , u "Nek ti lampe dobro biljke obasjavale" ako "sretan grow " smeta, zna se šta se tu podrazumijeva...a sad tko je licimjer a tko ne teško je reći....ja mogu reći da sam ponekad pozitivno ljubomoran na neku biljozu i volio bi je imat kad ju vidim na slici ali tko ne bi poželio lijepu biljku kad zna što ona nosi od ugode....:)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Nekome taj "sretan grow" možda i ne znači ništa osim jednog posta više.
Ja kada zaželim sretan grow..tako i mislim.
I sa time pokazujem da me zanima i da pratim do kraja.(ako u međuvremenu ne zaboravim :D )
Mene osobno raduje tih prvih 2 stranice sa sretnim growom :)
Daje mi stvarno podršku i obavezu da ne razočaram svih i da se još više trudim.
U sličnom je rangu "dobrodošao na forum" ....a vjerujem da novim članovima puno znači kada im cijela ekipa poželi dobrodošlicu.
Pokazuje jednu toplinu i prijateljstvo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp and L0oD
23.09.2008
86
135
33
kad već pravimo nauku od "sretan grow"..
mislim (a složit ćete se) da vutra svojim djelovanjem ne daje "zlonamjernost" svojim korisnicima :),
koliko vidim većina nas na ovome forumu je pravo pozitivna(a i nismo tu slučajno)
mi smo vesela nacija i sretan grow znači sretan grow :)
ne vidim smisao da u te dvije riječi podrške neko stavlja drugo značenje.
peace...(znači da vam svima želim duboki mir i veliku sreću) :watch: