Osvrt na značenje riječi sretan grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Ja kad upišem sretan grow to mi je alternativa za klik na "prati temu". Mogu samo kliknut i pratit al tad čovek nezna da pratim... hehe, pa mu usput zaželim sretan grow i počnem dobivat notifikacije, super. Al neću to pisat ako mi nije zanimljiv dnevik to je već zloupotreba.
A sad to dal tko zaželi sreću iskreno ili ne ko to može znat kad sve što mi vidimo jest tekst na ekranu. Nije ni bitno, kad otvoriš dnevnik i dobiješ stranicu dvije priželjkivanja sreće to dobije smisla i veseli te. Ne znam, to je po meni forum, ili točnije dnevnik uzgoja. Podrška hehe, inače čemu moje obraćanje nepoznatim ljudima bez feedbacka.
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Iskeno mislim da umjesto da napišemo sretan grow, bolje je stisnuti "sviđa mi se". Čovjek zna da pratimo dnevnik, da mu želimo sreću a u isto vrijeme ne spamamo i ne nabijamo postove, imaš 100 postova a ono sve Želim ti sretan grow :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BobiMan

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
Tacno tako xcx.
Mozda mogu I da razumem da neki clanovi imaju potrebu da nakucaju sto vise postova. Verovatno misle da ce time steci veci autoritet ili neku titulu. Ono sto ne mogu da razumem je da takvi clanovi dele savete (u forumima marihuana I uzgoj) novim clanovima koji su cesto netacni ili vrlo povrsni. Sreca pa je uvek tu neko od vrsnih poznavalaca (mocni, stipe, tarzan, chilihead, lood...) pa spasu stvar na vreme.
Odoh malo sa teme...
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Napucavati postove se može svugdje,pa čak i evo ovdje.
Ali bez brige takvi se uvijek prepoznaju :)
A ovo za savjete o uzgoju i problemima se apsolutno slažem :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BobiMan

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Tacno tako xcx.
Mozda mogu I da razumem da neki clanovi imaju potrebu da nakucaju sto vise postova. Verovatno misle da ce time steci veci autoritet ili neku titulu. Ono sto ne mogu da razumem je da takvi clanovi dele savete (u forumima marihuana I uzgoj) novim clanovima koji su cesto netacni ili vrlo povrsni. Sreca pa je uvek tu neko od vrsnih poznavalaca (mocni, stipe, tarzan, chilihead, lood...) pa spasu stvar na vreme.
Odoh malo sa teme...

Ja smatram da njih treba malo rasteretiti i preuzeti dio posla, tj. ako neki tek registrovani član (početnik) upita nešto što sam 20 puta pročitao na forumu, zašto mu ne bih napisao odgovor i rasteretio pobrojanu ekipu i još neke koji aktivno učestvuju u savjetima. Ako sam dao pogrešan odgovor ispraviće me vrlo brzo.
Ne treba sav teret na njih prebacivati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Jbt... Bobi, 100% si u pravu, imaš ljudi na forumu kojima je osnovno zanimanje pisanje :Sretan grow! Iliti one bez ijednog dnevnika, teme...koji su zaprška svakoj drugoj temi...i sve znaju. Sam sebe uhvatim kad mnogo kenjam napušen...a nekad ka bih i imao šta da kažem, ne bih da kvarim radost ovima što "sve znaju"i svima žele SREĆAN GROW!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BobiMan

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
Delom si u pravu ming, ali ko postavi pitanje na koje je vec odgovoreno 20 I vise puta trebao bi ban da dobije a ne odgovor ;)
 
30.04.2014
315
202
43
mislim da je ok pisati "sretan grow" jer to svakom članu daje podršku bar u prvom growu kad vidiš da te ljudi podupiru i da tvoj prvi dnevik ima podršku ekipe makar se to podrazumjeva ... jedino da se u svakom dnevniku uvede još jedna tipka "sretan grow" kao što su "like/dislike, ne slažem se/slažem se" ... još jednom svima želim SRETAN GROW :spliff:
 
19.09.2015
66
158
33
Planeta Zemlja
Neznam ,kako Vi kolege no ...ta rečenica treba imati neko značenje
riječ sretan znači:
1. a. koji je prožet srećom, koji zrači srećom [sav sretan i zadovoljan (stalna veza riječi u zn. da je tko u dobrom materijalnom i drugačijem stanju)]
b. koji donosi sreću [sretan broj]
2. (u čemu) koga prati sreća [biti sretne ruke imati sreću u raznim pothvatima; roditi se pod sretnom zvijezdom imati stalno sreću u životu]

riječ "grow" između ostalog znači:
1. to become larger : to increase in size, amount, etc.
2. to become better or improved in some way : to become more developed, mature, etc
3. to spring up and develop to maturity

Prema tome "sretan grow" znači točno to - sretan grow i ne može značiti ništa drugo.

Svi svima žele sretno,a ko zna sta misle ?
Nije bitno tko što misli jer ne znamo čitati misli i to je činjenica. Bitno je pisano slovo, upućena riječ , poruka i osjećaj koji stvara kod primatelja. Dobra vibracija i širenje pozitivne energije, a to sigurno nebi išlo rečenicom npr. "dabog da ti se ubuđili hedovi dan prije berbe"
Nedavno sam pokrenuo svoj prvi grow - dnevnik dok sam u isto vrijeme tjeskoban, depresivan, a u takvom stanju je sve teško...i onih desetak "sretan grow" poruka dalo mi je dodatni poticaj - kick za krenuti dalje. I bilo mi je drago.

Svima na znanje:
Sve što će ovaj čovjek - Ja, pisati na ovome forumu, svaka upućena poruka pa tako i ova gore, biti će u dobroj vjeri i bez zle namjere iako sam iz iskustva uvjeren da će nečiji ego smatrati suprotno ali to dotični trebaju riješiti sami sa sobom.

Peace of mind svima
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
.i onih desetak "sretan grow" poruka dalo mi je dodatni poticaj - kick za krenuti dalje
Ok je poželjeti sreću rudaru koji silazi u rudnik,mladom čovjeku koji napušta banana republiku i odlazi kod švabe raditi za iljadu i po eura i tako neke slične epizode životne.
Ovo su dnevnici uzgoja :)
Sve je strogo definirano ;) Odabir vrste,oprema,klijanje ...
Isključivo sve ovisi o uzgajivaču :)
Prvo,mora se dobro sakriti,pa onda mora znati kako uzgojiti ili pitati za savjet.
Meni više ovo 'sretan grow' liči na neko upozorenje :D
Eto,buraz ... nek ti bude sretno i da ne nahebeš :D

Sa druge strane,odlučiš se popratiti neki gotovi dnevnik,uvodni post pogledaš...kakva je priprema i tako to. Zainteresira te dnevnik, ...
I onda krenu; želje,čestitke i pozdravi :D
Od kumova za sve mladence :banana_rasta:
Ima dnevnika na kojima je 'sretan grow' najbrojni na 4-toj stranici. Tako dok dođeš do sljedeće konkretne informacije prolaziš naduvan kroz more sreće. Danas baš otvorim jedan novi dnevnik,obećava i naravno,kreće ... sretan grow ;)
Nekima je valjda više mrsko pisati sretan grow pa onda okinu :popcorn::
Aj' živili :spliff: i neka se nitko ne nađe uvrijeđen :)
Ostajem pri tvrdnji da se slabo koristi :respect: na kraju growa :banana_rasta:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ono sto bi ja predlozio da bude neki prostor gdje zeljeti nekom srecu ne zauzima 2,3,4 stranice i tako nekoga iskusnijeg odvrati od citanja dnevnika.Ali ono sto bi zelio reci da puno znaci u dnevniku vidjeti podrsku jednog Stipe,Powera,Venla,Himelaye,Cilli-a..barem meni kako u pocecima prvog growa tako i sada.Ali isto tako razumijem da ti isti ljudi imaju obaveze prema forumu u smislu moderarstva i slicno i da su se jednostavno "zasitili"toga "sretan grow"...tako da osobno razumijem Venla ali i nas kojima ta podrska toliko znaci.Bas zato trebamo biti svijesni kako ako i nema "sretan grow" od neke ekipe da to ne znaci da prilikom problema nece uletjeti jer se pokazalo drugacije.E sada...jeli iskreno ili nije(opcenito)...pa mislim da nije ni bitno_Ono bitno je iskustvo koje ti ljudi dijele:)
mrsko pisati sretan grow pa onda okinu :popcorn::
..taj sam...hebiga..:D
 
Poslednja izmena:

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Meni je iskreno mnogo znacilo kada mi je neko pozeleo srecan grow kada sam pocinjao. Sada hvatam sebe da pozelim srecan grow ljudima za koje znam da im sreca ne treba :) ali opet im pozelim zato sto volim da pratim njihove dnevnike i ponesto naucim.

Takodje volim kada vidim novog growera koji je "nacitan" i pristupio situaciji ozbiljno,skocako box uzeo mentora i krenuo takvom groweru nekako jos vise zelim srecan grow ako se razumemo :)

Ma volim da zelim srecu svima kako stignem hehe i tako i mislim.
Pozdrav i srecan grow svima :popcorn:: hehe.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Ok je poželjeti sreću rudaru koji silazi u rudnik
pa tako nekako i ovde, za nas, mene je takodje to kao smaralo, ali sad sam promenio stranu :D ja to posmartam kao iskrenu, ne podrsku, nego svarno zelis coveku uspeh, narocito za grow u autu (outdoor not car on bhs) gde se 300 svasta moze dogoditi, od vremenskih uslova, _____, ____, pa do nedaj boze policije.
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Kao što je neko već napisao, ovo filozofiranje možeš da proširiš na "dobar dan", "srećni praznici", "sve najbolje", "srećan rođendan" itd.

Što se samog "sretan grow" tiče, ok, svakako bi bilo bitno da se po otvaranju dnevnika ne desi da 100 ljudi napiše "sretan grow". Čak što više mislim da postoji neka prećutna saglasnost gde ako je dosta članova napisalo tako nešto, onda ostatak foruma neće to pisati u dnevniku. Baš mi nigde nije zapalo za oko da je previše takvih poruka, i šta više retko je samo ta poruka sama, uglavnom se nalazi u kombinaciji sa nekim savetom, zapažanjem ili pitanjem u odnosu na prvi post u dnevnik.

A što se tiče da li ljudi zaista žele sretan grow ili ne....
Evo na mom primeru, ne znam da li sam to nekada napisala verovatno jesam, ali ja želim svima sretan grow. Ma želim svima svu sreću u životu. Na svim poljima, growali ili ne, bio im rođendan, nova godina, ili šta god.
Ne kažem da idem naokolo i širim ljubav, razumevanje i toleranciju. :love2:
Nije da nekada ne zavidim nekome na nečemu, ali gledam da to rezultuje boljim shvatanjem sebe, motivacijom da to slično postignem, ili šta god. A ne nekim negativnim rezultatima.
Slučaj realnog profita od ostvarenja želje za smrti komšijine krave je redak.

A kada sam na drugoj strani, odnosno kada mi neko napiše "sretan grow", ne mogu reći da sve svoje nade uzdam u kosmičku energiju dobre želje nasumične osobe sa interneta. Svakako mi je drago ako mi neki "starosedelac" foruma napiše, jer mi to više ukazuje da je prva poruka u dnevniku (moja) bila OK, da je oprema na mestu, da je sve napisano jasno i daje mi malo više sigurnosti u nastavak.

A sada da li neka osoba to misli ili ne. Ako misli - super po njega/nju. Ako ne misli - loše po njega/nju. U svakom slučaju ni jedan ishod toga se ne tiče mene. :p
 
17.06.2015
142
137
43
Kad neko nekome kaže "sretno" a vidim da se pominje i " dobar dan, jutro" pa ljudi moji to je osnovna stvar iz kulture, to su nas učiteljice i učitelji učili na prvom satu u predškolskom, učili su nas da kad sretnemo na ulici starije bez obzira da li poznajete osobu ,kažete, dobro jutro,dan,noć i sad bi trebali da preispitujemo da li neko to misli iskrenoo_O bezveze. glupost malo veća .
Najbolje da se podjelimo u ekipe , ekipa "sretan grow," " dabogda ti sve biloze bile manekenke" ," sretni ti nametnici" , " želim ti uspješan grow buđi i naravno ekipa "ph lock":lol::spliff:
 
Poslednja izmena: