Otkinut prvi list..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.04.2013
25
0
0
Posadila sam je i izrasla su mi 2 mala lista. Biljka još nije velika ni jedan cm. Ima možda 5mm. Počela je da raste skroz uz ivicu saksije i ortak mi je reko da treba da bude u sredini, da bi imala vise mesta da raste. I kad sam povukla biljku otkinuo se jedan mali listic. Nisam ni stavila maru u sredinu , plasila sam se da je diram da se ne otkine i drugi. Jel moram da premestim marihuanu u sredinu saksije, kao sto moj ortak kaže, jer je skroz uz onu plastiku na saksiji, i jel ce biljci nešto da se desi zbog otkinutog lista. Sad ima samo jedan vrlo mali list. Inače, ovo mi je prvi put da gajim.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
1. dobrodošla na forum :signs046:

2. otvorila si temu na krivom mjestu + teme se ne otvaraju za svako pitanje...potražiš jel vec netko imao problema poput tvojih pa procitaš...ili pitaš u nekoj vec postavljenoj temi.

3. procitati pravila foruma

4 trebala bi biti u sredini međutim nije uvijet sad ostavi kako je mada vjerojatno nece preživjeti

5 procitaj nekoliko završenih dnevnika uzgoja da skontaš otprilike kako i šta...pa onda nastavi dalje s citanjem i ucenjem

Svu srecu želim
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
tema premestena, ako stavis fotku da se to lepo vidi kazacemo ti da li ima sanse da se izvuce, vodi racuna gde otvaras teme i poslusaj nas grow support
 

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
ne slusaj ih ostavi stabljiku da raste i meni su slicne sugestije davali ,mojoj je isto otpa prvi listic i evo je pred kraj je,to ce samo usporit biljku dosta,primat ce svjetlo preko jednog listia umisto dva,kad dobije drugi listic ide noramlno dalje,svakako ostavi pa vidi ako ti nije neko vrijedno sjeme brige te tek je pocela,vece bi sranje bilo da se posli sta desilo
 

viner

Aktivan Član
13.03.2013
168
228
43
odmah iz ugla
bar bobica ima nije kao velika odapela tako da nisi u velikom zaostatku ,,štihaču i motiku u ruke i ponovo sadi ima da se bolje odmah osiječaš... :dada