Otkup konoplje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
evo već se osjećam malo slobodnije pa postiram i drugu temu
zanima me tko je zainteresiran za otkup konoplje?tko otkupljuje konoplju?
neznam ni gdje da počnem tražiti
jel zna netko nešto o tome:pat:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
hm..
radi se o tome da moji se bave poljoprivredom
al neznam kako im objasniti da sade konoplju
najlakše bi prihvatili moj prijedlog ako bi im našao kupca
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
226
237
43
dali netko možda zna gdje u hr ima plantaža industrijske konoplje?nešta sam čuo u slavoniji u okolici orahovice a znam da je prije bilo i u okolici osijeka.zna li tko išta o tome???
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
problem je sto kad izadje takva informacija u javnost, na net -dosta MAMLAZA ide ljudima i unisti sav trud.
osim da podvaljuju hemp kao indijsku konoplju-drugog haska nema


kanehbosem javi se na pm pa ču ti dati inforamcije,imam negde tabele pokusnog sadjenja po sortama u Prekmurju koji po podnebju i strukturi zemlje dosta liči na Slavoniju,Baranju,...
 
13.09.2005
39
2
0
40
5AR je napisao(la):
dali netko možda zna gdje u hr ima plantaža industrijske konoplje?nešta sam čuo u slavoniji u okolici orahovice a znam da je prije bilo i u okolici osijeka.zna li tko išta o tome???

petre neznam odakle si, al prije par godina je konoplja bila zasađena kod polj. instituta u OS. ali ti oni lokaciju mjenjaju, neznam jel zbog plodoreda ili ekipe koja to bere, a i murija je znala stajat tamo, u svakom slučaju nema ti vajde od toga, osim ako se ne bojiš da ti opraše cure!
pozdrav
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
covjece pa ja zivim 5 min od instituta poljoprivrednog u os al nisam znao da su sadili tu kod nas...prije koliko je to bilo sadeno ?
ima da odem provjerit dal je jos sta zasadeno tamo...koliko znam nije sada nista zasadeno ali ipak vrijedi otic provjerit...ehehhe
 
13.09.2005
39
2
0
40
bilo je zasađeno prije nekih 4-5god, ali unazad par godina nema više na toj lokaciji, a i jebeš to, samo izgleda ko wu, al ne udara brate ni malo, šteta trovat pluća s tim sranjem!
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
226
237
43
ma htio bi probat dali valjaju kolači od industrijske.mislim da ako valjaju od muških valjaju i od industrijske.jučer sam pravio od muške i mogu vam reć da su odlični.