Otvaranje nargila bara

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Posto ti niko nije odgovorio ovako dugo, ali ni ovo nemoj uzimati zdravo za gotovo, kontam, zasto bi bila neka razlika u otvaranju nargila bar-a u odnosu na neki obican bar, ili kafic?
Jer, ako ces otvoriti takav bar i u njemu nema nezakonitih aktivnosti, ne vidim nikakvu prepreku u tome.
Ja bih se vise zapitao kolika je korist od otvaranja takvog bar-a. Kod nas su 2 takva propala u roku jedne sezone.

(doduse, i prvi McDonalds je zatvorio kod nas nakon 3 mjeseca ali to je ipak McDonalds i nije ni čudo jer mi nismo ameri i jos vjerujemo u cevape i leskovacke pljeskavice)
Hehehehe.... :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: predragvuk

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Kao ugostiteljska dijelatnost "Nargila Bar" ne postoji. Znači otvaraš običan caffe bar i nazoveš ga nargila bar, središ ventilaciju kao i svaki birc, staviš nargilu kraj svakog stola i eto ga. Ne trebaju ti nikakve posebne potvrde. U većini takvih barova u HR, posjetio sam ih tri u proteklih nekoliko godina, nitko ni ne cucla nargilu, a sjedi se na podu na jastucima. Bilo bi dobro da možeš vutru pušit na tu nargilu, a ovako ta aromatizirana turska shranja i nisu interesantna našim ljudima, nit su dio kulture tako da investicija tog oblika vodi vjerovatno u propast.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
a zasto ne? bas sam razmisljao da odem do jednog i probam. doduse ne travu nego caras ili onaj moonstone.
secam se ranije smo motali sa duvanom za lulu, lulas se zvao, dubokoumno :D
elem, to se duvalo po klubovima i koncertima, aroma skoro ubije miris vutre. a mozda i ne, mada se tad skoro i nije obaziralo na to, nisu ostali bili blesavi da ne znaju sta se desava, ali nije bilo problema, ono vreme podela na dizelase i padavicare :)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Valjda zato sto ce neko samo da dodje vidi, proba kao ti npr
bas sam razmisljao da odem do jednog i probam
ode i na tome se zavšava sva prica oko toga.

Ne vjerujem da kod nas ima ljudi koji bi po cijeli dan (i još svaki dan) divanili po jastucima i šta ti ja znam za razliku od obicne kafane.

Šta to nargila bar moze da ponudi nasem obicnom covjeku a da ne moze neki obicni bar?

Jednostavan odgovor je to, da mi nismo takvi po prirodi, nije nam takav mentalitet.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ma naravno, ali zar ne bi bilo zanimljivo u taj aromaticni ubaciti i duvku, pogotovo sto je kod mene u selu to obican kafic, tako da moze da se kafenise.
ma do crven bana... sto nas bre ne puste da duvamo u granicama normale, znaci ulica, kafei... mada je dosta nas ovde to mnogo puta radila :D

 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
zar ne bi bilo zanimljivo u taj aromaticni ubaciti i duvku
Bilo bi zanimljivo, naravno, ali to sad nije poenta teme, kontaš? (plus to što nije po zakonu)
Znaci, pokretacu teme nije bitan taj faktor.

Druga je stvar šta bi mi da se nas pita.
Ih, da se mene pita, mi bi zivjeli ko bogovi. ::grupnjak::
Ali, jbg, niko me ništa nije pitao. I u skladu sa tim.... Ne bih da se razbacujem.
:rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke