Outdoor 09

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
Updejt:(za detroita) ; )

dakle prespavao sam na siteu i probudio se oko 4 ujutro te cim je sunce izaslo vezao(opet) novoizrasle grane…insekticid koj sam spricao jucer prekjucer brijem da je ispran sav zbog kise, a od danas cini se i nadam se da pocinje opet pravo ljetno sunce…

kaya 1 :

kaya 2:

Biljana 1:

Biljana 2: neznam zasto al ova mi djeluje muski...nadam se da se varam

to je to,enjoy…

ps.jos par mutnih slika : )

 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
prva liga su, a i LST si super napravio ;)
samo tako nastavi, i imat ćeš za pušiti do nove godine, ali one iduće :D
sad mi je žao što nisam napravio outdoor ove godine...
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
jesi imo problema sa bubama?vidim onu neku biljozu kaj nije marihuana, pokraj je izjelo nekaj... il sam zabijo malo.... zipa,bubni cudomiksa malo tranu u zemlju da podivljaju. bice oki su ti biljoze, sve pet ....nice m8
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
headonist- ma da dobijem 2 kile iz ovog,meni nebi potrajalo vise od 365 dana : ) :bis:
nadam se da ce mi bit granja za do nove i to je to xD
pikavac-vise necu gnojiti bar 2-3 tjedna,osim ako bas vidim da im treba...
kao sto sam vec napisao prije,planiram ih dobro napumpati sa hesi bloom complex
kada im vidim prve pistile,a onda sredinom cvjetanja jos dodat fosfor + i to je to : )

grrrr,izjeda me ovo iskcekivanje 10og mjeseca xD nadam se da ce bit 150-200 gr suhog...

Big respect to the nation
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
jao,ma ne brini moj gangsta detroit ti za bilje : )
dovoljno su jake da izdrze svakakve kise i vjetrove :D
danas sam ih isao pozdravit,malo provest vremena s njima,pa sam vidio da se donji listovi suse,a i nekako mi se cini ko da je usporila rast(vjerojatno zbog nedostatka sunca)...
one male biljcice u vazama vise nisu toliko male,svaka ima po 5-6 katova xD
jedva cekam da im vidim spol,pa da organiziram jedan lesbian party ;)
pretpostavljam da ce pocet cvjetat sada izmedju 7 i 8 mjeseca...
samo se nadam da nece bas izmedju 16 do 20og u ovom mjesecu,jer idem na seasplash,pa nezelim da puste pelud ako bude muskih....
ide tko od vas na reggae fest,a?ili goa tjedan nakon : )
ugl,evo par random slikica:

 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
46
Mala iz saksije se pravo razbunala.Ja sam jucer uklonio par donjih(pozutjelih) listova ali nebih rekao da je to zbog nedostatka sunca jer mi se te biljke nalaze na sredini placa dok sam kod biljke koja dobija vrlo malo svijetla primijetio zute flekice (identicne kao kod tvoje biljke u saksiji samo sto ih ima vise)
tako da mislim da donji listovi nisu stradali zbog nedostatka sunca."Malu" iz saksije pokusaj prosetati okolo i naci joj malo bolje mijesto pod suncem.Jake su to kucke prezivjece one sve sem Rizle... :)=
Za fensi festove nema se vremena tebra ubi me tegljenje vode i cesti obilasci plantazica...

Respect
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
uuu biljke su ti stvarno prekrasne
ova mala mi čak vuče na sativu, ima nekako duguljaste listove. ili mi se čini :D
mislim da te sušenje listova ne treba plašiti, a to što je usporila rast može biti i zbog toga što polako prelazi u cvjetanje pa je snagu usmjerila na to :)
inače mi biljke izgledaju skroz zdravo, samo tako naprijed
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
evo,nakon visetjednog zastoja,malo slika...
sve slike su iz razdoblja 21-23.7.
najmanju biljku sam presadio(vidite je skroz lijevo na slici)

ova u vazi se razbudila i sad raste ko looda...

dok mi je ova biljka,oduvijek najdraza(neznam zasto) pocela cvijetati i ima mozda desetak pistila po svojemu atletski gradjenom tijelu xD


pretpostavljam da ce sve biti zenke posto je tek jedna procvijetala jos pred tjedan dana,a ove ostale uopce ne pokazuju znakove muskobanjastih,tako da brijem da u sljedecih tjedan dana i ostale ce da izbace lijepe nam i drage pistile....

headonist,stoned,i svi ostali hvala na pracenju i pomaganju,i goddamn oboje imate jebene biljke xD

za kraj,da vam pokazem kako me iznenadilo nesto na putu ka moru,pogledam ja dolje a vidi ovo:

netko se bas potrudio haha

za tjedan,dva,apdeit,do tada cheers
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
uuu sviđa mi se ta sorta koju imaš,baš sam takvu nekakvu sativicu tražio,dam se kladit da če se ugodno popunit,i tijesno nadajmo se s puno šečera:sun2: