Outdoor 09

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
evo,da i ja pridodam kanabis kultivaciji i obrazovanju xD

posadjene:u 5 mjesecu
lokacija:Croatia,right near the beach,BOYY!
zemlja:gnoj,kompost i terramagma pomijesano sve zajedno(ocjena +5)

imam cijeli hesi komplet za soil:root,enzime,bloom etc....

dakle,imam 2 biljke glavne i jos 2 koje su nedavno posadjene u posude....
jebu ih puzevi i gusjenice al dobro,sve cu to rijesit laganini,svakih dan dva prodjem pa ih ocistim malo od nametnika s rukom i tak...

sunce ih od 9 pa do 5-6 przi direkt i uvijek sredinom ljeta moram zaljevat svaki j***** dan sto stvarno zna biti malo shebano....tako da cu ove godine stavit koru od drveta i suhu slamu i koji kamen,da bar malo pomogne da zadrzi vlagu...

s obzirom da je pocetak 6 mjeseca a biljke su podosta velike imati cu problema zadrzati ih ispod zidića,pa sam poceo laganini LST.
svakih tjedan dana cu zavezati nove grane u stranu da je razvucem po duzini zida,a ne uvis,jer bi mogli susjedi vidjeti xD

ok,sliku cu uploadati sad kad skuzim kak tocno to ide,pa cu jos malo opisati

bok cannaloveri
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
jesam jesam green,evo skuzio i ja napokon kako to ide(a neide mi bas s kompjuterima xD)

a vrhova,cuj ja se nadam bar 150-200 grama da izvucem iz svega ovog....
bar do nove godine da potraje : )

a onda se bacam na indoor,vec je i oprema spremna hehe
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pošto je outdoor treba bi dobiti bar 100-200 po biljci,a indoor je jako dobra stvar,i po meni puno sigurnija:sun2:
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
indor mi je cool,da i definitivno sigurnije,al jebiga,nemogu ja preboljeti vanjsku dobru sativu ma ni da mi das kilu indo skanka...
e sad za indo imam svu opremu(sa svih shopova po malo(da ne reklamiram)),platio sveukupno 550 eura da bi me nakraju neki lik sjebao i rekao da ipak nemogu slozit box kod njega...
sad do zime imam fore nac neki stek,pa slozit si tamo,pa neke skunkove gojit,roarr
ok,malo sam zabrijao izvan teme(napaljen sam na taj idor vec godinu dana jbg)
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
tnx rastamon! xD
evo Biljana je krenula prema gore nakon par dana,
sad moram drugu bolje jos privezat....
moze neki tips & tricks za lst?da svaki dan vezem prema dolje polako ili da pustim da grane malo narastu pa onda?

Biljana#1 danas:

 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ako je tesno privezano onda nece biti dobro..
neku krpu pocepaj na froncle pa velike omce napravis i resena stvar ovako mi se cini da je pritegnuto al mozde mi se cini :)

moras racunati sa tim da ce se grane udebljati dosta do kraja a to ni asamneznas kolko ce biti...
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
kako to mislis zoki?zelis reci da omotam oko grane s krpom(ovako kao do sad)al da ostavim da izmedju mogu progurat prst ili dva?jer istina,vidis nisam racunao na debljanje grana,a trebao sam(logicki)....
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
da da bas tako.
npr ako koristis konopac, manilu ili vec kako se to zove napravis omcu npr. da je velika 10cm pa oko te omce napotas tu gazu krpiu ili sta vec i tako zavezes da ima lufta.. bas tako ko sto si napisao..
jer kad bude vetra onda ce ti se izderati tamo gde su vezane a ako stegnes jako onda ce se urezati konopac u biljku..

EVO TI SLICICA SAMO TU GAZU NAMOTAS GUSTO DA SE KONOPAC NEVIDI :)

http://img190.imageshack.us/my.php?image=98477346.jpg
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
mali update:
Zavezao sam grane koje su narasle sa sirim konopom,a glavna grana je postala debela kao moj palac OMG vec...
sve biljke odlicno napreduju,sljedeci put cu stavit slike od svih biljaka,sad zbog susjeda sam mogao slikat samo jednu....




za tjedan dana cu im dati pola doze Hesi TNT,i onda tek u 8 mjesecu bloombuster
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Krasne ti je biljka ta ali što me izričito fascinira je tvoja zemlja...izgleda premekano i vlaknasto,definitivno bi ja volio takvu zemlju u svom vrtu a ne onu pješčaru...jesi to kupio pa sipao ili je to tvoja domača i da gdje živiš btw???