Outdoor 100% domacica guerilla style 2015

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
Pozdrav ekipa,pratim vas vec par godina i mogu rec da sam ovdje mnogo toga naucio o uzgoju ove prekrasne biljke :) Dugo sam se dvoumio dal da otvorim dnevnik zbog straha od objavljivanja slika pa nadalje,ali kao sto vidite ipak sam tu...
Proslogodisnji out mi je propao zbog poplavi koje su pogodile nasu regiju,naime sajt mi se nasao pola metra pod vodom tako da sam odustao od sadnje i odlucio cekat sljedecu sezonu...da ne duljim krecemo na stvar...
Sjemenke su domacica 2013
8 kom stavljeno na klijanje u vlaznu maramicu oko 20.3 ( klijavost 100%)
Klice presadene u tegle sa mixom kupovne zemlje i zemlje iskopane u sumi...
Preko dana vani na balkonu,preko noci u kuci posto su noci jos dosta hladne pa ne zelim riskirat.
Bit ce jos nekih 2 tjedna kod mene dok ljepotice ne ojacaju i dok se vani vrijeme ne stabilizira...
Mjesto je vec odavno pripremljeno i ceka svoje stanare,naime bit ce presadene u gusto grmlje(sikara) raskrceno unutar 5 sa 5 i posijeceno vece granje koje bi moglo zaklinjat sunce...sunca ce imat od 10h pa do nekih 18h,iskopane rupe 30*30...inace takva mjesta su mi se pokazala idealnim zbog teskog pristupa a i zbog plodne zemlje,majka priroda je to kroz godine sama obavila i time meni uvelike pomogla :D tako da nije potrebno cesto gnojenje...ma da cu ja ipak tu i tamo prihranit.
IMAG0814.jpg IMAG0815.jpg IMAG0816.jpg
IMAG0817.jpg IMAG0818.jpg IMAG0819.jpg IMAG0820.jpg IMAG0821.jpg
Svaki savjet je dobrodosao :)
 
Poslednja izmena:

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
Update...biljke su sada stare manje vise oko mjesec dana.sve lijepo napreduju osim jedne,koja zaostaje za ostalima i mislim da cu nju jos neko vrijeme ostavit doma...ostatak ekipe se seli na sajt kroz par dana :D evo slika:
IMAG0853.jpg IMAG0854.jpg IMAG0855.jpg IMAG0856.jpg IMAG0857.jpg IMAG0858.jpg IMAG0862.jpg
I ova koja zaostaoje rastom
IMAG0860.jpg
Nezz u cemu je problem jer su sve u istoj zemlji a ostatak bas lijepo raste i nema nikakvog problema...
I jedna grupna:
IMAG0861.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
Ma znam,budem ih sad kroz dan,dva odneso...jos otic u izvidnicu da vidim jel se ko muvo onuda i da vidim jel se grmlje mozda rasirilo pa da ne udaram onuda dok su boiljke tamo... :)
 

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
Ma znam,budem ih sad kroz dan,dva odneso...jos otic u izvidnicu da vidim jel se ko muvo onuda i da vidim jel se grmlje mozda rasirilo pa da ne udaram onuda dok su boiljke tamo... :)
a sta mislis da ovu manju presadim u vecu teglu i da ju ostavim doma dok se jos ne razvije ili da ju sibnem sa ostatkom na sajt?
 

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
Pozz ekipa :D biljke su dns preseljene na sajt,nisam nista kemijao sa zemljom nego sam direkt presadio u zemlju koja se tamo nalazila...ipak je to domacica i koliko god budu dale ja cu bit zadovoljan :) jedino sam jos dodatno malo prestijo u sirinu i dubinu da zemlja ne bude nabijena i da se korijen lakse razvija

E sad,planiro sam pola topirat a ostatak ostavit da rastu u visinu koliko god budu mogle,pa me zanima kada bi bilo najbolje cvaknut vrh :)
Evo i slika :
IMAG0885.jpg IMAG0886.jpg IMAG0887.jpg IMAG0890.jpg IMAG0891.jpg IMAG0892.jpg IMAG0893.jpg IMAG0894.jpg

Sajt:
IMAG0900.jpg


Planiram ih otic pogledat za dan dva da vidim jel su primile i da vidim jel ih je mozda nesto napalo,za prvu ruku sam oko njih posuo Mesurol protiv puzeva...
Za ostalu zivinu sam u blizini biljaka ostavio psecu dlaku i po grmlju na par mijesta ostavio pseci izmet,nadam se da ce ih taj miris odvuc sto dalje od sajta i da ce pomislit da se tamo nalazi neki grabezljivac xd inace moj kraj je prepun srna i zeceva...tako da sve vrijedi pokusat hahh
 
Poslednja izmena: