outdoor 2009, malo slika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ok, malo sam otrgnuo samo one velike da mi vise sunca dolazi do cvijeta,
ali ipak hvala na odgovoru, jer nisam bio skroz siguran dali je trganje neophodno, znaci jest,
ubuduce ostavljam listove, samo ocu da sto bolje uspije
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
A gle,ja bih poskidao sve to veliko lisce.Nicemu ne sluzi ajd da tako kazem a umesto njega rasce mali listovi oko heodova i pravice topove i ti mali listici ce porasti skoro kao ovi sto si i h odkinuo ali na njima ce biti mnogo mnogo mnogo vise thc-a nego na onima sto si otkinuo.Tako da radi sta ti je volja.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ma ja mislim da cu ih ipak otkinuti, makar je gloss reko da nema potrebe,
vidjet cu kaj ce bit, malo mi ljepse izgleda kad su sami hedovi bez velikog lisca, a drugo probat cu ju jos sto vise forsirat da dobiva svijetlost prema cvijeću ...

puštam ovo do nekog 10. mjeseca, i jos cu napraviti koji update sa slikama
 
16.05.2009
10
0
0
47
Zdrave listove ne kidajte nikad osim ako su bas previse gusti (da ne bi doslo do budjanja), svaki list sluzi kao kolektor sunca i za veci cvet treba vise listova.U cvetu nema fotosinteze vec samo u listu
Pozz
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Na mojoj se već vidi dosta dlačica koje su napola smeđe!
Od sad pa sljedeća 2 tjedna i to bi bilo to? Mislim, da stvarno ide prema kraju i da će 2 tjedna biti dovoljna... Velim, ima smeđih, neke napola, neke cijele, a na nekima još nema te pojave! I, da, miriši na sve strane i to dosta jako pa me već sad strah da neki znalac ne prođje 20 metara od nje pa mu zamiriši....
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Holandjanin je napisao(la):
Zdrave listove ne kidajte nikad osim ako su bas previse gusti (da ne bi doslo do budjanja), svaki list sluzi kao kolektor sunca i za veci cvet treba vise listova.U cvetu nema fotosinteze vec samo u listu
Pozz

hvala!!

potvrdjujem ovo za budjanje (plijesnjivoća)
znalo se dogoditi na proslim biljkama, nisam znao od cega, ovo je dosta koristan odgovor kaj se tice trganja listova....

....znaci listove NE trgamo
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
eh, a šta da kažem... Pokrali su me!!! dva-tri tjedna prije berbe. A bila je na privatnom posjedu gdje nitko ne živi... Koji bed, teško pada nakon 4 mjeseca truda, straha da te netko ne provali, a za što, da netko drugi uživa u tome?!?!?

Prvi i zadnji outdoor... Čekam uvjete za indoor, tako je najbolje! Za sebe, bez da itko živi zna i vidi...
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
jbg kolega zao mi je i to se nekad događa...mog kolegu pokrali 2. put sa 17 stabljika pred cvjetanju.Prvi put je našo likove...2 klinca balava pobrali to i stavili na livadu na tlo da se suši xd...sve sjeb...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
evo mali tekstualni update,

od 3 biljke, ubrao sam 2....

od prve dobio ravno 200 grama ( sve ce biti podkrijepljeno slikama)

druga trenutno visi , a čini mi se da će od te biti puno više od 200 grama,

a treća još raste, i to je takodjer ista vrsta koju sam imao prošle godine, zvao sam ju "GROŽĐE" jer ima neki miris po grožđu u vrijeme berbe grožđda, kvaliteta je dobra, znam kad sam ju pušio prošle godine nisam očekivao da će biti nešto od nje, ali iznenadila me...

danas stižu slike sušenja i berbe,

jako sam zadovoljan dobitkom uroda ove godine :icon_lol::icon_lol:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
eeee majko moja kladim se da si obrao biljke koje nisu zrele al tvoje su ...
nego zasto malo nproucis kada je biljka zrela i tako po meni si upropastio vutru koju si gajio neznam ni ja koliko meseci ,, meni je to zao ..
a mozda ja gresim aj baci neke slike ..
 

puRa

Aktivan Član
24.05.2008
58
24
8
35
SiD moje su kao tvoje na prvim slikama kad si okacio tek po koja braon dlacica ... Za koliko bi otprilike trebalo da ih chupam ?
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
odradio sam drito 6 mjeseci, ovo su slike slikane jedno 5 tjedana prije berbe
nisam točno siguran

@onaj koji je reko da sam upropastio biljke, varaš se grdo, biljke su kao prvo moje, kao drugo obrao sam ih točno kad sam trebao... nije mi jasno po čemu si zaključio da sam sjebo sve....

sadim već dobre 4 godine outdoor i kolko tolko znam kako se radi, proučio sam dosta toga, ne optužuj me za krive stvari, možda je u pitanju ljubomora, nemam pojma,

p.s. JOŠ JEDNOM, slike su stare dosta, nisam ih brao kad je to slikano
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
evo probao sam slagati po nekom redoslijedu, ali sad imate što gledati, može i koji komentar na biljke, i moram reć da rade predobro, high je neopisiv....

i još jednom da "Naglasim" ovo nije spremano za prodaju ili daljnje puštanje u promet, osobno, ništa neće biti prodano....

slika1
slika2
slika3
slika4
slika5 (ovo je samo jedna biljka)
slika6
slika7
slika8
slika9
slika10
slika11 (ovo su moji osobni najdraži hedovi)
slika12