outdoor 2009, malo slika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ma sorry, ja sam tek kasnije shvatio da sam krivo protumačio tvoj post, nema frke,

ti si vjerovatno mislio da sam obrao biljke onda kada sam slikao one prve dvije :D
smouk riport će past koji dan,

ovak, vagao jesam, izvagao sam ti nekih 650 grama za sada, a siguran sam da ima još toliko za rezanje, a nikako da završim taj posao, da počistim i zapakiram, jer slabo imam vremena

drago mi je da vam se sviđaju biljke

zoki sori na onom postu, osjetio sam se malo napadnut pa sam možda krivo odreagirao, jer mi je bilo bed to kaj sam puno truda uložio u ovaj grow,

ajde Zoki da zapalimo i da riješimo ove nepotrebne riječi, jel može? :palim gens:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
hhahha rado bi zapalio ...
nego bas mnogo si dobio svaka ti dala ...
napravi nesto hasa
nije frka brate samo da si ti ziv i zdrav hahhah.
pozdrav
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nemaš frke zrna,
samo polako, i biljke su ti jebene....

vidio sam da imaš neke slične vrste kao i ja dok sam radio ovaj grow,
uglavnom u svakom slučaju to mora da je super vutra, jer meni je bila odlična, otkidaju se svi koji probaju...

grow on.... još malo pa će 3. mjesec pa ću se opet veselit... ove godine očekujem još bolje rezultate nego ove koje ste ovdje vidjeli...
 
23.01.2010
16
2
0
37
pa cuj,sprica je jeeebeeenna.ja sam imo ljepe rezultate 47 djevica,samo sam trebo ranije zasadit'ipak sam prezadovoljan!!!!a sta sam znao o vutri nista,pročito sam samo s ove stranice najosnovnije,vjerovo il ne.Puno vode rista moj,vode i rast će ona!!
 
23.01.2010
16
2
0
37
pa čuj,nisi daleko!bilo je pun k...c!!!!želja mi je jndoor radit,nažalost nemogu,a full bi volio.nije mi sila,al probao bih...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
dečki malo OT....

zrna je otvorio svoju temu za svoj grow... ja ovo planiram updateat tak da bez nepotrebnog dopisivanja Pliz....