OUTDOOR 2010+INDOOR 2010/11(speed devil +auto pyramid)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
Pozdrav, evo i mene nakon malo dužeg vremena, da vam se javim kako i šta ima, šta je bilo a šta će bit. bilo je jako lijepo:icon_lol::icon_lol: a moglo je biti i bolje:eek:hno::sun2:, ako se kužimo. da ne serem dalje, evo "par" slikica outdoor i priprema se za novi indoor. uživajte:banana_rasta:
pa150014p.jpg
pa150013.jpg
pa150012n.jpg
pa150010.jpg

pa150008
pa150008
pa150008.jpg
pa150007s.jpg
pa150006.jpg
pa150003r.jpg

pa090034.jpg
pa090029.jpg
p1030072.jpg
pa090026.jpg
pa090025.jpg

pa090016.jpg
pa090015.jpg
pa080005k.jpg
p9300006.jpg
p9300005r.jpg
p9300004.jpg


Ovo će ujedno biti i dnevnik za novi indoor grow (1speed devil ,1autopyramid), dan dva.
pozdrav:icon_lol::icon_lol::icon_lol: p.s sorry na veličini slika, drugi put će biti manje(bar se lijepo vidi):icon_lol:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
... fino meso fino...
nešto je u zadnje vrijeme puno tih lilastih boja... :icon_lol:

lepo ti ovo zgleda...
daj neki smoke report za ovaj harvest od outdoora!
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
smoke report? u zadnjih mjesec i po dana ne znam za sebe, a i zaliha se lagano troši(dok se ima, nek se puši). ljubice su davale voćnu laganu aromu sa" serebral hajom", drži koja 2 sata al 2 lijepo provedena sata, dok je ova ogromna čisti "kauč lok"! zapališ je ujutro uz kavu i taj dan više ne razmišljaš da ćeš nešto raditi! p.s za ovu ljubičastu u obliku grma, nisam napomenuo da je imala 2 "harvesta":icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoTrippin

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Bobačinjo svaka čast!:thumb:+
podsjeća me na euforični vanvratni :icon_lol:

SiD je napisao(la):
nešto je u zadnje vrijeme puno tih lilastih boja... :icon_lol:

Je ove sezone je hladnoća malo ranije došla pa svi imaju
tamnije nijanse, crne i ljubičaste, šta je skroz super za vidit.
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
TO JE TO!!


Svaka cast lepo odradjen posao.
Sada i treba da popusis sve to u slast.makar od mozga ne ostalo nista. :b_woot:

STA si uradio sa listovima ove crne..


:b_woot: :clap: :clap: :clap: :clap:
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
Hvala, hvala:icon_lol:svima. Šta se tiče svih listova iskorišteni max.(maslac, haš, čaj, mlijeko, brauvnisi), normalno uz dodatke čistih badova, ipak da sve malo još dignem:chef2:
Malo "drugačiji" smoke report sutra, pošto žena kad je vidla moj, rekla da nije u redu od nas da bar ugođaj i filing ne prenesemo malo i vama:icon_lol:

Od sutra krećemo i u nove pohode i čari indoora . Kad sve prisložim, i sjemenke ( speed devil i autopyramid) budu u zemlji, detaljniji opis nekima već poznatog kuhinjskog ormara, zemlje, rasvjete itd.
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
Dakle, kao što je najavljeno slijjedi opis glavnih karakteristika biljaka, a naravno da su nam u opisivanju uvelike pomogle one same kao glavni predmet ispitivanja i inspiracija za ono što slijedi.
Prilikom samog uzgoja, radi lakšeg snalaženja, a jednostavno i iz milja svaka je biljka dobila ime pa ću ih na taj način i opisati.
Karakteristika "u bojama" prikazuje moj doživljaj boja prilikom degustacije i opisivanja naših ljubimica.
Karakteristike mirisa i boja (ove "pederske" stvari) sam opisivala ja (žena), a za opis djelovanja je ipak zaslužan netko iskusniji (čitaj bobachu).

SKANKA I SKANJARA
miris - neutralno travnati miris po sviježe košenoj mladoj travi s limunasto citrusnim tonom
u bojama - svijetlo zelena (boja mlade, svježe dvorišne trave) prošarane tonovima sunčano zlatne ; zanimljivo da nisam pogledala vrh prije nego sam vidjela te boje, ali naknadno sam ga pogledala i vrh je sam svijetlije zelen od naših ostalih vrhova i pun je zlatno žutih kristalića, te podsjeća na lemon skunk.
high - dobar, stari, poznati "haj" s izmjenama udara topline nakon kojih slijedi hladan znoj, pračeno povremenom trncima kroz cijelo tijelo. Za početnike ovo možda može biti problem, ali meni je već falilo. Nakon toga slijedi couch lock, ali ne ubijenost i obamrlost, već totalna opuštenost.
Dodatno smo zaključili (upravo sad) da ima djelovanje u valovima. dok se puši onda drma, drži jedno vrijeme i pusti i kao sve ok, malo smo opijeni, malo smo opušteni, već nas kao i pušta, kad ono, puf, evo ga opet.
pb230194.jpg


LJUBICA I LJUBKA
miris - prvenstveno voćni miris u kojem se mješaju naranča i jabuka, a tek naknadno karakterističan miris zdravo sušene trave u kojem, začuđujuće, probija jasan miris metvice (mente ili sl.). Dodatno, aroma mente se osijeti i prilikom uživanja ove dvije ljepotice, pri čemu daje efekt hlađenja, uz ponovno voćnu aromu što ovu travu čini prefinom za pušenje.
u bojama - žuta limunada s kockicama ljubičastog leda. Samu napušenost ovim ne mogu nikako drugačije prikazati nego jeb..... finjak. Nkikakvi beton, nikakve euforije, samo lagani haš vok (hash walk), koji traje i traje.
pa150014p.jpg
pa150013.jpg
pa150007s.jpg
pa150008.jpg


EX-LILY
miris - isto voćni s naznakama travnatoga, samo zbog malog djela lišća koje sam ostavio zbog količine. boje vrha su prejebe...., prije berbe je podsjećala na purple star, a ljubičasta boja sredine, okružena sa tamnijom nijansom zelene se zadržala i nakon sušenja, a jasno su vidljive i zrele smeđe pistile. 2 puta berba(u 7.mj. 30g, u 10.mj. 80g) , igrao se sa fotoperodima.
high - vrlo sličan ljubici i ljupki, znači može (ako to u datom trenutku želite ili morate) puno jače stimulirati mozak i potaknuti na rad - isprobano u više situacija (i na poslu) .
pa090026.jpg
pa150003r.jpg
pa090013.jpg


BADARA(BUD)
miris-jak, jako jak ,lagano ko da vuče na plijesan (sigurno nije) , kad pogurneš nos nad staklenku, zapeče.
pušenje-jako mali dimovi, jer još nije bilo osobe da se nije zakašljala ako je bila pohlepna(čak na bong razara)
high-totalni couch lock
pa090015.jpg
p9300004.jpg
p9300005r.jpg
pa080005k.jpg


Na kraju svega moramo reći da se sve osim badare poigravaju sa mozgom, tj.ako si u stanju možeš radit sa njima šta želiš i kako želiš da ti bude (koje kod raspoloženje furaš, onoga pun ku.... pojača). Kad se uzima na bong udara direkt u mozak, i to stvarno osjetiš!
OSJEĆAŠ SE HIGH, MOZAK BYE BYE!!!:RastaBong:
maryjane.gif
:hippy::spliff::ludaci_lol::icon_lol:


SPEED DEVIL , AUTOPYRAMID
pb250203.jpg
pb240197.jpg

[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
clip_image002.jpg
[/FONT]
24.11.2010. stavljene sjemenke u zemlju(komposana palme, komposana za ruže, tera nekak (nije magma)), pijesak, stiropor, na dno granule.
temp.-20 stupnjeva, naknadno stavljena folija al ne preko svega, da drži vlagu duže
rasvjeta-philips štedne 7 kom. po 23W oko 10 000 lu
gnojivo-plantela za veg., plantela za cvjetanje, plagron tera grow & tera bloom
autoflowering-od sjemenke do cvakanja 60 dana, aj da i to vidimo
POZDRAV
pb220181.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: snoopy90 and bozga

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Svaka čast na raportu i sve pohvale tvojoj polovici što te nagnala da nam to ljepo preneseš!

:clap::clap::clap:
 
27.03.2010
42
5
0
44
Svaka cast boljoj polovici, bio je uzitak citati report ,predivno docarano, sve mi je odmah zamirisalo po menti i limunu.
Takvih reporta treba vise !!!
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Super prezentirano....pridruzujem se deckima i komentarima.....svaka cast!
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Odlične fotke, odlični report, uživancija za gledat i čitat :icon_mrgreen:
Zaslužena reputacija ++++
boz :sun2:
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
Evo još par slikica vrhića (boje kalića) snimanih mikroskopom:
picture003h.jpg
picture002gb.jpg
picture001cf.jpg

al ipak ne prenese isto kao kad gledaš direktno na mikroskop. :leafblunt:upravo zamotano i auuuuuuuuuuuuu:icon_lol:, bum.

Još čekamo da bube prokliju, pa da vidimo i te autofloveringe!!!pozz
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
Pozdrav, ajmo nakon ovih lijepih trenutaka koji su lagano iza nas, prijeđimo na ono zbog čega je prvotno i otvoren dnevnik, a to je nama svima interesantan:icon_lol: indoor. Samo da kažem da sam između ovog i prvog posta osim outdoora, malo radio i u indooru. Napravio sam si par brzih vegetacija pa su neke od biljaka stavljene vanka u 8. mj., a sa nekima sam odradio dupli grow( da, 2 puta sam obrao ex-lily, jednom taman pred more i godišnji) .

02.12.2010. autopyramid izbila iz zemlje jučer navečer, speed devil se nazire na površini. Slikice bacim gore kad izbiju prvi listići. Da ponovimo ko ne zna:
dim. boxa:ŠxDxV=50 X 30 X 60cm
osvjetljenje:6 cfl žarulja 4x6500 + 2x2700 za veg. i kontra za cvjetanje sve po 23w, u zadnjm fazam dodajem još jednu unutra okomito spuštenu na donje djelove (vidjet ćete kako ako bog da), zajedno ok 12 000 lu
ventilacija: 1x upuh 12cm + 2x ispuh 8cm komp. vent. + 1x unutar boxa (kasnije) 12cm
temperatura i vlaga:dan 25-30, noć 18-22, vlaga 40%(znam malo prenisko, dignut ćemo mi to)
gnojivo plantela za veg. i cvjetanje sa dod. mikroorg. i algama te plagron grow (veg.) i bloom (cvjet.) , koristit ću samo plagron za veg. jednom 1/4 doze. za 10 dana i plantelu i plagron kasnije za cvjetanje , naizmjenično
ph-metar za vodu , vodu ću ravnat na 6.5 sa limunom

Hvala još jednom svima na komentarima, ali jedina loša stvar toga je da sam se malo preračunao za kolko će mi bit dosta do sljedećeg growa:eek:hno::icon_lol:. P.S Jučer drugi put radio vutra mlijeko, i mogu reć svakom ko nije probao, kad mu se pruži šansa nek si složi. Nikako drugčije ne mogu opisat, nego jedni od najjačih osjećaja high-a, ali ne na couch-lock već na neku ne znam ni sam da objasnim euforiju u mozgu u kojoj doslovno osjećaš veliku i jaku koncentraciju THC-a, dobro zapažanje slika, boja itd....... PROBAJTE!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.