outdoor 2011 by *jana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ST-medaR

Banned
Banovan
12.09.2011
4
2
3
36
Tutum Tama
Stabla su extra prava stvar, medovi izgledaju pre medeni (bas bi volija zapalit jedan ovi hh), mislin i ako vec nije da ce bit
masu cvita iz ovoga. Good Job!
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
Hvala svima na podrsci ,lepim zeljama i sto pratite moj dnevnik :)

Za sad sve izgleda ok,samo da bude lepo vreme do kraja, prosle god, sam imala poprilicnih problema sa pojavom budji.
White Widow je dosta kasno procvetala tako da joj sigurno treba jos mesec dana do berbe,mozda i vise.
A hedici koje sam slikala deluju da ce za najvise 20 tak dana biti gotovi.Na tom saitu je posadjen blubery,haze i kristalica i nista od pomenutog nebi za ovo vreme trebalo biti u ovoj fazi, malo sam zbunjena,Pogotovo sto se vise ne zna koja je koja biljoza a posete se vrse iskljucivo nocu :)

poz do sledecih fotkica
treeswing.gif
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Ove godine većina 'kultura' dolazi malo ranije.Prvo su me iznenadile trešnje,pa povrće u bašči,kukuruzi su zreli,pa evo počele berbe vinograda u mome kraju... ???Sve to malo kao ranije u odnosu na prošle godine.Valjda zato što je vrijeme stabilno već dosta dugo,nema oscilacija niti promjena kao prijašnjih godina.Jedino što je suša.
Tako da bi mogla i većina nasada naše biljke biti full zrela do kraja 9.A to je super:)
A i kvaliteta,mislim bi trebala biti vrhunska uz ovoliko sunca.

Jano mislim da ove godine nećeš imati problema sa budji,pljesnji,truljenjem...ili kako se već ne zove,hehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi*Jana

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
Da ,imas pravo ven sve stize ranije ove god, puno :sun2: dana, ali kad pogledam ww ona jos ni upola svatova,verovatno zato sto je poprilicno izmaltretirana topiranjem i treba joj vremena da nahrani sve vrhove :)

kako god kad bude bice , finito :icon_lol:
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Svaka cast jano, nema tog djubriva, dobre zemlje i suncanog mesta, koliko je bitna zenska ruka u basti i evo na delu se vidi. :icon_lol:
10+ rep +
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
ma kad u necenu stavarno uzivas, da radis, mora ici od ruke, sta god to bilo :icon_lol:

tnx. manijak
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
Veliki pozdrav svima koji su pratili ovaj dnevnik,
a poseban ekipi sa chata :sun2::sun2::sun2:

Konacno sa uspela da fotkam plodove svoga truda ,koje sam vam duzna a i da konacno privedem ovaj dnevnik kraju.

.us/photo/my-images/151/p1052004.jpg/]
p1052004.jpg
[/URL

Uploaded with ImageShack.us
sa prvog saita sam dobila mix verovatno blubery/haza posto su se biljoze oprasile :)
prepune su semenki ali to nije bitno uticalo na rad.

smok report: izgled uzas,retki lagani badovi prpuni semenki ali zadovoljavajuce lepljivi.Miris prosecan ,uobicajen.Dim tezak ,zemljan ukus,nije prijatan.Nise biljoza za dnevnu varijantu no stond,no umor



Uploaded with ImageShack.us

whitw widow sa drugog saita, malo kasno obrana i zbog okolnosti samo skinuta sa grana i susena na nailonu, trim je naknadno uradjen.



Uploaded with ImageShack.us

smoke report: izgled fino formirani gusti badovi, smolasti tesko se usitne.Miris intenzivan vuce na mentu.Dim mek ,lagan ukus na mentu.Rad nice euforican high i odlican bady buzz.Nice za vecernju opustenu varijantu.


Toliko od mene,
zelim svima da se zahvalim koji su pratili ovaj dnevnik i pomogli savetima i lepim zeljama
a pogotovo donatorima koji su omogucili start.



Uploaded with ImageShack.us

Budite mi raspolozeni i pozitivni i zelim vam svima sretne proslavljene i predstojece praznike
i uspesnu sezonu u 2012
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
bravo jano procitao danas cjeli dnevnik jednostavno iznenadio sam se kako si uspjela svaka cast skidam ti kapu bravos jos jedan put
 

friška figa

Aktivan Član
19.06.2011
54
11
0
57
rep Jano, ja sam novi na forumu isfuro sam jedan indor do kraja , jako lepi osječaj.
A ovo što si ti uradila je za jedan repp
pozdrav svim ljudima dobre volje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.