OutdooR 2011 by zuz1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
da zato i kazem vjerojatno je u outdooru nesto duze jer tvoji su bili u indooru a moji u oudooru su zavrsili za 3 mjeseca sveukupno i vege i flower fazu a od toga je flower bila 2 mjeseca otprilike
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
evo nakon prebrođenih problema ipak je zavrsilo dobro i nastavljamo avanturu..bilo je par suša sto je koštalo i jednog Lemon Skunka..ali stavio sam jos 2 ista u zemlju tako da se nadam najboljem
Također im je dodano još zemlje i neke su i presađene...evo slika:


img0111h.jpg

img0112mz.jpg

img0113hy.jpg

img0114oef.jpg

img0115ac.jpg

img0110tt.jpg
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Nekako su mi mrsave...susa ih je bas dobro udarila...

Nadam se da ce biti sve ok do kraja...sretno... =)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
zuz frojndu,ako može jedan savjet obzirom da su ti biljoze u posudama vani.
Da bi spriječio isušivanje zemlje u posudama a time i sušenje biljki ako te nema duže vrijeme kod njih presadi ih u veće posude,stavi odozgor na zemlju neku zaštitu,vidi u mome dnevniku šta sam ja stavio....i na taj način ćeš sačuvati dosta vlage u zemlji.
Ja nisam zalijevao oko 2 nedjelje osim što je bilo kiše u par navrata (1 prolom oblaka,ostalo kišica) i danas sam baš provjeravao vlagu u kantama i izgleda dobro.
Ne mogu ocjeniti kolike su ove tvoje kante...
Mislim,ima još vremena za out pa bi štata bilo da ne napreduju kako treba.
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
@Sekach znam prezivjele su bar 3 brutalne suse tako da se sparusila sva i otpalo joj je skoro pa polovina listova,a sta ces kad nemam vremena dolaziti svaki dan do njih a ove suše ubijaju..nadam se da cu na kraju izgurati do kraja ... hvala :)

@Ven hvala na savjetu poslusat cu ga to stalno mislim uraditi ali nisam imao volje ni vremena,znaci prekrit cu cijelu povrsinu zemlje sa glinenim kuglicama :)

@Ganjalix ne znam tocan volumen posuda ali mislim da imaju 20-25l ovisi kako koja :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Sasvim dovoljno su velike.Nisu ni moje veće.
Znaš kako mi fino izgledaju te kuglice...onako gornje su suhe a kad ih malo pomakneš ove ispod tamnije boje malo,ko' fol vlažnije.Probaj staviti pa možda usporiš isušivanje.
Imao sam jednu biljku prošle godine kod kuće u bašči,u manjoj posudi.Kad je odrasla dovoljno i ispunila posudu sa korijenjem.......zalijevanje svaki dan !!!
20-25 litara bi trebalo biti sasvim dosta.
I još da nadodam.....i to kamenje isijava toplinu i poslije sunca tako da ti je i to malo nezgodno.
Pozz
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
@Kenny sveukupno od stavljanja u zemlju ima mislim oko 3 mjeseca,sto je mjesec dana duze nego sto proizvođac kaze..koliko sam vidio u indooru uspjeva za 2 mjeseca biti gotova ali je puno manja i ima puno manji prinos

Moji Gomovi su bili gotovi za cca 2ipol mjeseca Vani, sa 20- 25 g po biljci otp... kako koja
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
evo ipak da dnevnik ne propadne..
naime kad sam dosao na svoj sajt nisam nasao nista,ukrali su mi biljke..ima od toga vise 2 mjeseca tako da sam prebolio.
imam jos jedan Lemon Skunk koji je zavrsio 4 tjedan cvjetanja tek.Biljka je dosta mala jer je kasno zasađena cak je i jednom topirana ..
a dobro nadam se da cu bar imati nesto ove godine svojeg zapalit :leafblunt:

evo slika iz 2. tj. cvjetanja



i evo sada iz 4. tjedna cvjetanja




pozz ljudi uzivaje :smoke18:

 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
uf zuz, oce to stigne da zavrsi napolju, tek je negde na pola puta (Flowering time: 9 weeks)
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Nadam se da hoce,jos uzmimo u obzir da ne zivim u hladnim krajevima,temperature se ne spustaju ispod 8 stupnjeva :)
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Pocetak 7. tjedna cvjetanja,zadnji put pognojena..sljedeci put voda s H2O2 i onda 2 tjedna ispiranja :)
Nadam se da ce uspjeti sve kako treba na kraju,evo .moze se brati cak i na kraju 11. mjeseca..ovisi kako gdje. :sun2:




31086280.jpg





Uzivajte ljudi :bong7bp:



 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Eto dosao je i taj dan,kraj 9. tjedna cvjetanja je...vrhovi su masni,tvrdi,puni limunske arome..trichomi su oko 50% smeđi mozda i vise,a pistile su 70% smeđe.Cijela biljka je pocela dobivati malo purple boje jer je vec skoro kraj 11. mjeseca oduzilo se to temperatura zadnjih dana je bila poprilicno niska.
Mokrih i neotrimanih vrhova sam izvagao oko 320g..ako bude
80 grama suhih vrhica ja zadovoljan :)
Zadnja 3 tjedna je nisam uopce gnojio samo cista voda nadam se da ce okus biti dobar jos s obzirom da je to Lemon Skunk i stvarno je odlican.


evo i nekih slika



na ovoj zadnjoj slici imate upaljac na zadnjoj kutiji za usporedbu kolike je velicine u stvarnosti :)

Ostale slike kad budu suhi vrhovi i kad ih još malo bolje otrimam ovo sam samo na brzinu istimao sto vidite na zadnjoj slici..i naravno smoke report kad se sve lijepo kjura..do tada pozdrav :banana_rasta:




 
24.11.2011
15
4
0
38
Čestitam na završenom poslu.Nadam se da ćeš uživati.Ja sam nekih mjesec dana pušio samo Lemon i nisam bio oduševljen.Ne volim baš takav tip rada,za moj uskus Lemon skunk je prelagan.Jedino sam tu jednu stabljiku Lemona probao i moram priznat da sam očekivao da će bit jači rad.Budući je taj koji sam pušio bio indoor i malo je ranije ubran s nestrpljenjem ocekujem tvoj smoke report.Zanima me dal bi bio puno jači rad da je ostavljeno još tih nekih 20-30 dana kolko mu je trebalo da sazrije ili je to jednostavno takva sorta koja nije po mom ukusu.Nisam dosada imao sreću pušiti neki brand osim white widow i Lemona za koje znam da sam baš njih pušio.Pušio sam i neke skunkove opake kao i domaćice ali ikad nisam znao koja vrsta jer je kupovano kod dilera raznih.99,999% jointa koje sam popušio neznam od koje su sorte,vecinom hibridi neki.Imam veliku želju probati što više vrsta ali nemam nazalost priliku za to pa moram pušit vecinom nepoznatu robu a puno veci gust bi bio zapalit nesto sto znas sta je i onda vidis djeluje li onako kako je ljudi opisuju...
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
tih 20-30 dana ti nije bas malo..to ti je oko pola cvjetanja.Meni je Lemon Skunk i vise nego odlican :))
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Jedan zasluzeni rep+ za zavrsen grow i lijepo zelenilo...

Sada ostaje da to lijepo tretiras i na kraju nam zalijepis kvalitetan smoke report zbog kojeg ce nam curiti sline... :clap:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.