OutdooR 2011 by zuz1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Dobro jutro svima :wave:,dobrodošli u moj drugi outdoor grow

napokon otvaram dnevnik za ovogodišnji outdoor,bilo je puno pripreme i mozganja oko tehničkih problema,ali nadam se da je sada vecina stvari realizirana
I tako uz malo srece i iskustva od proslogodisnjeg outdooraova godina bi mogla biti potentna,pogotovo zbog sorta koje se nalaze na meniju :icon_lol:
Planiram svašta,uz puno treniranja biljki pa do ukrstavanja i dobivanja stabilne Autoflowering genetike....
Slike cu uskoro poceti postavljati,do tada se strpite :)

Da ne duljim,odmah cu vam predstavitisto se nudi ove godine:

u zemlji su..
1 Big Bang
1 Lemon Skunk
2 Green O Matic(autoflowering)
3 domacice


sve sjemenke su feminizirane,naravno osim domacica
log sto sam stavio samo 1 Big bang i 1 Lemon skunk iako imam od svake sorte po 5 sjemenki je jednostavan,zbog toga sto ce to sve za moje potrebe biti vjerojatno dosta
a najveci razlog je zbog sigurnosnih stvari :)

Green o Matic ako sve bude islo po planu ce biti gotov za manje od mjesec dana,a nakon toga cu kupiti njegovo regularno sjeme i oprasiti 2 GOM-a da imam dosta sjemenki
Domacice su eksperimentalne,na njima cu raditi sve moguce treninge i vidjeti sto se sve moze napraviti od biljaka :icon_lol:
Zemlja je Terra Magma za sve biljke osim za 3 domaje,ali i za njih je zemlja u rangu s terra magmom

i za kraj evo 2 slike GOM-ova da ipak ne ostanete bez slika:






pozz do sljedeceg javljanja
uzivajte :spliff:
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
vrlo lijepo, pratit cu tvoj report. Posebno me interesira eksperimentiranje s domacicama...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Da sam barem ja skroman kao ti :icon_lol:
GOM izgleda zgodno, samo ne vjerujem nikako da bi mogao biti za manje od mjesec dana gotov - pa nigdje nema nikakvog cvijeta!!!!!
peace
boz :sun2:
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Slazem se sa boz-om...ne vidim kako bi zavrsilo za mjesec dana...

U svakom slucaju sretno u growu...zelim ti sto kvalitetniji urod... =)
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
boz i Sekach to sam rekao odokativno,GOM dosta brzo napreduje prije par dana poceo bacati pistile.A i trebao bi nesto brze cvjetati posto je autoflowering
u svakom slucaju ne zamaram se time hoce li zavrsiti za mjesec ili mjesec ipo
hvala na lijepim zeljama :)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Baš me zanima kolko će trebat...... Meni izgleda kao dva-dva i pol mjeseca minimalno... sretan growing zuz1 :icon_biggrin:
boz :sun2:
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
hehe boz sad si i mene zainteresirao sa ovim kada će biti gotovo
ajd bas da vidimo,ja mislim ipak mjesec ipo :)
GHS kažu da treba biti gotov za 2 mjeseca od kada se stavi u zemlju
meni se to već oduzilo,prošlo je već mjesec ipo malo manje..vjerojatno jer je u outdooru.
Jer vidim putnik i ostali koji su ga uzgajaju su brali nakon 2 mjeseca u indooru
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
kao sto sam i obecao evo i slika :icon_smile:

evo prvo najveca domaja..


sve domacice su mi nekako sativaste..
visoke su uskih i dugih listova,ne vjerujem da su visoke zbog nedostatka svijetla jer imaju isto svijetla kao i GOM-ovi a oni skroz drugacije rastu
ovo je druga domaja


a ovo je treca,ona je jos mala


Lemon Skunk i Big Bang (Lemon skunk je ovaj veci)


A ovo su i 2 Green o Matic-a
danas mi je bas i ovaj manji bacio prvi par pistila,a ovaj drugi odlicno napreduje.
Cudno mi je to sto je prvi pokazao spol ok je bio 30-ak cm,a ovaj manji ima tek 15-ak cm i vec je bacio pistila.
Mozda je to zbog lst-a napravljenog jednom na ovoj vecoj,ali najvjerojatnije ce ovaj veliki na kraju imati i veci urod(mozda griješim) :sick:
no dobro,evo slika..
onaj veci GOM:

ovog veceg sam i gnojio jednom sa Plantella List jos dok je bio u vegetaciji,uskoro ga planiram pognojiti sa gnojivom za cvjetanje

ovo je manji GOM..

ovaj je samo jednom dobio određenu dozu H2O2 pomijesanog sa vodom
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
poz pratim dnevnik pa me zanima koliko je stara ova treca mala domaja? 10 dana? i koliko ju cesto zaljevas?
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
pozdrav i tebi :)
mislim da je stara oko 5 dana,nista posebno.
Zalijevam je po potrebi ponekad i svaki drugi dan jer je u zadnje vrijeme bila suša neka i sunce je przilo..
jednostavno vidis kada je treba zaliti kada se zemlja sasuši cijela a po nekad ni tada :)
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
moje su isto tolike sada i cine mi se male za 8 dana , jesu tvoje stalno na suncu?
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
ma 3 dana razlike ti nije nista strasno,na suncu su koliko ga ima a ovih dana ga je bilo dosta.
Samo nek se suncaju i pocet ce one rasti,samo opusteno :)
pozz
 
22.06.2010
22
6
0
31
Opako... moje najvece su manje od tvojih sa prvih slika. Svaka ti čast, rano si počeo. Ja sam ove godine malo kasnio zbog nedostatka sjemenja :)
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
najveca domacica topirana..
uskoro cu napravit jedan update prije nego im napravim lst..
cak sam napravio neki privremeni primitivni sustav za navodnjavanje,ali i njega cemo upgreadati s vremenom :)
:wave:
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
iskoristio slobodno jutro i bio u šetnjici..naravno ne bilo kakvoj šetnjici :icon_biggrin:
evo izvjestaja...


ovo je ona topirana domaja,stara oko mjesec dana..2 nova vrha su poceli lijepo rasti kao sto se vidi na slikama..


ovo joj je topirani vrh(ovi)



2. domaja,također stara oko mjesec dana,za sada nije ni topirana ni lst-ovana,ali uskoro ce i ona


3. i najmanja domaja,stara nesto manje od ove 2..domaje su mi bas sativaste :hehe:


Lemon Skunk


Big Bang,dosta je manji od ostalih,imao je nekih problema na pocetku..ali ima on jos dosta vremena da ih stigne :)



evo zajednickih fotki 3 domaje,BB-a i LS-a




ovo je onaj veci Green o Matic trenutno vec u dubokom cvjetanju..cvjetovi masni i imaju neki vocni miris :) za 2 dana ce mu biti punih 2 mjeseca zivota i po opisu greenhousa on bi trebao biti gotov..ali vidljivo je da jos nije takoreći ni blizu berbi..
ali s druge strane to je i bolje jer dosta je veci nego obicni GOM-ovi u indooru..vjerojatno ce i urod biti dosta veci nego regularno a s obzirom da imam samo 2 GOM-a to je i vise nego dobro





manji GOM,također u cvjetanju ali ne toliko dugo kao i ovaj veci




Sve u svemu jako sam zadovoljan napretkom,zadnje vrijeme je bilo dosta sunčanih dana,neka tako i ostane :vb_kez:
ima li komentara kakvih? :icon_lol:

pozdrav i do sljedeceg javljanja :vb_wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.