OutdooR 2011 by zuz1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
grr bas mi update mora biti na kraju stranice u dnevniku...
Sekach i Jano :thumb:


zuz1 je napisao(la):
iskoristio slobodno jutro i bio u šetnjici..naravno ne bilo kakvoj šetnjici :icon_biggrin:
evo izvjestaja...


ovo je ona topirana domaja,stara oko mjesec dana..2 nova vrha su poceli lijepo rasti kao sto se vidi na slikama..


ovo joj je topirani vrh(ovi)



2. domaja,također stara oko mjesec dana,za sada nije ni topirana ni lst-ovana,ali uskoro ce i ona


3. i najmanja domaja,stara nesto manje od ove 2..domaje su mi bas sativaste :hehe:


Lemon Skunk


Big Bang,dosta je manji od ostalih,imao je nekih problema na pocetku..ali ima on jos dosta vremena da ih stigne :)



evo zajednickih fotki 3 domaje,BB-a i LS-a




ovo je onaj veci Green o Matic trenutno vec u dubokom cvjetanju..cvjetovi masni i imaju neki vocni miris :) za 2 dana ce mu biti punih 2 mjeseca zivota i po opisu greenhousa on bi trebao biti gotov..ali vidljivo je da jos nije takoreći ni blizu berbi..
ali s druge strane to je i bolje jer dosta je veci nego obicni GOM-ovi u indooru..vjerojatno ce i urod biti dosta veci nego regularno a s obzirom da imam samo 2 GOM-a to je i vise nego dobro





manji GOM,također u cvjetanju ali ne toliko dugo kao i ovaj veci




Sve u svemu jako sam zadovoljan napretkom,zadnje vrijeme je bilo dosta sunčanih dana,neka tako i ostane :vb_kez:
ima li komentara kakvih? :icon_lol:

pozdrav i do sljedeceg javljanja :vb_wave:
 
25.05.2011
7
0
0
32
daj mi samo reci, molim te, kolko kosta to gnojivo koje koristiš, neka okvirna cijena? Meni je potrebno također ^^
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
hvala! :)
Gnojivo ti je plantella cvet i list,nisu skupa gnojiva ne sjecam se ali negdje oko 50kn je boca,ja sam s tim gnojivom zadovolja!
i samo da ti napomenem da imas opciju edit s kojom mozes ispraviti post a ne pisati jedan za drugim ;)
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
pozz svima!
Nisam dugo upadteao dnevnik pa evo uhvatih vremena i za to.
Bio sam u obilasku pa sam ove biljke u vege fazi zagnojio sa Plantellom List i neke sam jos dodatno lst-ovao.Koristio sam metodu da užarim žicu upaljacem i probijem saksiju pa je omotam oko biljke,ma vidjet cete :icon_lol:

prije dva dana sam dosao na sajt i problijedio sam ko krpa,4 biljke su mi bile objesene skrooz i neki listovi im poceli zutiti cak i susiti se..pa sam ih sve obilato zalio i hvala bogu oparavile su se bez problema
evo kako je to izgledalo prije 2 dana:


e sada da pokazem kako trenutno izgledaju,kao da su se preporodile :icon_lol:,naravno oni listovi koji su pozutili vecinom su otpali

ovo je topirana domaja

ovo je kad sam je lst-ovao pomocu žice,jednu granu sam odvoio od biljke dosta da se lakse razvija


ovo je druga domaja,trenutno veca jer je nisam topirao,osim onih sporednih vrhova te sam topirao na obe dvije domacice vecinom

kad sam je lst-ovao

evo i obe dvije lst-ovane

Lemon skunk :)

Big Bang :)

3. najmanja domacica


sve zajedno::::Meni jako lijepa slika :costumed-smiley-027


a evo nam sada i green o matic-a koji su vec duboko u cvjetanju,ovog zrelijeg sam vec i kusao ali o tome kada ih uberem i osusim,mogu samo reci okus odlican rad također.
kakav ce tek biti okus kad se skjura :)
evo prvog GOM-a


evo drugi,zreliji :) :banana:


Eto to bi bilo to,uvijek mislim nesto pametno reci ali me smori ovo postanje i uploudanje slika pa se isparanoiziram i tako haha :sick:
komentari..savjeti?
Pozz :vb_wave:
 
07.10.2010
15
0
0
34
E zuz stvarno svaka ti dala, s obzirom na prošlu godinu ovo je profesjonalno...
Stvarno svaka ti čast ljepo si me iznenadio...

Nadam se da ču ja uskoro (bili živi pa vidili) moći sebi sklopiti koji indoor, jer s outdoor-om kao što sam ti već rekao imam probleme radi sajta pa če mo još vidjeti...
Pa tako ako uspiju kako krenuti one moje domačice budem i ja sklopio neki dnevnik...
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
born to be green :thumb:
loćo hvala i tebi,stvarno sam iznenađen kako lakše ide drugi outdoor od prvoga,to iskustvo je stvarno bitno :) u svakom slucaju sretno i tebi :thumb:
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
GOM-ovi skinuti i na susenju su trenutno..slika sve govori i dokazuje da autoflowering sorte nisu za baciti,moze se imati jedna lijepa prijevremena berbica :banana_rasta:

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Lijepo, znaci GoM ti uspio? Jednom kolegi ni jedna sjemenka nije proklijala.... Mislim neki autoflower uzeti a taj GoM me privlaci! Daj javi kakav je rad i tako to... :)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Dobaaaaar :thumb::thumb:
Ostatku društva želim puno :sun2::sun2::sun2:
Nego, koliko dana GOM sveukupno od klijanja do berbe, obavezno javi rad

Bit će ti veselo ljeto :banana: Uživaj :leafblunt:
 
20.05.2011
13
2
0
47
Kenny Dalglish je napisao(la):
Dobaaaaar :thumb::thumb:
Ostatku društva želim puno :sun2::sun2::sun2:
Nego, koliko dana GOM sveukupno od klijanja do berbe, obavezno javi rad

Bit će ti veselo ljeto :banana: Uživaj :leafblunt:

Da obavezno javi posto ja imam autofloweringe 36-ti dan pa jos ne cvetaju.
 
15.02.2011
46
4
8
34
kak ih držiš (vani, unutra(koje svjetlo))? meni je auto procvjeto nakon dva tjedna u indoru, a nekih tri tjedna u outdoru, a u 36 danu su već bili poprilično veliki vrhovi ( oko 3-5cm)
 
20.05.2011
13
2
0
47
Indor 250w HPS.Nije da nemam iskustva vec sam dugo u tom filmu ali nikada autoflovering.
Navodno bi trebao biti harvest za 60 dana tako kazu u seed banku ali to je nemoguce.BAREM NE OVAJ PUT
 
20.05.2011
13
2
0
47
Svetlo je 18/6 bilo do neki dan sada je 16/8 ispod toga nebih spustao.
Znam da je fotka uvek dobro dosla ali nisam u mogucnosti to izvesti.
Imam ja vremena ne da se zurim a u ostalom bice biljke samo vece nista losije nemoze da se desi.
Inace je to SHORT RYDER ali nisam nigde u forumu nasao da je neko to uzgajao.
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
@Born_to_be_green meni su svih 5 sjemenki GOM-a proklijale ali je bilo nekih problema poslije i samo su dvi izgurale do kraja..rad cu javiti kad se sve skjura..ali ni ovako nije los.Moram pohvaliti okus i miris

@Kenny sveukupno od stavljanja u zemlju ima mislim oko 3 mjeseca,sto je mjesec dana duze nego sto proizvođac kaze..koliko sam vidio u indooru uspjeva za 2 mjeseca biti gotova ali je puno manja i ima puno manji prinos

hvala svima uskoro cu staviti slike od ostalog drustva :goldmaryjane:
 
20.05.2011
13
2
0
47
@Kenny sveukupno od stavljanja u zemlju ima mislim oko 3 mjeseca,sto je mjesec dana duze nego sto proizvođac kaze..koliko sam vidio u indooru uspjeva za 2 mjeseca biti gotova ali je puno manja i ima puno manji prinos


Slazem se s tim:clap:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.