Outdoor 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.322
27.260
1.098
Trøndelag
:vb_wave: evo da se i ja malo javim,primjetio sam na jednoj stabljici da joj zuti lisce,ali ne skorz nego samo nekoliko i tako ostane,sad mozda je i zbog toga sto je jako gusta.
ako netko zna kako rijesiti ovo bio bih mu zahvalan,meni osobno ne smeta ali ruzno je za vidjeti,na cistoj su vodi vise od mjesec dana,bez gnojiva.

evo slike





jutros zalivene nakon 10 dana,dobile po 10 litara vode svaka. temperature su paklene,danima ne silazi ispod 35°c a jucer je bilo 41°c!!








a i napokon su pocele cvjetati :sun2:





 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
odlično:thumb:...neka te žutilo lista ne zabrinjava,prži sunce nemilice,a list je svoju funkciju obavio...ima ga još dosta..baš su lijepe
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Frende, i ja imam taj problem sa lišćem... Do sada mi je jedna bila ponos i dika, a u par dana je iz tamno zelene lišće poćelo prelazit u full svjetlo zelenu i lagano žutu ono skroz donje...

Ni ja ne znam jel to zbog vremena lošeg kako kaže Venlo, ili je nedostatak magnezija i kalcija...
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Da li ti je situacija gora pri dnu nego na gornjem dijelu stabljike.Izgleda da jeste.Pitam te jer i sam imam sličan, ako ne i isti problem. Izguglao sam sve moguće domaće i strane forume i to je nedostatak cinka ili magnezijuma ( moj zaključak).Pogledaj u vodičima za bolesne biljke.
A moguće i da je od vrućina kako kažete, volio bih da ste u pravu.
Ja sam svojoj dao tečno gnojivo sa dodatkom mikroelemenata jer piše da se takav problem odražava na prinos.Pa šta bude...
Inače super izgleda. Srećno.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.322
27.260
1.098
Trøndelag
dao sam joj dozu plantella list pa kako joj bude,imam jos dvije skorz zdrave pa sta bude,necu se previse zamarati.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
Pogledajte uokolo sebe drugo bilje...žuti li i ono:icon_lol:
Ne žuti,...nego je spaljeno:)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.322
27.260
1.098
Trøndelag
evo danas je vec treci dan kako pada kisa pa rekoh idem vidjeti kakvo je stanje. kada sam dosao na sajt imam sta i vidjeti,
one se povaljale kao pijanci. nakon toga sam se bacio na posao,usjekao sam par komada pritki (podbacaja) i podignuo
ih sa zemlje,jedna grana je bila slomljena i nju sam podigao i ispravio,sutra cu ponijeti spagu i duck tape da to imobiliziram
jer steta da propadne ima dosta na njoj :) ,miris je jak i podsjeca me na nesto ljuto,tako bi ga najblize objasnio,cak mi je
miris i poznat ali ne mogu dokuciti koji.

evo slika





 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
bestija, ovo izgleda bestijalno,pogotovo te dvije slike di lovis tmurno nebo:dada
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.322
27.260
1.098
Trøndelag
sharplaninac je napisao(la):
bestija, ovo izgleda bestijalno,pogotovo te dvije slike di lovis tmurno nebo:dada
hvala drug :thumb:

pukla grana na jednoj biljci :eek:hno:....predivne su... gledam i smjeskam se :cow_yellow:

nije strasno,jedna sporedna grancica ali ima fino na njoj,nije pukla skroz nego samo do pola,
sutra cu je ici zalijepiti sa trakom okolo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.