Outdoor 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Cuo sam da ce zahladiti do 2°C ima netko ideju kako da ih zastititm na najlaksi moguci nacin. Ili su vec dost velike da to same prebrode?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
neće im ništa biti, mogu one izdržati i kratke minuse u temperaturi...
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
izdrze i po par dana na minus 3 tak su meni jedan outdoore bile do 11 mjeseca vani bilo im je u par navrata tako od 0 do -3 pa su prezivjele i docekale hrvest
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Evo novih slikica... Kolko jos po vasem misljenju? Meni se cini do sredine 10. mjeseca negdje, mozda malo prije.
Jel bi trebao skidat vece listove ili da sve lijepo pustim da se odradi po zakonima prirode?




 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ne skidaj lisce, nije to indor a preporucio bi ti mikroskop i onda znas tacno kad treba da se skida i kako oces da te radi,
mala investicija mnogo isplativa...
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31

Jedna je pukla(valjda neka zivina), pa je sad vec treci dan na susenju. Probali smo ju taj isti dan i vec je tad bila pristojna.
:banana_rasta:
Mislim da ce bit odlicna kad susenje privedemo kraju, a kaj ce onda tek ove druge bit, jedva cekam :bananica
Gnojit cu ih jos jednom sa duplom dozom i to im je zadnje.
Jos malo slika, za 2-3 tjedna idu dole, bit ce mi malo zao, bas su predivne
:family1:

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blade and natura

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Evo zavrsilo je susenje ove biljke koja je pukla.
Ukupno je u njoj bilo oko 30g suhog(to je najmanja), bila bi taman da je ostala jos dva tjedna.
Ali dobro, kaj je tu je.

Na slici nije sve, popusilo se nesto :icon_twisted:
Dobila je i ime.




Sa tim cu izdrzat dok ne zavrse ove ostale sa susenjem i kjuranjem.
Od listova i manjih hedova radim kolač :bale
(ne samo od ove vec i od ostalih kad ih posusim i otrimam)


Ostale su dobile dosta gnojiva razlicitog za cvjetanje i to im je zadnje.
Još cu ih drzat cca 2 tjedna i idu dole.
:prof10:
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Rocker dobro ti ovo rokas :D Biljcice su prva klasa,lisna masa koliko mogu vidit zdrava,zeleno sve tip top. Samo imam pitanje,zasto ces skidati za 2-3 tjedna,imas mikroskop ili? Vidim da su nam biljcice po cvatnji tu negdje,a ja svoju 20.10 sigurno a vjerovatno cak 25.10 cu skidat,pa mi cudno da si se odlucio za ranije. Ako je spam oprosti. :)
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Za pocetak, hvala na pohvalama. :ludak

Gardener je napisao(la):
Samo imam pitanje,zasto ces skidati za 2-3 tjedna,imas mikroskop ili? Vidim da su nam biljcice po cvatnji tu negdje,a ja svoju 20.10 sigurno a vjerovatno cak 25.10 cu skidat,pa mi cudno da si se odlucio za ranije.

Vidis, dobro da si to pitao.
Meni je ovo prvi grow koji cu odradit do kraja, jer je prosle godine bio u kuruzi pa sam ga morao ranije skinut.
(nisam bas previse iskusan u ovom finiš dijelu)
Racunao sam da ih ostavim do sredine 10. mjeseca, a to je jos oko 2 tjedna, ali nije nuzno.
Vidit cu kak ce to izgledat pa ih mogu ostavit duze ako vrijeme posluzi.
Nemam mikroskop pa cu morati odokativno.

Imat cu na umu ovo sto si mi napomenuo, hvala. :ridinghorse:
Zelim ti puno
:sun2: da se sve zavrsi kako treba.
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Hvala ti,meni je ovdje suncano poprilicno ,a i temperature su idealne,oko 28-30 kad je najvrucije. Nemam ni ja mikroskop i skidat cu odokativno,ali cu radije ostaviti malcicu duze,jer je meni i prvi grow,i prvi koji cu nadam se dovesti do kraja.Gledao sam trichome prije 3 dana ja mislim,i svi su prozirni.Ja ne zelim stoned high,ali rade cu i njega malo osjetiti,nego da izgubim na kvaliteti radi preranog branja. Ako slucajno nabavim mikroskop,javim ti na PM kad meni trichomi budu blizu 50/50 IAKO naravno ne mozes se ravnat po tomu jer imamo totalno drugacije stvari sto rastu. Ali barem odokativno da znas di bi mogao priblizno bit. Zelim ti sretan i suncan grow jos ovih sitno dana :)
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Mislim da sam jednu biljku preforsirao sa kalijem, napravio sam flush. Jel to sve sto mogu uciniti ili ima jos neka fora?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.