Outdoor 2013. - Auto BlueBerry,Big Bang,Early Skunk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Evo, nakon tjedan i pol-dva, opet pada kiša, i najavljuju je da će padat par dana. I tako je kroz cijeli ovaj mjesec, po par dana kiše. Nije ni čudo što su u ovakvom zaostatku kad pored svega nema sunca. Nego hoće li meni tko odgovorit šta da očekivam dalje od ovog automatika s obzirom da već ima 6-7 bijelih dlačica
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Znam power al ako je ovako malena skroz okinula cvjetanje, koliko može ona još narast? Koliko uopće je ona trebala bit veća?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
meni se redovno desava da jet47 procveta sa 10~12cm, nekad i manji, a zavrsi sa 35cm, govorim za indoor i posude od 4.3L
auto brasil je procvetao posle 14 dana sa ~10cm, zavrsio je sa preko 40cm u posudi od 6L, daj joj sansu, sta te kosta
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dyuk and sharp

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Ma dat ću joj, samo žao mi je dobrog sjemena. Plus sad žalosno vrijeme OPET do nedjelje, pa par dana sunca, i onda opet kiša. Ne žalim se, ne treba zalijevat, ali nema sunca pa će slabo napredovati. A ovakvo vrijeme stavljaju i cijeli 6 mjesec.

Al dobro je, prošle godine sam u 6 mjesecu tek imao bebe iz sjemenki, tako da koliko god sporo to bilo, ranije je nego prošle godine

P.S ona sad ima možda nekih 6, max. 7 cm
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Mislim da se s ovim growom mogu pozdravit. Tuča, opet. Ovaj put pada nenormalno i u takvim količinama da je put bijel kao da je pao snijeg, a pada nenormalno brzo i vrlo vjerovatno nema više ni listića na njima. Kako žalosno, da nije sjeme koje je, ne bi mi ovako bilo žao.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
znaci bukvalno nemaa listova ili ima malo? ako je nesto ostalo nakupuj balone
za vodu one od 6L, iseci vrh, zabi to u zemlju a gore i sa strane probusi rupe za vazduh,
pomoci ce sigurno. Pa i da od svake dobijes po 5 gr se isplati, bolje ista nego nista.
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
ak je sta ostalo uzmi plasticne boce neke vece od 6,7l i odrezi dolje pa stavi preko njih na one manje kao mali staklenik jer najavljuju jos uvijek lose vrijeme tak da po meni to ce im pomoc a i ono malo sunca sto bude ce bolje primit te im nece biti toliko ni zima......samo probusi par rupica radi zraka
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Ma nije toliko strašno koliko su druge biljke platile, nasadi svega okolo su devastirani doslovno. Al eto ja sam imao sreću u nesreći i dobro sam prošao. Jedino što nije dobro je što sunca nema nikako, samo kiša i kiša, pa nikako odradit presađivanje a trebalo bi već. Nekako mi se čini da je Blu najviše nastradao , jer je list uz glavni vrh otkinut pa je nekako gol,izložen.

Evo slike: