Outdoor 2013 domacica topping i LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
Stojim iza toga da moze. Nego recite vi meni dal su ovo 100% opekotine od previse hrane? Ako je tako to mi je najmanja briga. Par zalivanja cistom vodom i resen problem
 

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
Ne verujem da je od đubriva,samo bi se kandže pojavile,ja moju outdoorku rokam svako drugo-treće zalivanje sa 100ml Plantele list i 100ml Slavola na 5l vode i ništa joj ne fali.
Al ako si već zabrinut da ti je to od đubriva onda je sledećih par zalivanja rokaj samo Slavolom,pomoći će joj da se oporavi i pojede sve što si joj dao :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pepa prase

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a vidi frend, ako se to pojavilo nakon sto si sipao 150% vise koncentrata od propisanog vrlo je moguce, ja nisam nikad isao preko propisane kolicine i nisam imao takvih situacija pa ne mogu nista reci na osnovu licnog iskustva, al nekako kad saberem 1 + 1 lici da je rezultat 2... drugim recima ako pre zalivanja nije bilo takvih problema mislim da je onda to uzrocnik onoga sto vidim na fotkama. ja bih svakako dobro zalio da se to malo razredi i ode u dubinu, a sledeci put sipaj max. 40ml. na 5L, ne reaguju sve vrste na isti nacin, mozda je ovo sto si zasadio osetljivije, ima vrsta koje uopste ne traze gnojivo, pa cak ni puno vode, npr. ketama - It doesn’t need much watering or fertilization to produce big resinous buds. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
Brine me jos jedna stvar. Moguce da je i to. Uzimao sam vodu iz jednog bunara a u njemu je bio okacen u mrezastom dzaku negaseni krec. To se kod mene stavlja da valjda procisti vodu ili nesto takvo. Dok sam kofom zahvatao vodu sam pomerio taj dzak i voda se zabelela malo ali se brzo razislo. Sad se setih toga. Vrlo je moguce da sam sj....o ph. Kako da se spasem od toga. Nemam ph merach.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed
23.02.2008
1.048
1.455
188
ph merac ti ne treba, ne moze se promeniti ph zemljista, nije to saksija.
i ako je visak djubriva u pitanju i ako je krec u pitanju voda ce ih oporaviti,
bilo bi lepo kad bi pala kisa al nema najave. sto kaze Power neke sorte
ne podnose djubrivo dok neke piju.
Ti si odma poslusao Tripa i dao im 3x vecu dozu od preporucene, trebao si
postepeno to da radis al sad je kasno pametovati.
Ako mozes zaij ih sa sto vise vode i ne brini ne mogu se osusiti ili tako nesto...
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
vrati se propisanim dozama prihrane. cak mozes 30%preko ali ne vise od toga. kod tvog slucaja ne vrijedi pravilo da u outu nemozes pregonjiti biljke iz razloga sto ti se site nalazi na "betonu" od zemlje koja ima slabu drenazu.
ispalo je da si iskopao premale rupe(10l.) za takav tip zemljista.jos sam te prije presadjivanja,pola u sali, pitao-"jesi to pristeve istikivao sa majcice zemlje?"
recimo sahista(rubinshtajn) ima bogomdanu zemlju di je biljku posadio.on moze koristi 3-4x od propisane doze prihrane a moze izgurat i bez prihrane,moze zaljevat svaki dan a moze i bez voode do kraja..
takav je slucaj kod mene , kod jacka i kod mnogih drugih kojima koji koriste 3duple doze.
za kraj savjet, zaljevaj svakih 5 dana, svaki drugi put prihrana sa 130%(+ -15%) propisane doze.

brisite dva posta ispod zeza me komp ili net pa ....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative and nenash

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
Za 5 dana bih nasao samo patrljke. Malo vode mogu da im dam po turi zato idem svaki 2 dan. Cak i tad je jako primetan manjak vode
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
4ep9.jpg


iqeg.jpg


q28n.jpg

drugari evo par slicica.

situacija je sledeca: jos 3 muzjaka uklonjeno, ostalo 10 curica raznih velicina od kojih jedna vec cveta i jedan hermafrodit. zao mi je, jel se radi o najvecoj biljci. razmisljao sam, da li da ga mozda iskopam, i presadim na neko drugo mesto, i neka ga, i od onoga sto dobijem da pravim ulje. da li valja to? da li je pametna ideja?
a ove curice jako pate od suse, bas je primetno kako slabo napreduju u zadnje vreme. juce sam bio opet, dobile su plantelu list 2x dozu, i mislim da od sledeceg puta krenem plantelu cvet.



edit: zaboravih da dodam, a i vidi se na slikama, stavio sam prema savetu koji sam dobio slamu oko njih kao malch sloj, da zadrzava vlagu u zemlji
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
Hmmm sakrio sam muzjake i dvopolca u grmlje duboko, okacio ih naopachke da se osuse. Probacu taj puter da pravim. Ostao sam sada na 10 curica. Ako me posluzi sreca i sve opstanu do kraja nadam se da ce biti prosek 100g suvoga po biljci, taman 500 za ulje, da ima u kuci za ne daj boze,
200 da probam neki hash da pravim i 300 je vise nego dovoljno za moj hedonizam tokom cele godine. U danima najvece ostrascenosti vutrom nisam pusio gram dnevno tako da verujem da necu ni sada.
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
szjc.jpg


ldux.jpg

dve slicice od ove curice koja cvetava. a evo kako je izgledalo sve zajedno kad sam dosao posle 3 dana. umalo mi srce nije otkazalo.


8j1i.jpg

dobile po 4l vode, imaju malch od slame i pored svega toga susa ih je malte ne ubila. ne znam sta mogu da preduzmem, ne mogu nikako da izvedem da idem tamo svako vece, a ne mogu dozvoliti da mi propadnu. dajte neku ideju molim vas.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
jel to fotkano ujutro ili popodne, ako je popodne onda manje vise normalno stanje na ovim vrucinama, nadam se da zivnu malo preko noci... sem nekog "navodnjavanja" tipa kap po kap, ne pada minista drugo na pamet, il obilazi svaki drugi dan sa kantama, ako se koren dobro razvio morale bi da podnesu ove vrucine, a i one staju posle cetvrtka, sretno

skokni na www.accuweather.com pa pogledaj prognozu, jos danas i sutra pa temp. ne bi trebala da ide preko 32~34 i to samo par dana do kraja meseca
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
nadam se Powere druze da ce biti nekih kisa. jako sam zeznuo sa izborom mesta. jako je bezbedno ali vode nigde par km u krug a na vrh brda zbog puno sunca. da barem imam kola olaksao bih sebi muke veoma
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
mnogo bi mi znacilo kada bih imao jos jedan par radnih ruku ali kao sto znas i sam ovo je hobi gde si sam na svome ako nisi zeljan pada i robije
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
icmag forum- looking for guerilas with leaf spot diease exsperiance Biti će dovoljno da pogledas prvih 10 stranica, indentićna situacija je i kod mene, već drugu godinu zaredom na istom mjestu.