Outdoor 2013 domaje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Drustvo jos nista od slika...U gadnim sam nekim problemima pa se cupam kako znam.Sto se tice growa popusio sam skoro sve,imam 2 biljke koje cvijetaju velicine 3.5m jedna je sativa na mrtvo a druga je hibrid do jaja.I pukne me kriza prije neki 3 dana i odem i uberem si malo lisca da probam radi arome i znatizelje,stavio u mikrovalnu spalio i prebio se ko stoka,i ja i lega.Ni meni ni njemu nije bilo jasno kako se to dogodilo jer na liscu nema ni trihoma,samo po hedovima zasad koji cvijetaju tek tjedan dana...High do jaja napravio sam tuti fruti od tog lisca i otepo se bolje nego sto nekad na ulici pokupim,a pusio sam sve i svasta i brenda i domaja al ovo mi je prvi put da sam ovako nesto probo.I naravno da sam oso i otepo si oko 100g lisca nisam kido grane samo lisce,iovako ga ima previse,a posto nisam nikaku kemiju u growu koristio ubijam se od tog lisca dok ne bude hed gotov...
Zadnju biljku sto sam skino imala je hedove velicine ruke al sam je skino 2 3 tjedna ranije i bilo je na njoj neki 200g i sve sam satro u par dana,a ovo sto mi je ostalo ide na curanje i u ulje jer ovo mi se cini kao veoma poseban dim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
OJ drustvo,resio sam sve muke sto sam imo i sad je jako dobro kod mene,imao sam harvest,skino sam jednu dobio sam neki 150g,napravio sam nest boublehasha,sve je uslikano al nisam sad kuci pa kad se vratim onda cu postat fotke.Imam jos jednu vani,postala je full ljubicasta,i kaliksi i lisce,niske su temperature pa je pocelo ljubicastit a i mislim da je genetika nesto upletena.Svakao se jos javim kad stignem kuci. :smoke18: