Outdoor 2013 domaje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evo kod mene pol sata vec tuca udara pljusak potoci po cesti,majku mu hebem bas me nece,necu ic jedno tjedan dana na site ne zelim ni znat sta se dogodilo. :shit2:
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Bio sam na siteu,tuca je unistila jednu al jos se drzi,druga je malo izranjavana ali i one ce naterat,dok treca je netaknuta.
Posto sam posijo jos 6 menki razmislio sam da je to malo.I posijo sam jos neki 40 komada koje su u klijalistu.Uskoro ce sredina 5 pa ako ne nateram zeljenu velicinu sa biljkama opravdace kolicina biljaka.
A i veca je vjerovatnost da cu imat dosta zenki,i ako koja krepa ili je bube pojedu opet cemi nest ostat.
Primjetio sam i crvene pauke oko ove 3 biljke.
Te 3 biljke cu zanemarit,jos nista od novi grana,nema sunca bas pa nece jos ni isterat,sve nove biljke idu na site gdje su te 3 biljke tako da cu imat sve pod okom iako nemam bas puno ocekivanja za te 3 biljke.
Nove biljke cu posijat u kalice raznih velicina koje posjedujem a kalice cu natrpat sa terrom magmom.
Iako sam izgubio mjesec i pol dana nadoknadicu to sa novim biljkamajer stvarno mi treba ulja a i heda.
Iako po tjelu imam dosta madeza mislim da se na 2 pojavio melanom,postaju crvenkasti okolo pa cu ih uklonit sa uljem ako sve zavrsi kako spada,i sreca se okrene malo na moju stranu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ajde

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evoupravo sam doso sa sitea,jos nema znakova zivota od novi menki koje sam stavio naklijanje osim jedne zasad,sto se tice ove 3 biljke,grizem se sad izx dana u dan sto samih topo jer nikako nece terat grane.Stangiraju 5 tjedana.
Tek mala naznaka novi pocetaka grana.Podrucje gdje su bube napale je ostalo isto nista novo nije gricnuto vise.Kopriva sa kamilicom ipak djeluje.Nove biljke koje budu isle na site necu topat uopce,a ove ce valjd naterat te grane.
Evo slike.

http://imageshack.us/a/img163/6650/p1010009bs.jpg
http://imageshack.us/a/img703/1613/p1010011bl.jpg
http://imageshack.us/a/img33/1869/p1010016ei.jpg
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ma siguran sam i ja da im falisunca a=sharplaninac,vec sam 2 put testero i sakrtio masu vege.Al poslusat cu te iako sam to morao prije napravit,sad cu 2 hektra satrat.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evo da kazem kako situacija napreduje.Stare 3 biljke su napokon krenile terat grane jer sam po sume skrtio,imam novih 10 biljaka koje su bile ispod Osram cfela od 23w 24h 2 dana,danas sam ih prenjeo na site i ostavio u casama dok malo ne ojacaju pa cu i njih ubost u zemlju.
Princip sa koprivom je fenomenalan,nema nikakvi buba i i cini se da je dobra prihrana za biljke.
Samo stare rane imaju od buba a nove jos nista.Povratkom kuci nabrao sam jos kopriva pa cu ih stavit jedan dan u frizider i ponovit postupak kao prosli put.
Evo slika.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

[/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

[/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozdrav drustvo,evo taman se vratio sa sitea,ponosno mogu rec da imam 10 novih biljaka sa 2 para listova koje su prezivile sve pljuskove i stetocine.Stare 3 biljke su pustile grane i sad teraju ko lude no pojavio se problem.Na 2 biljke su dosli crveni pauci i dobrano su satrali te 2 biljke,dali netko zna na koji nacin bi ih se mogao rjesit a da ne koristim iakakvu kemiju.
Ovih 10 biljaka koje su bile u malim kalicima sam zabio direktno u zemlju,prestio sam sve i proso Terra magmu neki 50 litara onako porvsinki,na nekim mjestima nisam mogao kopat zbog gline,a na nekim je prava crnica.
Fotic mi opet nest ne sljaka pa nadam se da cu ga popravit dok iduci put budem iso pa cu poslikat biljke.
Pozz svima.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Nakon savršenog vremena u 4 mjesecu za vegetaciju u 5-tom je jako loše za out...kiša,kiša,kiša a najavljuju još sljedećih 10-tak dana slično vrijeme sa samo par sunčanih dana...
Dokle god ne ugrije i počme da sija,ne očekuj nikakav napredak,nažalost...

No,ja da sam na tvome mjestu...stavio bi na klijanje još par sjemenki za svaki slučaj
Znam kako je teško pronaći dobar sajt,ali iskoristi ove kišne dane pa malo probauljaj,iskopaj par novih dobrih rupa negdje i kad ugrije ponovo....stavi nove biljke da rastu
Početkom 6 mjeseca nije kasno za sadnju u out-u,biljke će ti imati mjesec i pol do 2 vremena za vegetaciju,i u cvatnji će još rasti...tako da možeš imati dobar rezultat na kraju.

Kupi si nekakav pesticid u spreju http://hr.unichem.si/_files/533/bio_plantella_prima_250ml.jpg?w=170&h=310&ars=1 ,pa poprskaj biljke radije sa time nego sa koprivom,jer je učinkovitije...a poprskaš malo i uokolo biljke.
To im neće naškoditi,ali će odbiti štetočine.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozdrav vutrasi,vracam se sa sitea i novim fotkama.Imam 9 mali biljaka i one 3 starije.Male biljke su netaknute i primjetio sam na nekim razne deformacije dok su ove stare 3 itekako pozderane.Ubija me ova gamad.Cim sam doso na site omoto sam bakar oko biljaka zbog puzeve,te sam jutros ostavio duhana da se moci u vodi pa sam navece prokuho i nasprico biljke sa tim kad sam doso na site radi crveni pauka.Stvarno vise ne znam kako da se obranim od te gamadi pojedose mi sve.
Evo slike prije nego stosam stavio bakar oko njih i poslje...








I nakon stavljanja bakra....
























Savjeti dobrodosli
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.379
27.726
1.098
Trøndelag
probaj sastrugati travu sa motikom ili necim okolo biljke bar jedan metar pa nece vise dolaziti,bitno je odvojiti zelenilo od sajta i neces imat problema,vidio si kod mene u dnevniku kako sam ocistio sajt i nemam problema sa puzevima,a okolo u travi ih ima ko u prici
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Danas sa, iso na site,nisam nist fotko,zurio sam.
Pognojio sam ih sa koprivom sa onim procesom di kopriva odstoji 2 tjedna u vodi pa sam tekucinu razrijedio 1 naprama 10,sve niljke su ok krenio je 3 par polako,nema suca stalno kisa pa je zato sporije.Otkad sam stavio bakar nema vise puzeva,al zato crveni pauci mi ubise 2 biljke,one vece.Pa sam odma i sprico sa duhanskim insekticidom....
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Tvoje biljke tvoj izbor frend ;-)..al svakako nebi okrivio samo puževe na tvom mjestu....npr skakavci su ti u stanju riješit biljku za jednu noć,tu su i pauci i masa drugih beštija...
Nastavi li ti se ovako...zaboravi na dim..još u cvijetanju kad ih napadnu gusjenice..možda par grama dobiš na kraju....sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evo novi slika,a i nesto nevolja sa njima...
Puzevi se polako vracaju i danas sam sa biljaka skino poprilican broj,nasprico sam biljke sa duhanskim pesticidom,sve zivo izgrizaju.
Ocito samo puzevi i pauci tamo gazduju jer nisam vidio bas jos neki buba da ih ima u tom broju.Posto je bilo vlazno cjelo vrijeme,pauka nije bilo,al zato su na neke od biljaka dosli puzevi i poceli jest....Skino sam ih kolko sam mogao,neki su premali,tamni bez kucice,ima ih masa.
3 biljke su satrane,mozda nece prezivit dok druge fino teraju....
Sve u svemu nisam zadovoljan,pogrijesio sam odabirom sitea jer je prepuno buba,al valjd cu nekako isterat to do kraja,bar sa jednom zenkom.
Evo slika




















 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evo novi update,zadnje vrijeme sam gnojio biljke sa koprivom i razrijedenom pisakom,rezultati su izvanredni.Jedino sto sam od kemije nabavio je neo petroid za insekte,zbog toga se na slikama vidi da su cjele zaprasene.Imam 2 zenke i jednog herma za sad,tog herma sam odlucio ostavit i vidit ukoliko se budu nastavila jaja skupljat ide na cupanje,zasad je sve pre flower pa mu necu jos presudit.Imam jednu limunsku biljku cak mislim da je to lemon haze koji sam prije pusio a mozda i nije,po svemu sudeci po meni ce ta biljka bit najpotentnija.Bilo je kod mene opet nevrijeme,krovove je skidalo al ne daju se biljke,dobile su jednu dozu hodrigen peroksida i nabavio sam magnezijev sulfat koji cu koristit u cvijetanju.To bi bila sva kemija u ovom growu,sveo sam je na minimum.
Da ne serendam puno evo slike 9 biljaka..
Savjeti dobrodosli


















 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Veliš jednog herma, si mislio valjda na jednog muškog? Herm je dvospolac i nisam još vidio da netko naleti u predcvjetanju na herma, tj biljku koja pokaže oba spola u predcvijetanju, možda ja i griješim. Pored toliko biljaka riskirati radi jednog jajana neznam kakva ti korist. Shvati da se sa jajima teško boriti, jedan dan ih očupaš 10, dođeš sutra dan kad ono još 50. Treba biti skroman, opet ćeš imati za pušiti kako god i nećeš propasti odstranjivanjem tog herma. U svakom slučaju kao što ti Jack reče, tvoje biljke tvoj izbor.