Outdoor 2013 domaje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Nije jajan sigurno,ovako cu ti reci na prvi 4 node su kaliksi iz koji su pistili izasli ispod njih nema vise kaliksa nego se bas vide male bananice tek otvorene,ko mini grane koje je krenilo terat,nema sance da mi iz jedne node idu 2 grane,tj.idu 2 grane svaka na jednoj strani a po toj logici je onda 4 grane sto je nemoguce iako sam imo i takvih mutirani biljaka prije,growam vec par godina vecinom indoor ovo je prvi ozbiljniji outdoor pothvat,ali to ne mjenja moje znanje o growu.Nadam se da sam se prevario pa da je 100% zenka ali nisam,sve u svemu vidicemo,vrijeme ce pokazat svoje.
Hvala na savjetu No joke,vec sam se ja i prije borio sa hermovima,znam ja sta znaci imat hrpu jaja i skidat svaki dan,prije sam baco hermove,nema bas koristi od njih ali kao sto sam reko,moguce je da je samo zbog stresa izbacila jaja u prefloweru zato je i necu jos cupat.Ako je herm kad krene cvijetat naravno da ga cupam.
 
12.06.2013
5
6
0
29
Sarajevo
samo par pitanja... :smoke18:
Koliko svjetlosti tvoje biljke imaju dnevno ?
jesi ih Djubrio nekim djubrivom? i ako nisi kad namjeravas poceti ?
koliko redovno ih zaljevas ?
Nesto su ti tuzne te biljke ali sve u svemu pogledao sam kakve su bile na pocetku imao si dosta problema ...Svaka cast za trud :respect:
samo naprijed...Pratim :rasta1:
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ovako,nisu tuzne biljke,uvijek ih slikam po noci pa je lisce objeseno inace pod suncem izgledaju kao da prste od srece sa uzdignutim liscem.Naravno bilo je puno problema ali sad je krenilo kako spada.
Sto se tice svijetlosti imaju ga oko12 sati direkt sunca i jedno 4 sata iz sjene.
Vec sam napisao kako sam ih dzubrio,ali drubrim ih svaki tjedan sa gnojivima koje sam napravim od kamilice,koprive,pisake i sl.
Sto se tice zaljevanja zaljevam ih recimo svakih 5 dana po 2l na svaku,zasad nezelim sa vecom kolicinom zaljevat jer nije jos potrebno al uskoro cu i teglit po 50l vode na site.
Dobile su nesto hidrogen peroksida a vec sam napomenio da sam nabavio magnezijev sulfat al to tek ide kad krene cvijetanje.
Jednom cu ih uslikat po danu pa ces vidjet kako krasno izgledaju.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Danas sam jednog mudonju iscupo,ostalo je 8 biljaka,zalio sam ih sa razrijedenom pisakom,malo hidrogena i dosta vode.Neke sam topo a neke nisam nist treniro.Fino napreduju,otkad sam stavio neopetroid nema vise buba,tu i tamo koji crveni pauk,al s prstima ja to potamanim.Zasad sigurne 4 zenke,jos 4 biljke cekam da vidim sta ce pokazat spol.Zadnjih dana dobro je vrijeme,al danas miizgleda da bi opet neko nevrijeme moglo opalit,a valjd nece.
Svaki put kad odem na site,supercropam ih na svakoj nodi,vise volim da stoje malo pa da grane teraju,nego da mi bas u visinu otpice.
Evo mali video koji sam napravio
View My Video
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Iscupo sam jos 2 jajana,od one 4 zenke ispostavilo se da su 2 mudonje,prerano donjeo zakljucak nisu jos pistili izasli a izgledalo mi ko kaliks...Trenutno stanje je sad 2 zenke i 4 sto jos nije spol pokazalo.Te dvije zenke sam danas Lstio a jednu od one 4 najmanju sam topiro,jedna je vec topirana,ta je u najlosijem stanju,a preostale 2 su normalne bez ikakog treninga.
Slike za koji dan.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
4 5 6 su topirane samo 4. mislim da je mudonja,s njom sam od starta imo sranja.Ova 5 je lstiana i topana ko i 6a..1.je mala stangira cjelo vrijeme i ona je topana,2.mislim da je lemon haze koji sam prije pusio i treca pitaj boga sta je.Uostalom sve su domaje osim tog lemonskog ako uopce i je lemon,al jako mirise na lemon haze i usporedivom sam neke fotke pa mislim da i je to haze...
Al svakako ima tu jos do kraja...
 
17.06.2013
9
5
0
XsmokemashineX je napisao(la):
4 5 6 su topirane samo 4. mislim da je mudonja,s njom sam od starta imo sranja.Ova 5 je lstiana i topana ko i 6a..1.je mala stangira cjelo vrijeme i ona je topana,2.mislim da je lemon haze koji sam prije pusio i treca pitaj boga sta je.Uostalom sve su domaje osim tog lemonskog ako uopce i je lemon,al jako mirise na lemon haze i usporedivom sam neke fotke pa mislim da i je to haze...
Al svakako ima tu jos do kraja...
Pozdrav care, pratim dnevnik, i mogu ti reci da sam bio skeptican u pocetku, posle onih prvih kisa, grada, vlage, ali si iscupao stvar i cestitam na tome, imace se sta pusiti, definitivno :) Te biljke koje stagniraju mozes da izvuces folijarnim djubrivom, ortak koristio Morton prihranu u vegetaciji posle topinga, na svakih 10 dana prskao biljke i razvalile su, znam da je posle i u cvetanju nastavio sa Morton prihranom za biljke u cvetu i da je imao stvarno uspesan grow... Mozes da pokusas sa tim, ako nije kasno, ja mislim da nije vise od 100 kinte u poljoprivrednoj apoteci... Pozdrav i srecno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Samo da kazem da sam iscupo jos jednoh jajana i ostalo mi je zasad 5 biljaka ali i dobra vijest je ta da je i jedna zenka potvridla ocekivanja,sto znaci da ih sad imam 3 i 2 unknown.Na zadnjim slikama sto sam posto zenke su 1 5 i 6 a 4 je jajan...
Uskoro fotke ali i jos jedna losa vijest.Uskoro mi gase net i vise necu imat pristup internetu te boravenju na forumu na kojim sam bas naviko i uvijek se ugodno osjecam jer ovo je mjesto koje se radi doslovno samo o marihuani a u mojoj glavi to je je poprilicno isti,pa cu bit u bedu jedno vrijeme dok se ne odviknem od foruma...
Jbga kad nemam para,imam mobilni net i nisam ni znao da sam prekoracio limit i sad sam duzan par tisuca kuna....A i da je 200kuna ne bi imo nitoliko para da dam za ratu jer sam financiski u banani.Zato nemojte brisat dnevnik jer tu i tamo cu vas posjecivat preko drugog kompa koji ima net od jednog mog poznanika pa ce bit i slika i komentara,pa dok ne nabavim pare za net bit cu odsutniji dosta,.. :sad2:
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
moj savjet je da uredno fotkas sve, i lijepo na kraju kad bude harvest dodes i zavrsis dnevnik.. a grow si odradio do kraja i na slobodi, ovako preko "POZNANIKA" ti i nije bas sigurno, sto manje usiju zna i ociju vidi to bolje za tebe,pazi se i pamet u glavu,poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Danas sam iso malo do sitea i odradio neki fotosesion,3 sigurne zenke a nda preostale 2 vidim nesto nalik na kalikse ali bez pistila zasad,tek je krenilo,necu zurit sa pretpostavkama ali vrlo je lako moguce da su svih 5 zenke.
Visina je od 80 cm pa do metar i 20cm zasad,ocekujem visinu oko nekih 2 metra.
Dobile su velik sut gnojiva od koprive,i poprskao sam ih za magnezijevim sulfatom malo jer sam primjestio malo bljedu boju u sredini lisca,posto je magnezijev sulfat jos iz bivse juge ne znam oce im skodit pa sam jako malo folijarno naspricao.
Da ne serendam puno,evo slika
ovo je prva




ovo je druga i najmanja ima neki 40 cm,nesto stangira,zenka je topana



ovo je treca zenka koja krece lagano u cvijetanje,topana i lstiana,svakako najbolji potez trebo sam ih sve lstia ali znam sad da je u outdooru dobro vezat kao i u indooru,tako da nagodinu svakako se sve veze,ovo si od situacije






ovo je cetvrta,jako skunkastog mirisa zasad samo mogu nagadat sta je jer se jos slabo moze prepoznat,ali rekao bi da je zenka,bez treninga ikakog kao i prva...



i ovo je peta,zenka u laganom cvijetanju,lstiana i fimana






Komentari i savjeti dobrodosli
 
10.07.2013
37
61
0
Super izgledaju! Starac zanima me kod ove trece, kako se ovako razgranala? Si radio nesto oko toga, sisao vrh ili se sama bacila tako? Mislim nisam gajio nista do ove god. tako da citam polako ali i ima i toga da ko pita ne skita, pojede me znatizelja :ludak
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Trecu sam jako rano topiro pa sam je lstio,svaki put kad odem malo ih cropnem,i zategnem spagom...Da dosta se razgranala,ljepo tera,sve u svemu ja sam zadovoljan sa svakom. :vb_kez:
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vytrasi evo novi slikica,danas sam ih gnojio sa koprivom,na magnezijum sulfat su super reagirale.
Evo pa procjenite sami
1.


2.
\

3.


4.


5.


Razmisljao sam jos da ih LSTiam,svaki put i supercropam,vec ima masa oni gula kad se cropaju,ali posto sam zadnje vrijeme pronasao knjigu u kojoj se moze naucit hormonsko djelovanje u biljci nakon treninga,sta se recimo dogada nakon LStia,koliko dugo treba biljci da shvati da je recimo topana,i na koji nacin onda hormon Auxin dolazi na mjesta di je trenirana i kojim tempom...
Posto sam citao i grow bible,i masu ostali knjiga sve uvijek o istom goveore,THC...sunce,voda,bla bla bla.u ovoj knjigi sam pronasao od onih najjedinstvanijih stvari pa do advance treninga.Knjiga se zove Growing elite marihuana Ryan Riley,frajer je 30 godina usavrsava tehnike growanja,pa si downloadajte i krenite citat...Ako je nekom muka vise od citanja,vjeruj te mi da je ovdje sve tocno opisano,od molekula pa do hormona...Naravno neko znanje se ipak treba ocekivat kod growera ako zeli tako sta citat...
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Sam da se javim,biljke su do jaja,vece od mene,hedovi su krenili slike cu puknit kad budem imo privatnost....Jos nista od mog neta :spcartman: sve je i dalje organic,nikakvu kemiju nisam dodavao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ljudovi samo da se javim da sve pici ko ludo,2 bilkjke sam satro bili su hermovi i ostale su mi 3,jedna je u dubokom cvijetu a druge 2 tek krecu sa preflowerom,visoke su preko 2 metra,uskoro fotke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DrOrange