Outdoor 2013.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.04.2013
10
16
0
Pozdrav ljudi.
Pratim vec par godina vas rad i ove godine sam resio podeliti sa vama outdoor.

Za ovu godinu je planirano sledece:
Early skunk (fem)-od Sensy seeds-a,
AK48 (fem)-od Nirvane,
Swiss Cheese (fem)-od Nirvane
Shaman (reg)-od proslogodisnjih biljki (inace je Dutch passion seeds).

Pre dva dana sam stavio na klijanje nesto skunka i shamana, juce su se pojavile prve klice.Sistem klijanja je stari, provereni... Toalet papir, nekoliko slojeva u malu tacnu, na mracno mesto, ne hladno, ne toplo, uvek da bude papir vlazan, ne da pliva.
Slikano je, naravno bez blica...Plan je da biljke prvo idu u case od pola litre, zemlja ce biti pola kupovna ph 5 a pola ova nasa vojvodjanska crnica ( takva zemlja ce biti i na sajtu ), i idu ispod neonki (2 x 18w).
Tu planiram da ih drzim 10-15 dana da malo ojacaju i zatim na sajt...
Trudicu se da sve ispratim kako recima tako i slikama.
Jos da napomenem, ko nije uzeo semena neka ne planira preko naseg sponzora GSA, jer su me pre par dana obavestili da su prekinuli isporuke za Srbiju do daljnjeg... Imaju problema, posiljke ne stizu.


DSCF2058.JPG DSCF2062.JPG
 
06.04.2013
10
16
0
Hvala Seed...

"ES" seme se pokazuje u klijavosti stoprocentno, dok je kod "SH" ( od proslogodisnjih ) odnos pola-pola.
Upalio sam svetlo samo radi slikanja, drzacu ih u mraku dok vecina ne krene.
Kao sto vidite polako se sve krece na gore. Pazim da je zemlja blago vlazna, bukvalno je kvasim jednom dnevno...

Like Mike, probaj da skontas sa ovih slika kako izgledaju...






DSCF2084.JPG DSCF2083.JPG DSCF2081.JPG
 
06.04.2013
10
16
0
Momci hvala na lepim zeljama...
Kao sto vidite, sve sto sam ubacio u case, krenulo je polako... Neke vise, neke manje, ali to ce se polako dovesti u red.
Nisam siguran da imaju dovoljno jako svetlo, 2x18w=1800 l. Udaljene su oko 2, 3 cm od neonki.

Sta vi mislite?

Ovo mi je prvi put da ih drzim na 2 neonke, do sad sam koristio 4, ali mi je ta lampa o'sla...
Za zalivanje t.j. kvasenje u ovom stadijumu koristim odstajalu kisnicu.


DSCF2127.JPG DSCF2128.JPG
 
06.04.2013
10
16
0
Juce sam izbacio neonke i ubacio MH.
Seed u pravu si, moglo je to i sa neonkama ali bi rast bio mnogo slabiji nego pod MH svetlom.
Biljcice se razvijaju polako, neke su izbacile prvi par listova.


DSCF2163.JPG


Zbog nekih problema sa strujom prinudjen sam bio da biljoze iznesem napolje na sunce. Smestene u kutiju stoje na direktnom suncu od juce... Da ga jbm...
Izduzile se u tri lepe, bile u mraku 48 sati...
Jaaaoooooooooooooo........................
Pusticu slike ovih dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
06.04.2013
10
16
0
Evo uspeo sam da odradim par dobrih fotki. Da rezimiram pocetnu fazu...
Klijavost kod SH i ES je skoro stoprocentna, 98%, ostale cekaju. U ovoj fazi ne dobijaju nista sem kisnice i kupovne zemlje, i naravno sunca. Prve vec izbacuju treci par listova, planiram da sacekam peti ili sesti i da ih onda presadjujem u zemlju.


[sharedmedia=gallery:images:352]
[sharedmedia=gallery:images:351]
[sharedmedia=gallery:images:348]

NE MOGU DA OBRISEM SLIKU BEZ DA PITAM MODERATORA?????
OVDE NESTO OPASNO SMRDI!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
nemozes obrisati sliku u starome postu jel imas 24 sata za edit posta ....ako zelis obrisati neku sliku naknadno moras se obratiti onima koji imaju moderatorske opcije u tom dijelu ;)
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Ako napravis ImageShack nalog i tu uploadujes slike, stavis linkove na forum i ako hoces mozes da ih obrises sa imageShack-a i samim tim sa foruma.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Niko te nije tjerao da otvoris dnevnik i pokazes slike sam si odlucio frend....ako te sad sora paranoia sto ce tek biti kad budu biljke pred harvest :signs051: