Outdoor 2014 || By Sherman ® || Channel+/ OG Kush/Galaxy/ Auto Royal AK/Auto Royal NL/ Auto Royal Ha

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Pozdravi svima, odlučio sam otvoriti dnevnik mog ovogodišnjeg outdoora. Ovo je moj drugi grow, jedan sam imao prije 3 godine kad sam sadio domaju, i uspješno sam priveo grow kraju iako nisam vodio dnevnik ovdje.

U naslovu sam nabrojo što ću sve sadit, neke već jesam pa krenimo redom.




Channel+ i OG kush sam kupio na ****bis.o** i uz njih sam dobio Pyramid Galaxy, a RQS automatike sa istoimenog shopa. Channel + i OG Kush sam uzeo prvenstveno za ulje, dok sam automatike uzeo za pušit (dobro, morat ću i OG Kush probat :cool44: ). Inače nisam neki stravstveni pušač, jedino zapalim za ekipom.

Za sada su u teglicama 3 Channela+, 1 Galaxy Pyramide i 1 Royal AK Auto. Stavio sam ih prije 3 dana na klijanje, a jučer u teglice, jedino sam Galaxya stavio par dana prije tako da je on već bacio listiće. Planiram ih držat još malo dok ne ojačaju i onda u zemlju. Koristim neku zemlju za cvijeće, moram pogledat kako se zove, nju sam pomješao za humusom od kalifornijskih glisti, koji je prvoklasan tako da tu nebi trebalo biti problema.

Imam još par domaja koje rastu već skoro 2 tjedna, njih planiram isto presadit ali na drugo mjesto i rjeđe ih obilazit. Slike stavim tokom dana.

Što se tiče ostalih sorti koje sam napisao gore, planiram još ove aute malo kasnije, i eventualno 1 ili 2 Kusha. Možda će se ovo činiti kao puno biljoza, ali to je zato jer planiram raditi ulje kao što sam reko.

Eto to je u kratko to, želim vam svima sretat ovogodišnji grow :)
 
05.04.2014
16
59
0
i sta onda dobijes naslove ko ovaj na dvije stranice,lijepo koga zanima ude i cita i nade sve sta ga zanima,znaci po meni ime autora i ooutdoor 2014 i gotova prica,pa poslije trazi unutra ako ima i sta ima
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
pa dobiješ pregledne naslove koje je lako pretraživati i lakše naći ono što te zanima.
ja u zadnje vrijeme sve manje otvaram dnevnike sa naslovima "moje tratinčice i maslačci".

nije teško napisati u naslovu "domaćica" ili "10 brendiranih sorti" ili nešto u tom stilu, a ljudima koji nešto traže puno znači.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.376
27.699
1.098
Trøndelag
bolje je da pise sta se sadi nego naslov tipa prvi gorw ikad,prvi put i sl. takve dnevnike niti ne otvaram iz razloga koji je naveo metalni.
sretan grow sherman,fino si se naoruzao dobrim sortama,uz malo truda ne mozda da omane ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Burned and No Joke

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Znam, ali nisam imo dosta teglica, a i planiram počupat mužjake čim pokažu spol, ne brinem se previše.
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Ma idu u zemlju u roku tjedan dana, lakše mi ih je u početku držat u posudama, pa tek onda u zemlju kad malo ojačaju. Znam da će se sporije razvijat jer će gušit jedna drugu, ali imat će dosta vremena za rast kad odstranim pimpeke.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
ako možeš, razdvoji ih još danas, dok se korijenje nije previše upetljalo. ako budeš čekao, oštetiti ćeš korijen, a tako male biljke su jako osjetljive i velika je šansa da ih upropastiš...