outdoor 2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.03.2012
37
17
8
32
POZDRAV...ODLUCIO AM OVE GODINE SA VAMA PODIJELITI GROW,IAKO SADIM VEĆ PAR GODINA,OVE GODINE SAM TO ODLUCIO NA VUTRA ORG..IMAM 150 SJEMENKI SVAKAKVE VRSTE..NAJVISE IZ DOBRE TRAVE KOJE SAM SAKUPLJAO TOKOM JESENI I ZIME...NESTO SAM VEĆ DANAS POSADIO PROBNO 22 SJEMENKE ZA TEST..ALI ZA 20 DANA PLANIRAM KLIJANJE U CASE PA PRESADJIVANJE...JAVIM SE ZA MJESEC DANA SA SLIKAMA NORMALNO..POZZ SVIMA ZALJUBLJENICI NASE SVETE BILJKE..... ;-)
 
22.02.2014
33
9
8
36
Pozz,sretno s growom,nadam se da ce bit neka kvalitetna trava a ne neki srot sa ulice..
 
07.03.2012
37
17
8
32
Sativa Diva imao bi i vise al uzimao sam najbolje krupne sjemenke tigraste iz dobrih vrhova ,od raznih sorti od domaje do skankova..
 
08.02.2014
7
0
0
Zar nije malo rano? :) svejedno pratim i sretno.. PS: otvorit cu i ja dnevnik oko 10.04 ;)
 
07.03.2012
37
17
8
32
ne sad vec pripremam polako jer do 15 marta mora sve bit proklijano i u casama a tamo do 25 cu prasadjivat van...mislim da nije rano jer sam primjetio gdje pusimo mi drustvo, jucer sam vidio 2-3 pelcera kad smo pusili pa bacamo.dokaz da polako treba pripremat...
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
1 procitaj pa vidi kako treba izgledati dnevnik na vutra.org sajtu
2 kad posadiš iskijaš itd...imaš slike i sve informacije onda i dnevnik otvori...
3 ovo je shranje i ide na groblje..

Svu srecu zelim...mada brzaš nepotrebno s outdoorom

EDIT: znaci odgovor na PM-ove koje si mi poslao:

""prijavio sam te moderatoru da mi vratite ,ja imam svoj sistem kako radit i sta ..imao sam ovih godina plantazu samo nisam objavljivao,ja imam svoj sistem kako sadit i radim .prijavio am te da mi vratite sadrzaj
nema tu pravila kad je sadnja u pitanju..znam sta radim rekao sam probno sam stavio 22 sjemenke da vidim kako ce ici a za 20 dana sam rekao da cu slike stavit da vidite kako to izgleda u casama ..i samo sto sam to rekao vi obrisali sadrzaj ne kontam..znam ja sta ti hoces rec da ja trebam u maramicu vlaznu stavit sjeme da proklija ja to sve znam..konzumiram marihuana vec 7 godina..a sad evo treca godina i neznam zasto ste mi obrisali sadrzaj.zahtjevam odgovor??""


1 sadržaj ti nije obrisan nego je premješton u podforum Grvyard gdje i pripada,bez problema možeš nastaviti pisati tamo sta te volja.
2 prijavio si me Moderatoru..OK..to je apsolutno tvoje pravo.
3 ja nisam spominjao nikakve maramice niti pravila
4 sadržaj ti je premješten jer to nije dnevnik..a otvorio si u "dnevnicima uzgoja",prema tome to je spamm..kao što ti je i objašnjeno u temi...znaci idi u podforum groblje tamo ti je tema.

5 nitko ne osporava da ti imaš svoj sistem dapace neka ti ga.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
otvori dnevnik za mesec dana kada budu i fotke, cemu ovo otvarenje tema u najavi, a cim baratas terminima domaja i skank, sve mi dalje jasno, inace to sto radis nije nista revolucionarno, tako si mogao i jesenas pobacati semenke, s proleca bi neke nike, bas kao sto se i u prirodi biljka razmnozava
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.