Outdoor 2015 (Jack Herer Auto + Domaja 'vulgaris' surprise:) by Bassman

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Na početku lijep pozdrav svim :vutra: forumašima!

Nakon dosta promišljanja odlučio sam i ove godine radit dnevnik pa da zajedno prolazimo kroz svu moju ovogodišnju avanturu, da podijelim s vama planove, pripreme, eventualne probleme i zapreke, al najviše bih volio da na kraju podijelim s vama i ono najbitnije; a to su naravno prelijepe biljoze i tvrdi, masni hedovi! ;)

Što se tiće sorti to mi je bolna točka, ove godine nisam ništa narućivao tako da će bit :
- 3x Jack Herer Auto (GHS) ,već treća generacija istog automatica
- domace nepoznato sjeme (7 kom, vidjet ćemo kako će proći klijanje i ostalo) IMG_20150425_092700.jpg
Nadam se da će bit još nešto od brendiranog sjemena, al o tom potom...

Zemlja: Plantelina balkonia i Radicom (tal. proizvođać Vigor Plant, dosad sam izuzetno zadovoljan s kvalitetom njihove zemlje) plantella_balkonia_70l.jpg IMG_20150425_092516.jpg

Sajt: automatici idu na prošlogodišnji sajt gdje su bili NL auto i domacica.Tako blizu, a tako daleko od ljudi :) .Sunca ima od ranog jutra pa skoro do kasne večeri, s tim nebi trebao imat problema.Rupe već čekaju
IMG_20150425_085023.jpg IMG_20150425_085016.jpg

Gnojiva: premda je jos rano za njih, plantelin asortiman List, Cvijet + tekuće željezo
IMG_20140516_212406.jpg hr_plantella_tekuce_zeljezo_250ml.jpg

Trening: Na automaticima LST, možda jednog 'supertopiram' ; fotoperidne čeka topiranje + LST

Jedan Jack Herer ima nekih 10tak dana i on je danas zavrsio na sajtu, dok su dva ostala stara tek par dana i oni će za nekih tjedan, dva ići vanka.
Mladi Jackovi, malo se izdužili no ništa strašno:
IMG_20150425_093103.jpg

Jack na sajtu :
IMG_20150425_084955.jpg

IMG_20150425_085001.jpg

Na kraju uvodnog posta tko ima vremena može pogledati kako je to bilo prošle godina na tom sajtu
https://www.vutra.org/threads/moj-o...sensi-jack-herer-auto-kalashnikova-ghs.11937/
Svi priželjkujemo bolju sezonu od prošle, manje borbe s puževima i vlagom, puno sunca i toplog vremena.
Vjerojatno sam nešto i zaboravio napisat u uvom uvodnom postu, no bit će vremena.Preostaje mi još samo zaželjeti svima dobru sezonu i dobar urod! :sun2:
Toliko od mene zasad :wave:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Plantella Balkonia mi se pokazala odlicnom zemljom.Fino pije vodu ne nabija,ima perlit u sebi,biljke dobro napreduju u njoj.
Nadam se da se ona proslogodisnja exstremno kisna godina nece ponoviti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and Bassman

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Nikakav poseban razlog osim toga što je imam otprije, pa cu je stavit par puta tokom growa.Ne može odmoći :)

Nisam napisao da sam stavio i probusenu flasu iznad biljke da me ne osakate puzevi.
 

lud

31.01.2015
183
106
43
puzevi su jebeni kad ugledaju mlado zelje,ja sam oko moji umotao sitnu zicu,tako da ga puzevi mogu da pljunu pod prozor......xa xa xa axa xaaxa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SnowderBlazer

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
nemoj stavljat tu flašu, radiš biljki efekt staklenika dok je mala a to joj šteti, rađe pospi pepeo, stavi bakar, pospi koru od jaja i još inih fora koje možeš i tu na forumu pročitat.... znači MAKNI FLAŠU, moj savjet..... imaš i onu sa namočenim kartonima, znači, pored biljki staviš karton polegnut i mokar i več sutradan imaš ispod puževe, tako da ni ne vide biljku.... isprobano, djeluje..... ako češ i dalje imat problema s njima javi pm, rado ču ti pomoč. borim se s njima več godinama i uspio sam ih sjebat :D

a i dalje mi nisi odg čemu to željezo, znači ok ne može odoći, al šta pospješuje?!

nema potrebe za duplim postovima. editiraj prethodni...zzz
 
Poslednja izmena od urednika:

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.666
11.902
358
Socotra Island
eelslap.com
Gvožđe pomaže u proizvodnji hlorofila i ubrzava razgradnju biljnih enzima . Mikronutrient je , što znači da nam je potreban ali u dosta manjim količinama . Skoro svako N-P-K gnojivo ima i mikronutriente u sebi ( Gvožđe , bakar , cink , mangan , bor i molibden ) .