Outdoor 2015 Step by Step :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
svaki dnevnik je otvoren za komentare pa ne moz birati kakve ces komentare dobiti, sklanjam ih samo ako nisu u skladu sa pravilnikom. sta si na kraj srca oma, i tako se na kraju dnevnika moze skloniti sav spam po zelji autora i tad se dnevnik zakljuca ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prater and Smells

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Evo jedna sugestija, piši kraće postove, ubiješ mi volju za čitanjem. Manje slova više slika :p . nemoj da ih zaljevaš dok su direkt obasjane, najbolje predveče. Ma kakva zaštita od vrućine, pa to je njima gotiva.
Druga sugestija, samo opušteno ;)
Pozdrav i ispricavam se Dzparanoji sta mu upadam u dnevnik radi pitanja al nije offtopic , No Joke molim te ako imas volje da mi objasnis zasto nije dobro zaliti kada je direkt obasjana , ja sam otvorio dnevnik i ja nju zalijem bas kad je sunce obasja jer sam mislio nekom logikom da joj je to bolje posto ce sunce brze da osusi zemlju ali ocito se varam , pa ako imas vremena ukratko da mi objasnis .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
@Dzparanoja evo sad sam naletio na ovaj dnevnik a procitao sam i citav prosli sto mi je bilo vrlo interesantno. Svidja mi se kako ti to sve radis, dobre su te tvoje price i nacin pisanja, nekako zrace pozitivnim vibracijama. :)
Pratim ovaj dnevnik i zelim ti puno srece.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
@MedicalProof Po jakom suncu se ne zalijeva. Zalijevanje je poželjno raditi rano ujutro, ili kasnije u sutonu... još bolje je uveče. Vlaga+hladna zemlja+toplota=Idealni uslovi. Ne dozvoli da ti se korijen skuva kako je ispravno sugerisao Tarzan.
@Stastopojo Hvala brate na podršci i komplimentima. Takodje svima hvala koji su na isti način ostavili traga u ovom dnevniku. Zajedno koračamo ka novim pobjedama. Sugestije i prijedloge ću svakako razmotriti, i pokušati da iste implementiram. Update za 15-ak dana... Malo ću i vježbati tehnike disanja, da se malo smirim :p Živjeli braćo i sestre sa :vutra:
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Pratio sam onaj tvoj proslogodisnji grow, (interesantan je bio :) ) a bogami,ne vidim nijedan legitiman razlog da i ovaj ne ispratim,pa ko prezivi pricace po forumu. :)
Nek' je sretno, i dabogda hedovi bili ko rudarska šaka i jos koji "cenAt" veci.
:spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Amin brate sale, amiiinn ;)
Ružica se pokazala kao sjajan izbor...
Saradnja sa nekom pouzdanom osobom može donijeti samo koristi.....
Sad sam došao do nje, trkom sa posla....
Danas je bio udario pljusak ipo,pravi potop....
-Ružo, šta bi sa kuminom i origanom ??? :D
- Ništa bogomi, eto ti ih na prozor! Jesi li mi rekao da ih unesem ako bude padala kiša !?!!? :D
- Jesam jesam, brao ti ga Ružo...
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Imam jedno pitanje za sledeću gospodu :
@Stipe
@Imbra Presvetli
@Jones_Davy

Hoćete li vi ove godine voditi dnevnik??? Ako šta znači, ja bih volio :D

Ja ne mogu..prošli me skroz satrao, a i zalihe su još uvijek znatne, tako da ću se više posvetiti maslinama, jer zaliha ulja više nema.:(
Tebi želim žetvu bar onakvu kao što sam je i sam imao.:)
Ove godine si bolji za prošlogodišnje iskustvo.(svoje + naše)
Opusti se, nemoj da te uzgoj potpuno preokupira kao mene prošle godine, jer eto bio sam preokupiran maricom, pa sam zakazao sa maslinama, i mušica mi odnijela i kvalitetu i kvantitetu. Zato ti kažem da se ne preokupiraš baš previše, jer se onda zakaže na nekom drugom životnom prioritetu.
Hrabro i opušteno kolega.:sun2:
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
jer se onda zakaže na nekom drugom životnom prioritetu.
Živa istina, znaš šta zboriš....
Sad guram naprijed, mislim da ću od iduće godine postići sjajan balans...
Šta misliš o ideji da jedna organik biljka,tj hedovi budu potopljeni u kvalitetno maslinovo ulje (ručno ubrane,ulje ručno obradjeno itd) :)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
ne vjerujem da je maslinovo ulje dobro otapalo, ali da ti pravo kažem, do sada nisam ni pokušao...možda netko i je.
To bi bila dobitna kombinacija, ali ko će onda kupovati "lijekove" po drogerijama?!;)
Ma dobro je i ovako....maslinovo za maslinovo, a cannabisovo za cannabisovo. A možda ni okus tog canaolive ulja ne bi bio baš nešto...baš me zanima jel itko pokušao pomiješati, pa da pročitamo osvrt.
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Nijesam mislio na "narkotik" (dako me niko ne uždi sad), već na lijek... Ja stavljam cio život kantarion u masl ulje, te ga nanosim na rane, mladeže,kosu itd... a i svako jutro popijem po kafenu kašičicu, uz čašu vode. To je sjajan detox za jetru. Drži se mjesec, do dva na jakom suncu, pa se cijedi. Skroz je crveno... ne vjerujem da sličan recept ne bi imao učinka i sa vutrom ! Kako tebi zvuči pošto si majstor za ulje???
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ostavit ćemo par dana, možda se netko javi da je pokušao otopiti vutru u maslinovom ulju, ako ne.....a štaš...ja ću provat...ima se...meže se:p
Konto kantarionovog ulja, evo malo i moga....;)
 

Prilozi

  • 20150507_191620.jpg
    20150507_191620.jpg
    158,9 KB · Pregleda: 71

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
To je to... boja perfektna. Udario me kokot po nogama,desnu cjevanicu mi dobrano izrezao... ja namazao ranu par puta u par dana... kao rukom mačeno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
чек чек uuuuuuuuuuuups, sorry :D odosmo malo u off, napravimo ulje pa ga rastvorimo u maslinovom, ili se hedovi ubace u maslinovo ulje ?
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ja sam konkretno mislio da se direktno stavi nešto hedova u maslinovo ulje....pa da bude nešto kao : Kantarion+Masl ulje=Kantarionovo ulje, vrlo zdrava kombinacija,kako za dermalnu upotrebu,tako i za oralnu. Opcija2 : Vutra+Masl ulje= ne znam kako da ga nazovem :D I nije off naravno,ja sam pokrenuo diskusiju... off mi je kada mi ljudi govore da skratim tekst :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.