Outdoor 2015 Step by Step :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Manje više postoji mnogo ispravnih načina, ali kanta puna do pola svakako nije ! Uostalom, ja lično nigdje nijesam rekao pola kante, već par cm od vrha da se ostavlja za eventualne popravke. Sve ovo podrazumijeva da se sud pozicionira tako da sunce grije biljku, te da se ova ne mora izduživati da bi došla do njegovih zraka.
@rastafarijan Ja takodje lupkam saksijom da bi se zemlja sama rasporedila, te da bi takodje ostala meka,tj propusna. Stoga, ja nikada NE ZBIJAM, jer tako se otežava korijenu da se razvija. Uostalom, zato se i dodaju zeolit,perlit,verm,kamenčići i ostale zaebancije... da bi se korijen komotno kretao i razvijao. Poboljšava se drenaža vode i sasićenost zemlje vazduhom.... svi to znamo,jel da ;)


Od sada ću ovako raditi, jer mi je lakše da zagrnem biljčicu zemljom, nego da presadjujem. Molim da se pažljivo čita šta i kako govorim, prije nego li krenu demanti ;) lako je naći suštinu onoga što sam htio reći, a kanta puna do pola nije to... bla bla bla blaaaa Trošim vrijeme na pojašnjavanje savršeno jasnih stvari @Bizzzo ;)

Još da napomenem da je danas S#1 biljkama deseti dan, a Džek Hereru deveti.... Kalendar sjetve upućuje na termin od 20-22 maja, kao idealan za presadjivanje, pa ću se potruditi da ovu radnju završim u pomenutom roku. Svima želim puno sreće u daljem radu, i puno punoooo :sun2::sun2::sun2:
Pozdrav :vutra:
 
Poslednja izmena:
27.03.2015
119
137
43
Potrudite se ovog leta da odradite posao kako treba...Jel ce biti pravo i tropsko leto stvoreno za biljke.Iskoristite maksimalno tu priliku.

Nije mi jasno koji je to Jack Herer koji uspeva ovde kod nas?Ja sam imao pre par godina pravi Jack Herer original iz sensi seeds-a dao sam 150 e za 10 semenki ni jedna nije uspela u outdooru?!??!U cemu je fora?
 
Poslednja izmena od urednika:

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ovaj moj je iz GHS, a mislim da je sensijev dominantna sativa, te je neprilagodljiv našoj klimi, nešto kao SSHaze... ovaj GHS-ov je solidan sa indika genetikom, pa ako je suvo u oktobru može da odradi žestok posao! Vidi dnevnike . Ako nijesam u pravu neka me neko ispravi, al mi tako nešto logika govori
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ed Rosenthal

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
6 berbi su mi bile do sad u full-u.sto pitas?
pitam brate da vidim koliko imas iskustva, to ne mogu zakljuciti na osnovu tvojih 5 postova na forumu. jedna je stvar ako imas iskustva i male su sanse da ti zeznes, moguce da je onda bilo staro ili lose lagerovano seme, ako nemas iskustva moze biti vise stvari u igri al to sad otpada ako je 6 sezona za tobom. morate malo dati konteksta kad postavljate pitanje, nekad na isto mogu biti razliciti odgovori u zavisnosti od konteksta. nadam se da je sad jasno da nema veze sa bistrinama uma ili tim hejtovanjima sta god to bilo. naravno, nisi napisao ni da li nije uspela proklijati ili nije zavrsila do kraja, skinuta prerano, uplesnavila se, sebalo je vreme... kako odgovoriti u cemu je fora na osnovu informacije "ni jedna nije uspela u outdooru"
 
27.03.2015
119
137
43
Powerseed imam zaista dosta iskustva,samo sam imao to lose iskustvo sa Jackom iz sensi seeeds-a ne znam sta je bilo,proklijale su bile samo 4 od 10 i to su se posle par dana sasusile i to je to.To je ujedno i moje jedino lose iskustvo sto sam imao kao grower.Posle sam procitao na njihovom sajtu da uspevaju samo pod lampama ili u krajevima gde je mediteranska i tropska klima.Video sam i tamo da je dosta zahtevan za uzgoj taj Jack iz sensi seeds-a.Uglavnom uvek sam radio sa skunk#1 iz sensi seeds i super skunk.Jel mi nekako najbolje uspevaju.Jednom sam imao citral skunk pre 6-7 godina.Prosle godine sam odradio neki ak 47 ali nije se nesto pokazao.Evo ove godine sad sam krenuo sa proverenim.Opet super skunk iz sensi seeds-a,stavio sam 20,sada imam 14.5 nisu proklijale i jednu sam dao ortaku.Mozda cu da postujem neke slike(mozda)
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Samo ti piši sve če bit pročitano.:spliff:A za one kojima se neda čitat može neka audio verzija.:idea: Samo ti šibaj opširan info.:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
vidis, nisam na to obracao paznju, znam da imamo uspesnih dnevnika vanjskih sa jackom, al sad vidim da su svi ghs. jedino sto ti mogu preporucit i sto sam radim vec godinama, nikada samo jedan strain tokom jedne out sezone, manje su sanse da ostanes bez berbe. s tim sto ja u poslednjih par godina sadim svoje f1 seme i klijavost je prakticno 100% + pa stavis 4~5 razlicitih hibrida i uzivas u sarenolikosti ;)
 
27.03.2015
119
137
43
pa zbog toga sam se i zbunio covece.Jel Jacka sam probao prvi put kada mi je jedan matorac izbacio i rekao mi je ovo je JH iz sensi seeds-a i dao je ortaku da mota i ovaj ortak je krenuo da pravi buxnu a onda se matori okrenuo i poceo da se dere "EEJ EEj jesi ti bolestan jel hoces da se ukocimo,bezi tamo ja cu da smotam!!!"Smotao je iglicu i to mi je bilo najbolje napusavanje ikada.I eto par godina kasnije sam narucio taj Jack herer koji je inace brand sensi seeds-a i doneo mi je covek iz Holland i eto,dan danas zalim sto makar jedna nije uspela ali jebes ga.Bice prilike :spliff:

Btw danas je ortaku stigao Early Skunk iz sensi seeds-a,pa koje je krajnje vreme da se baci seme.Da nije malo kasno,ja mislim da ima fore do 20og Maja najkasnije ili se pak varam?
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
kad bude prilike probaj in, verovatno ce biti drugacije ako to tamo na stranici vec naglasavaju, ja nisam gledao sta tamo pise niti ga ikad sadio, pusio jesam :) imam jedan jh auto, mozda stavim pocetkom 6 u out pa da vidimo, mada nije sensi. ajd sretno tebi ove sezone, da ne ubijamo vise dnevnik spamom. mozes saditi do kraja meseca slobodno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ed Rosenthal
27.03.2015
119
137
43
Hvala tebra...Probacu svakako zivim za to sto se toga tice da odradim tog jack u in.Stay + i hvala jos jednom
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja mislim da je dotični @Ed Rosenthal preograničena osoba na Sensi Seed kojeg je spomenuo u tri posta 20 puta, ili im je promotor. Da netko u 6-7 godina ne promjeni banku to su bajke, a što kaže kolega @Dzparanoja nek malo podijeli to s nama, baš mi želja vidit pa makar koju sliku, ni nemora biti dnevnik.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Imbra Presvetli
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.