Outdoor 2015 Step by Step :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Evo se kucam u glavu :D Al zaista je tako... Nema nikakve veze za našim porodičnim imanjem! Česma je udaljena nekih 100-tinak metara, a nalazi se na napuštenom imanju koje ne obilazi niko! Kompletan teren je na kraju sela koje je na kraju svijeta! Lokal boys su fakin ljaksofoni, a ja sam za njih samo još jedna školovana budala :D Ja njima odrecitujem Santa Marija Della Salute, ili Prešernov Sonetni vijenac... i nikoga oko mene u roku od minute :D Šta ti je rodila krava je kompletna spika koju upražnjavam sa njima, i oni srećni. Živjelo selo :D
 
14.07.2012
72
122
33
30
Nemoj da se zavaravaš da su seljaci tolko glupi, možda ne znaju o čem se radi ali ih zanima sigurno, začas može da se desi da neki seoski vanabi policajac sa pjetlovog brda pronjuha za tobom, pa level apuje svoj digri. Osim ako to selo ne nastanjuju likovi sa načinom nošnje ko da je kineska nova godina. i na zadnjem svom konzulatu su predstavili koplje koje je s obje strane zaoštreno. zato smisli nešto u toku il se pravi glup. čirs
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ed Rosenthal
27.03.2015
119
137
43
#blackbetty mene najvise brine sto me snimio seljak,bas o tome se radi.Mozda ne znaju ali ih zanima sve cim vise nesto neobicno na svojoj teritoriji...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
A propo priče o bezbjednosti, podsjećam Vas na prvi post u ovom dnevniku... tamo sam pitanja bezbjednosti dobrano elaborirao ! Ali i pored svega toga, ja imam cover story ! Naime, godinama sam poznat po sakupljanju raznog ljekovitog bilja. Ukoliko po danu tumaram po terenu gdje mi je sajt, uvijek usput uberem po nešto od istog . Dobro je da gotovo čitave godine ima po nešto da se sakupi, pa se iz posjeta sajtu uvijek vratim sa nekim "plijenom", i na taj način ostvarujem dvostruku dobit! Imam materijala za razne napitke, a moje biljke su istovremeno dobile adekvatan tretman. Hoću da kažem, da ja NE MOGU BITI KOMPROMITOVAN ;) I ovo da kažem, u mom stilu... samo glupi ljudi će dozvoliti da budu "provaljeni", kako od komšija, seljana, te organa reda ! Ako čovjek ima dovoljno discipline, bistro kefalo, te urodjenog talenta za stelth i gerilu... ovim sportom se može baviti dok ga god noge nose ! Jezik za zube, glavu dolje... i udri bajo !!! Što se tiče apdejta vezanog za moj grow, očekujte ga do sledeće srijede :) Pozdrav svima, a posebno braći @Pantagan @L0oD @rancero i naravno malcu kojeg nema, a čije javljanje očekujemo @Stastopojo
 
Poslednja izmena:

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Neće tu biti više ništa....nažalost ključić je neizbježan.
Banovan je.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.