Outdoor 2018 1x Lemon Shining Silver Haze 2x OG Kush Foto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
gnojene su yarom 15-30-15 od pocetka do kraja..nesjecam se sad tocno na kojoj dozi sam stao al mislim da je bilo nekih 35 g na 5 l..mogle su one jos pumpat al vrijeme uopce nije dozvoljavalo..stalno je padala kisa,cijeli 9.mj ni dana sunca nije bilo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Atox

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Update
Flower 3.dan
Pozdrav ekipa,carolija je krenula :)
Dobile su yara 6x, slavol 50 ml , hesi boost 15ml i hesi super vit x2
Jako sam ugodno ostao iznenaden koliko su narasle u ovih 10 dana ali i jako neugodno iznenaden jer ih je napala neka bolestina..nekakve tockice po listovima nalik na hrđu..og-a je dobro zahvatilo dok na lemon h. Samo na nekim dijelovima..molio bih za neki savjet kako to rijesiti..
LSSH
image.jpeg image.jpeg
OG
image.jpeg image.jpeg
Obje
image.jpeg
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    379,7 KB · Pregleda: 88
  • image.jpeg
    image.jpeg
    367,5 KB · Pregleda: 86
  • image.jpeg
    image.jpeg
    400,7 KB · Pregleda: 86
Poslednja izmena:
27.10.2016
63
177
33
Beograd
SpAjderi...Tripsi.. Koprivina grinja... moze biti svasta.
Kako krene toplije i suvo vreme oni krenu da vladaju.
Mozes hemijom da resis, lako i brzo. ali hemija je. Ja bar tako resavam, jer ne smem da prepustam nista slucaju.
Ukoliko su Tripsi.. Neem ulje je jako delotvorno.
A moze biti da je deficit nekog mikro elementa!
Najbolje sacekaj iskusnije clanove da kazu sta imaju
Inace, svaka cast..monstrumi!!:respect:::volimj::
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: oOGreenWorldOo

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
..kemija, ne kemija samo da se problem rijesi.. i da saznam sta je dok nije prekasno...nikad mi ni jednu biljku nije napala neka bolestina tako da mi je ovo skroz novo i pojma nemam sta je..googlo sam malo al sto kazes moze biti svasta..
Hvala :D !
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
meni deluje da je od hemije..ili s obzirom da im nista ne fali,najpre ce biti da je prezasiceno nekim dodacima ili tretiranjima. Ugl,nista strasno nije i nema razloga za brigu jer je samo na par liscica. Da je manifestovano na vecoj povrsini pojedine ili celokupne spratovnosti biljke,bilo bi alarmantno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oOGreenWorldOo
27.06.2016
149
216
43
81
meni se cini da je to Septorija,imam isti problem,to od oni ubojiti kisa pa kasnije jakog sunca,ja sam moje spricao hemijom ponavljam posle par dana,to je preventivno,jel to se siri,krene od dole pa ka gore,napada svo staro lisce,zato ga treba spreciti. Cvetu nemoze nis,al zato moze kvalitetu i rodu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oOGreenWorldOo

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
nevjerujem da je od kemije jer bas taj zadnji put prije nego se ovo desilo nisam dodavao nista extra :/..jedino sam uzeo vodu s drugog mjesta..i cini ti se da nije zahvatilo puno..og kush je cijelizahvacen i to dobro,samo sto sam posjekao to lisce,a kad gledam od ispod cijeli je zut...
 

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Zna li netko dali u srb prilikom kupnje otrova traze karticu za otrove?? Ja ovdje nemogu kupiti otrov bez nje,a neznam nikoga tko ju ima i da znam nemogu pravdat sta ce mi to :/