Outdoor 2018 3x Early Skunk 2x OG Kush 3x Hollands Hope 2x Black Domina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
Pozdrav dragi i iskusni vutraši!


Nakon odrađenih par sezona u outdooru, odlučio sam voditi dnevnik u slučaju mnogobrojnih pitanja kojih će sigurno biti.

Zemlja: Mješavina Terra magme, obične crnice, konjskog humusa i perlita

Sjeme: 3x Early skunk, 3x Hollands Hope, 2x OG kush, 2x Black domina

Gnojivo: Plantella list i cvet

Priprema: Raskrčio sam sajt i iskopao rupine cca. 20 litara, od 10 sjemena je isklijalo 10. Stavio sam ih u male teglice 25.-og ovog mjeseca i jedna je ugledala svijetlo dana.

Sutra ce pasti fotka sajta na kojem cu gojiti, do tada...pozdravi dragi vutraši!!! :)
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Nek je sretan i bericetan grow... Zamolio bih pre svega da procitas pravilnik,pa da nastavis sa growom... https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
16.
Vaša stvar je koliko biljaka sadite, ali pošto je ova tačka prilicno delikatno pitanje, zamolili bi vas da na forumu ne prikazujete uzgoj vise od 10 različitih odraslih ženskih biljaka (maksimum, i to nikako više od 5 na istoj fotki). Ovo se pogotovo odnosi na outdoor uzgoj. Računajte da je u zemljama gde je uzgoj legalan dozvoljeno uzgajati 4 do 6 komada, pa nek vam to bude orijentir i neki optimalan broj.
Stej haj
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Vec ti je sve receno, ne zelim ti pametovat posto kazes da si radio out vec prije. Trebas bit svjestan da ako ti sve uspije to je preko 5 kila suhog dima a to nikako ne moze biti za osobnu upotrebu. Bilo kako bilo, zelim ti sretan grow i da sve bude u redu jer nije lako sakriti ovoliko biljaka...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and vladomar

Pig

26.04.2018
32
88
18
27
Pozdrav dragi i iskusni vutraši!


Nakon odrađenih par sezona u outdooru, odlučio sam voditi dnevnik u slučaju mnogobrojnih pitanja kojih će sigurno biti.

Zemlja: Mješavina Terra magme, obične crnice, konjskog humusa i perlita

Sjeme: 3x Early skunk, 3x Hollands Hope, 2x OG kush, 2x Black domina

Gnojivo: Plantella list i cvet

Priprema: Raskrčio sam sajt i iskopao rupine cca. 20 litara, od 10 sjemena je isklijalo 10. Stavio sam ih u male teglice 25.-og ovog mjeseca i jedna je ugledala svijetlo dana.

Sutra ce pasti fotka sajta na kojem cu gojiti, do tada...pozdravi dragi vutraši!!! :)
Crna domina je za unutrasnji uzgoj?tako pise na netu..i ja sam ju stavio vanka prva biljka
 

Prilozi

  • 20180508_160309.jpg
    20180508_160309.jpg
    262,9 KB · Pregleda: 42

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
222
459
63
Balkan
Ovo obavezno pratim, malo zbog raznolikosti izbora, a malo zbog raznolikosti upotrebe! Ko ima vremena neka provjeri moj post sa Ghe puterom, ljudi, vec godinu dana se to ne kvari a obara sa nogu, cak i u corbi! ::ludak::::ludak::