outdoor 2k22

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.05.2022
6
20
3
24
Zemlja: Potgrond H
Gt0BSVX.jpg

Sjeme: 2x Cookies Gelato, 2x Green gelato, 2x Watermelon (Feminizirane) - www.royalqueenseeds.com
yoBABZy.jpg

Gnojivo: Soma's Organic Soil Kit, (za sad)





KLIJANJE SJEMENKI
-sjemenke sam odvajao po strainovima posebno u maramice, te ostavio u tamnom prostoru na sobnoj temperaturi
-prvi strain koji je proklijao bio je green gelato, zatim watermelon i na kraju cookies gelato

kjQhcP8.jpg

fOfNzP1.jpg

(klice su po završetku svog procesa klijanja bile znatno duže nego na slici)

SADNJA
- nakon klijanja došlo je vrijeme da ih posadim
- posadio sam ih u teglicama od cca. 0.5l i zalio
- u teglicama je već pripremljena potgrond h zemlja
- nakon zaljevanja ostavio sam ih da odmaraju na suncu koje nije bilo prejako, (nekih 24 stupnja)
0ovy7eR.jpg


I ETO TAKO LAGANO ULAZIMO U PRVI TJEDAN!!!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Jedina zamjerka je sto su Tegle od 0.5 l kako kažeš a u njima nema možda pola zemlje koliko vidim na slikama. Sve ostalo PS!! Sretan Grow ti želim!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and goku1312
18.05.2022
6
20
3
24
WEEK #1 - UPDATE #1

1. DAN
- nakon sadnje sjemenki, zalio sam zemlju u teglicama vodom i ostavio na suncu do kraja dana
- nakon zalaska sunca, biljke su unešene u kuću na toplo gdje se odmaraju do jutra


2. DAN
- temperatura zraka je bila do 30 stupnjeva, biljke su iznešene na sunce gdje su bile cijeli dan
- obilazio sam teglice malo-malo, gdje sam dodao vode u teglice po potrebi
- dan je prošao bez ikakvih problema i promjena kod teglica, pošto je noć bila topla i bez najava promjene vremena, biljke sam ostavio na mjestu do jutra


3. DAN
- u obilasku teglica ujutro sam se ugodno iznenadio kad sam vidio da nam iz jedne teglice viri nekakva glista spigana skroz

- na prvi pogled vidio sam tu neka dva veća lista i još neka dva manja, ali nisu se dobro na prvu vidjeli jer je biljčica tek niknula
- na prvoj slici se vidi kako je biljka uvinuta, a na drugoj se poravnala nakon par sati stajanja
- naravno, dao sam nešto sitno vode jer je zemlja bila dosta vlažna
- na savjet dr. @mravak, nadodat ću još zemlje u teglu gdje je biljka niknula


ftJ5B2A.jpg

LAdd3An.jpg


I to je to za sad, javim se ćim se nešto promjeni. Za kraj još jedna slikica!

IemxHgy.jpg
 
Poslednja izmena od urednika: