Outdoor 3

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.05.2013
5
11
0
Pozdrav dobrim ljudima.
Kolega i ja vas pratimo vec duuuzeeeee vreme i resili smo da podelimo sa vama ovogodisnji outdoor.
Uglavnom, semena su kupovna iz sensi-ya, nirvane i nesto proslogodisnjih... Ima skunk#1, shamana, early skunka i jos ponesto...

Zemlja kupovna, poceli smo sredinom aprila, nesto vec presadjeno na tri sajta, ostatak ide na druga dva. racunamo da ce biti provaljena dva-tri sajta, da ce biti 60-70% mudonja i kad se sabere i oduzme sve, ostace valjda za nas nesto do iduce godine.
Ova biljcica je stara dvadesetak dana i pojavile su se neke fleke na lisovima donjim, jel ima neko ideju sta moze da bude?

Ove cekaju presadjivanje ovih dana...
Ove ce sacekati jos malo

A ove su na prvom sajtu...

Imam neke problema sa postanjem ostalih slika..., i da nepisem novi post...
Kolega stari, dobri Blejd..., respekt za out 2011 i 2012, nemoj nam zameriti u startu. Spor je net, veza puca sto puta, gubili tekst ko zna koliko i na kraju je ispalo ovako, ali gledacemo sve informacije da ispratimo. Peace!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Loše za 20-ak dana..
....što se tice ostalog...nemoj se uvrijediti al ti i frend..pokakili ste se na nekoliko mjesta a dupe obrisali ni na jednom...o tome koliko ste se izložili rizku da vas zatvore na duže vrijeme necu ni spominjat...
...pogrešan start i sam pristup growanju na nekoliko nivoa...
...što se tice dnevnika...pogledaj kako se vode dnevnici uzgoja...nisi ni osnovne inf.napisao

Sretno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Ej, a jel nije jednostavnije zato kupiti fem sjeme?! Je skuplje ali ne ide mi nikako u glavu da masa ljudi sadi i dalje regularno sjeme tzv moguce muske mudonje.

Pogotovo ako vec kupujes narucujes preko sajtova koje si naveo.

Ipak manja je kazna da imas 2 fem biljke koje niko nece provaliti, uroda ces imati sigurno, nemoras imati 5 sajtova itd.

Eto ovo su dobronamjerni savjeti.

Jedina zamjerka je to sto kad si se vec izlozio riziku, pa riskiraj makar sa fem sjemenom...

Ovako ako upadnes upadnes nazalost s oprasenim i sjemenjem punim cvjetovima.

Ima li gore stvari? Nemoj ni pomisljati na pad.

Ali razmisli bolje, smanji rizik i idi na 2-3 fem biljke na samo jednom mjestu.3 fem biljke ces imati iducih godinu dana sigurno za sebe.

Ipak je to outdoor i prirodni idealni uvjeti ajmo reci i imat ces i dobru kolicinu vjeruj mi. Nemoj pretjerivati, 3 biljke i 10 biljki nije isto na sudu!

I da, ovo je sve od slika zasad, tek na kraju kad otrimate postavi slike, ovako se izlazes riziku itd...

:) ajde da te ne krizitiramo puno, ali navikli smo tako, sigurnost growa je na 1 mjestu.

mislim da smo zasad i puno padova smo sprijecili pravovremenim reagiranjem i pomaganjem savjetima!

mozda ti se cinimo prekriticni ali zelimo ti dobro i naravno siguran i bezbrizan grow.

Pa nije ti valjda napeto biti na 5 razlicitih frontova pobogu :)

Povecao si sanse za pad 5 puta. Jedan ali vrijedan sajt, 3 komada u skladu s prirodom.

I da, fem sjeme :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MornarPopaj
09.05.2013
5
11
0
Aauuu ljudi, koji vam je vrag!???!!!! Pricate sa mnom kao da imam 12 god. i nijedan grow iza sebe. Baksuzirate do jaja!!!!
Ocekivao sam od vas MNOOOOGOOOOO vise a ne pametovanje oko padanja i regular ili fem semena!!!

Pa razmislite malo, jel mislite da svi zivimo u nekim vukojebinama da mozemo sadit na par km od kuce?
U mom okrugu je sve veoma urbanizovano, i to u krugu od 30-ak km, tako da ne mogu drugacije nego ovako.
U mom postu ste sve videli i prokomentarisali, osim da sam pitao za bolesno lisce na jednoj biljci za koje nemam ideju sta bi moglo biti.

Ispricao sam se za manjkavosti u dnevniku i trudicu se to nadoknaditi...
 
09.05.2013
5
11
0
O.K.

Polovinom aprila na klijanje stavljena prva tura, klasican sistem, vlazna vata na tamno i toplo mesto. Semena iz ove ture su bila fem sensijev skunk1 i early, shaman regular. Klijavost dobra, u roku 3 dana proklijalo skoro sve, tj. 98%. Posadjene u case sa kupovnom zemljom za ruze ph 5.5 i substralovom teramagmom u odnosu pola-pola. Dodato malo stiropora. Zalivano kisnicom ili odstajalom vodom sa cesme ( voda odstajala 24h, ph nije meren ).
Svaki drugi ili treci dan sa vodom dobijaju i preporucenu dozu H2O2. Nije gnojeno ni jednom. Krajem aprila na isti nacin odradjena i druga tura semenki, dok je prva tura presadjena na sajt. Tamo je dodato uz navedenu zemlju jos i malo vise stiropora.
Biljka na gornjoj slici je iz druge ture.
To je do sad uradjeno, a planiramo jos...

Od djubriva kombinacija plantele list i cvet, hesijev tnt.
Biljke ce biti neke LST-irane a neke HST-irane. Pokusacemo da od nekih formiramo ciste grmove sto manje visine, neke da odradimo da rastu vodoravno, a neke da vezujemo u krug. Uglavnom, prilagodjavacemo se kako situacija bude zahtevala jer, na zalost, nemamo 100% siguran sajt...., a VOOOOOOLIIIIIIMOOOOOO DA VARIIMOOO!!!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Svaki drugi ili treci dan sa vodom dobijaju i preporucenu dozu H2O2.
:signs053: - to se tako ne radi. A naveo si se kao super iskusan grower. cccccc... Koje li gluposti.

neke da odradimo da rastu vodoravno
Kako je to moguce?

Zalivano kisnicom ili odstajalom vodom sa cesme ( voda odstajala 24h, ph nije meren ).
Jedan od problema da to sve skupa propadne. Ph ti je bio u nebesima garant!
 
09.05.2013
5
11
0
Pa dobro Kali, vidi se da si ti mnogo iskusniji od mene, svaka cast priznajem!!!
Eto utvrdili smo to, i verovatno si i pametniji od mene, priznajem da je moguce.
Nisam ja ovde da se prepucavam i utvrdjujem ko je iskusan, a ko nije pametan!
Ukoliko necete da mi date podrsku, nemojte mi odmagati, zaobidjite me!
Peace!!!!

Hoces li mi sad reci sta bi moglo da bude na liscu te biljke?

Dodajem da se problem javlja kod tri biljke ( fem, early skunk, na ostalim skunkovima nema problema ), dok na ostalim biljkama nema nikakvih problema, sve biljke su indenticno odradjene i tretirane.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
zemlja u casi na fotki je prevlazna, verovatno je uzrok previse vode neadekvatnog ph + nepotrebno dodavanje h2o2... neke sorte to podnesu do presadjivanja, neke su osetljivije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname