Outdoor auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.08.2013
20
24
3
Pozdrav, evo vracam se sa site-a i imam kaj za vidjeti, iduci tjedan sam trebao imati berbu al ocito nista od toga jer se sumarija odlucila poigrati tim dijelom sume(cistine), e sad buduci da nemam nista, zanima me da li stignem okrenuti jedan autoflower grow, to je 8-10 tjedana, odnosno do kraja 9. mjeseca
hvala na odgovorima
 
23.08.2013
20
24
3
recimo da je taj dio sravnjen sa zemljom u najblazem smislu rijeci, kod nas su jos i pocetkom desetog mjeseca temperature preko 20 stupnjeva i suncano je pa me zanima da li je to dovoljno za rast i razvoj do kraja
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
a chuj..uzmi neki brzhi auto...i nishta te ne koshta probati..
mislim..ionako su pred ljeto svi brujali o tome kako nas cheka duuuugo ljeto..
nadji dobro osunchano mjesto i shibaj...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bruce Banner
23.03.2014
16
1
3
zoky4 je napisao(la):
Pozdrav, evo vracam se sa site-a i imam kaj za vidjeti, iduci tjedan sam trebao imati berbu al ocito nista od toga jer se sumarija odlucila poigrati tim dijelom sume(cistine), e sad buduci da nemam nista, zanima me da li stignem okrenuti jedan autoflower grow, to je 8-10 tjedana, odnosno do kraja 9. mjeseca
hvala na odgovorima
ja sam isto nedavno imao taj problem sa sumarijom.. probaj imat sajt negdje blize ljudima (ne bas preblizu :p) i stavi nekakvu tablu privatan posjed i siguran si.. barem sam ja bio hehe :)
 
23.08.2013
20
24
3
mislim da kod mene bas i necce funkcionirati ovo sa privatnim posjedom, stavio sam automatic ak van pa cemo vidjeti, za njega pise da je 70 dana od pocetka do kraja pa ce valjda stici odraditi svoje