Auto Outdoor Autoflower 2k23

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.12.2022
23
123
28
Narode...
Sjemenke su proklijale kroz dva dana i prebačene su u tegle od 1L. Imaju 8-9 sati sunca. Vrijeme je malo zaj*bavalo jucer ali narednih dana zovu sunce tako da nema problema. Ja bi rekao da dobro napreduju s tim da su prije dva dana zasađene. Kroz dva tjedna ih se prebacuje na sajt gdje ce biti jos izlozenije suncu. 3F823FAA-8BE9-44B3-B9D3-AEB8F70BBB13.jpeg 211FD4B3-888A-4D57-8717-934C1FC1556C.jpeg 82D0DA4E-1799-40C3-B25B-8CCA314712AF.jpeg
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
785
5.510
233
Dalmacija
Sretan ti uzgoj zelim! Pogledaj malo taj ak47 dali ga je opna sjemenke zatvorila i neda mu da pruzi prve listove, kotiledone? Ne vidim bas na slici jer kad uvecam je malo mutno. Ako je opna u pitanje morao bi je namakat kapljicom vode svako minut i cesce i njezno “svuc” opnu kad se nakvasi da ti ne ugusi mladicu. Moze je unistit u samo 24 sata ako se ne uspije rijesit opne. Ja namocim pa njezno cackalicom skinem dok prodrzavam biljcicu prstima da je ne pocupam. u svakom slucaju puno srece zelim :)
 
21.12.2022
23
123
28
Ne smeta mu za sad nista, cini mi se kao da malo sporije raste od ovih ostalih. Vide se mala 2 lista ona pocetna ali kao da sporije raste. Sve u svemu big cheese i purple kush dobro rastu, nadam se da ce ak47 takoder uspjeti. Hvala ti svakako Cyric. Kad se dogodi neka promjena javljam se opet.

Sretan ti uzgoj zelim! Pogledaj malo taj ak47 dali ga je opna sjemenke zatvorila i neda mu da pruzi prve listove, kotiledone? Ne vidim bas na slici jer kad uvecam je malo mutno. Ako je opna u pitanje morao bi je namakat kapljicom vode svako minut i cesce i njezno “svuc” opnu kad se nakvasi da ti ne ugusi mladicu. Moze je unistit u samo 24 sata ako se ne uspije rijesit opne. Ja namocim pa njezno cackalicom skinem dok prodrzavam biljcicu prstima da je ne pocupam. u svakom slucaju puno srece zelim :)
IMG_20230530_190612.jpg


edit
Malo se upoznaj sa forumom,pravilnik i ostalo...mozes i koji zavrseni dnevnik pogledati da vidis kako se vodi ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
21.12.2022
23
123
28
Uskoro cu ih presaditi u plantella zemlju za cvijece pa cemo vidjeti kako disu. Pustit cu ih jos malo da izrastu (5-10 dana) 10-15 cm pa ceno vidjeti.
 

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
590
8.567
233
Ja sam lani sadio u Balkoniu, kao i nekih prijašnjih godina, isključivo u nedostatku izbora, međutim, kad bih već morao saditi u Plantellu, onda bih si sa Hempatie ili otkud već, naručio vreću BioBizz Lightmix-a ili neki drugi njemu ekvivalentni supstrat za start mladih biljaka jer Plantella zna biti dosta jaka!

Isto tako, pretvara se u "glinu/beton" od zalijevanja, tako da i tu bi trebalo pažljivo. Ne znam koliko imaš iskustva u uzgoju jer neke stvari u ovom hobiju su riječima neopisive, njih moraš osjetiti (di, kud, što, kako i kad) :)

P. S. Ne virujem da u blizini nemaš neki Pevec ili Bauhaus, tamo imaš Terra Magmu, Terra Brill, Compo Sana...
Odrasla osoba bi se trebala znati snaći!
:respect:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ta mi je trenutno najdostupnija, a vidio sam ovdje na forumu da je koriste pa cu probati s njom za prvi put.
Slobodno posadi u Plantellu. Zemlja ima u sebi perlita, vlakana, imao sam je u outdooru u posudama. Pokazala se ok. U indooru sam malo previše zalijevao, grow je bio zimski, slabo mi se sušila, pa se pokazao problem. Pa sam presadio taj puta biljke u Pot G H. Da sto prije oslobodim korijen od vodurine koju sam nalio.
Plantella nije babaroga brend kako se opisuje.
Da nema izbora, uzeo bi ju opet.

Edit: I ocekivao sam da prva reakcija na post bude od Heretika :)
@Sax99 ne obaziri se na ovo ismijavanje. Covjek je takav. Ima 2 godine iskustva u unutrašnjem uzgoju i jedan vanjski uzgoj.
A zna sve, ebiga :)
 
Poslednja izmena:
21.12.2022
23
123
28
Ja sam lani sadio u Balkoniu, kao i nekih prijašnjih godina, isključivo u nedostatku izbora, međutim, kad bih već morao saditi u Plantellu, onda bih si sa Hempatie ili otkud već, naručio vreću BioBizz Lightmix-a ili neki drugi njemu ekvivalentni supstrat za start mladih biljaka jer Plantella zna biti dosta jaka!

Isto tako, pretvara se u "glinu/beton" od zalijevanja, tako da i tu bi trebalo pažljivo. Ne znam koliko imaš iskustva u uzgoju jer neke stvari u ovom hobiju su riječima neopisive, njih moraš osjetiti (di, kud, što, kako i kad) :)

P. S. Ne virujem da u blizini nemaš neki Pevec ili Bauhaus, tamo imaš Terra Magmu, Terra Brill, Compo Sana...
Odrasla osoba bi se trebala znati snaći!
:respect:
Vec sam sve kupio tako da necu sad jos narucivati, u svakom slucaju hvala sad znam za ubuduce

Slobodno posadi u Plantellu. Zemlja ima u sebi perlita, vlakana, imao sam je u outdooru u posudama. Pokazala se ok. U indooru sam malo previše zalijevao, grow je bio zimski, slabo mi se sušila, pa se pokazao problem. Pa sam presadio taj puta biljke u Pot G H. Da sto prije oslobodim korijen od vodurine koju sam nalio.
Plantella nije babaroga brend kako se opisuje.
Da nema izbora, uzeo bi ju opet.

Edit: I ocekivao sam da prva reakcija na post bude od Heretika :)
@Sax99 ne obaziri se na ovo ismijavanje. Covjek je takav. Ima 2 godine iskustva u unutrašnjem uzgoju i jedan vanjski uzgoj.
A zna sve, ebiga :)
Hvala, prvi put mi je, probat cu pa sta bude, hvala ti brate na podrsci :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Captain Fantastic
21.12.2022
23
123
28
IMG_20230615_134908.jpg pozdrav ljudovi, ipak sam se odlucio za ovu zemlju, mislim da je malo kvalitetnija od plantelle, svojtva su slicna kao kod potground h, ph=6.5, pa cemo vidjeti kako ce se pokazati. Presadit cu bilke kroz koji dan u kante od 25l jer jer je zemlja na sajtu nikakva, puno kamenja i mravi pa cisto radi sigurnosti sadim u kante. Kad presadim idu slike. :)
 
21.12.2022
23
123
28
Pozdrav ljudi, biljkama je otpr 20. dan zivota, presađene su u kante od 25 litara, rupe na dnu sam izbusio na svakih 3 cm i tako u spiralu do sredine kante. Odmah sam ih dobro polio vodom i malo manjom dozom plantelle list (10ml na 2l). Biljke su bile malo vece ali je malo preko njih dosla zemlja pa izgledaju manje. Ako netko ima neki savjet slobodno nek napise:). Zivi bili ljudi, cujemo se za par dana.
Evo par slika:

PURPLE KUSH
IMG_20230618_194524.jpg

BIG CHEESE
IMG_20230618_194547.jpg

AK47
IMG_20230618_194600.jpg