Outdoor Blueberry by mali

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
moguce je, jer u zadnje vrijeme su padale kiše pa su vjerojatno vrhovi bili puni vode, jucer je isto padala, al sam ja otisao i istresao vodu iz svih vrhova, jesu to dovoljne mjere ?
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
evo pogledao biljku i ne siri se otkad sam odrezao onaj vrh
al ima problema sa ovim malim biljkama, ovi donji listovi su izgubili one pore i postali su skroz glatki, kod nekih samo, a ova jedna je cijela takva, neznam u cemu je problem evo slika
mpce4k417et1dxy7silw.jpg
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
ne ne ne, prije sam govorio o ovim odraslima, a kod ovih je neki drugi problem, al valjda će na bolje

sad iman drugo pitanje
naime neki iskusniji groweri su govorili da kad biljka ostane malo duže da izađe par fem sjemenki i vidio sam da se gleda prema pistilima kad su gotovi ono sa mikroskopom, debljina i nijansa pistila, kao kad previse potambne onda ne valja
sad kad bi ja ostavio biljku duze i dobio sjeme bili onda dobio lošiji dim ?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
naravno da ne bi, kada je biljka već zrela onda ne možeš više ništa THC-a izgubiti, jedino da ih plijesan uhvati.

kada je biljka u samom startu oprašena onda troši hranu na sjemenke a ne na THC i onda dobiješ lošiju kvalitetu...
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
mali_1.3 je napisao(la):
evo pogledao biljku i ne siri se otkad sam odrezao onaj vrh
al ima problema sa ovim malim biljkama, ovi donji listovi su izgubili one pore i postali su skroz glatki, kod nekih samo, a ova jedna je cijela takva, neznam u cemu je problem evo slika
racunaj da je biljka ono sto vidis i ono sto ne vidis, znaci korijen ukopan u zemlju.
ova tvoja je posađena u 0,5l posudu, korijen se vise nema di siriti i javio zelenisu da prestane rasti zato sto nece biti dovoljno hrane.
presadi u 5litarsku posudu ili ubaci u zemlju pa ce rasti.
ja sam prije 7 dana presadio jednu koja je bila u 1 l.posudi, 6 cm visoka i skoro 1mjesec stara . sad vec je na 15 cm.
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
@metalmaniac super onda, ovi neki groveri su govorili da se te sjeme ne dobiju oprasivanjem nego kao u biljci se aktivira neki mehanizam da se dalje širi, pa izbaci par fem sjemenki sama od sebe, pa sam ih ja mislio iskoristiti da drugu sezonu
@sharplaninac sad su u posudama od litre i imaju jos mjesta, stare su tek 10-ak dana, kad nabavim zemlju odmah cu ih presaditi
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
mali, ja ti zaista drzim fige, ali da je to tek tako lako da se dobije fem. seme niko ga ne bi kupovao, svako bi sebi odvojio jednu biljku i pustio je do kraja da poskida fem. seme... al' probaj, ja sam uvek za exp.
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
hvala power, vrijedi pokusat, jednu cu odsjeci jer nemogu vise izdrzati da je ne probam, a ovu drugu cu ostaviti koliko god treba duze, pa cemo vidjet, nemam sto izgubit
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
evo me ekipa, dugo nisam radio update, druga biljka mi je nekako cudna, izgleda mi kao da se vraca u vegetaciju, vrhovi se niti malo ne pumpaju, a i izdužili su se vrhovi bar po 5cm u zadnjih tjedan dana, ova druga je dobra, puna je hedova, loše su slike, napravit cu bolje drugi put
imag0138g.jpg

tu se vidi koliko je gusta (me gusta) :ludaci_lol:

imag0140zh.jpg


I ova biljka koja cvjeta dobro (45 dana)

imag0131yh.jpg


Njezin glavni vrh

imag0132xt.jpg


I na kraju da ne kažete da sam škrt, dao sam ovoj gustoj da povuce dim, mozda je to potakne na proizvodnju THC-a

imag0142yt.jpg




 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
al si izblesirao te jadne biljke, listovi više ni ne liče na konoplju...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
mali_1.3 je napisao(la):
... druga biljka mi je nekako cudna, izgleda mi kao da se vraca u vegetaciju, vrhovi se niti malo ne pumpaju, a i izdužili su se vrhovi bar po 5cm u zadnjih tjedan dana ...

pa po nekoj logici fotoperioda to je i bilo za ocekivati, probaj malo manje fotke naredni put ili stavljaj thumbnails (kad steka net ne moz docekati da se ucita;)
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
Po izgledu lišća definitivno mogu reć da se vrača u vegetaciju ali nema to veze,biče još više hedova,češ na kraju da imaš grmove po metar i po :)
Biče ploda za tebe a blueberry je stvarno fina stvar,ja sam od svojih samo ležo i žmirio,fino ko med nema šta
Sretno
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
@metalmaniac priroda ih je zblesirala :)
@PowerSeed da i sto mi je super da se samo ta jedna vraca u veg fazu jer cu imati za 8. mjesec pusiti ovu prvu
@canna ja sam sretan zbog toga, da nisu procvjetale to bi vec sad bile ogromne jer su zasađene 9.3., sto se tice dima, nisam ga nikad probao, al nisam nikad ni cuo za njega nista osim da je odlican, samo ova moja je neki fenotip, veci je udio sative sto nije tipicno za blueberry
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
i bolje da je veči udio sative,meni je baš falio taj neki sativa rad,ja sam gajio automatik verziju stoga je ovo puno jače al mogu ti reč da su od mog dosta njih meni pred očima zaspali,al baš ono do hrkanja i to na prvoj fruli,samo pravi znalci su uživali u radu stoga ne preporučam da dijeliš neiskusnjarama jel bi moglo bit belaja
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
auuu brate ovo po listovima vise lici na papriku nego na kanabis. sta si ti radio sa ovime kad je ovako cudno?
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Biljka ti revegetira,cekaj sad ce na jesen opet da cvijeta,ovo sad sto imas zanemari jer ces imat 3 m biljku punu heda hehehe.
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
Domaja the best je napisao(la):
Biljka ti revegetira,cekaj sad ce na jesen opet da cvijeta,ovo sad sto imas zanemari jer ces imat 3 m biljku punu heda hehehe.

ja se kladim na 1,50 do kraja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.