Outdoor Blueberry/white widow 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Imam i ja takve u vrtu... samo ja sam ih supercropo, bas su super to podnijele. Nemoj radit LST ako je gerila.

I sad malo glupo pitanje... kolko imaju dnevno direktne sunceve svijetlosti, na vecini slika je hladovina.

?
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
zasto ne bi radio lst...svaka tehnika za povecanje uroda dobro dodje a i smanjit ce visinu biljke

inace jako lijepo izgledaju
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
kazes da nisu femizirane a :) fruit spirit ti je white widow i blueberry, pa ako te zanima sorta, mozes je napravit pa imas za sljedeci grow nesto sasvim novo :) sretno dalje :)

peace out !
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
MarcoPolo je napisao(la):
zasto ne bi radio lst...svaka tehnika za povecanje uroda dobro dodje a i smanjit ce visinu biljke

inace jako lijepo izgledaju

Kazem za gerilu, nije pametno raditi LST jer je preocito za nepozeljne oci. Makar Mali 1.3 radi LST u kamenjaru, mislim kak hocete, meni to ne bi palo na pamet u gerili :D
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
naletio mu neko na biljke, i radio on lst ili ne skuzit ce ih... jos bolje cak da radi lst da smanji visinu biljki.... manje sanse da nekom zapne za oci :)
tako da samo ti rokaj lst :D sretno dalje najjaci :)

peace out !
 

najjaci

Aktivan Član
27.08.2011
56
3
0
122
kazem vam visina nije problem ;) cak odgovara da porastu sto vislje
sunce imaju do 5,6 sati popodne
lst ne bih radio zato sto oko njih je veliko grmlje preko 3 metra i ne bi sunce stiglo do njjih
 

najjaci

Aktivan Član
27.08.2011
56
3
0
122
POZZ
iam problem izgleda da je sajt provaljen ...
bile su privezane dve strune okolo sajta i obe su pokidane
biljke su pocele da cvetaju ....
e sad planiram presadjivanje
moze pomoc kako i sta da prenesem biljke
nije im veliki koren jednu musku sam iscupao ....
kako da ih prenesem do druge lokacije a pritom da ih ne ostetim ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa jel provaljen ili nije, strune moz da pokida bilo koja veca zivotinja koja je tuda prosla, od zeca, lisice, srne, psa lutalice...
ako ih planiras premestati moralo bi sa sto vecim busenom, kao kad kupis vocku za saditi, onako zemlja sa korenom u nekom najlon dzaku... zeznuto je to, pitanje je kakva je zemlja, mozes li izvaditi asovom sa busenom ili ce se raspasti... nije nemoguce ali neizvesno do kraja u svakom slucaju
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Sad zavezi stunu na 1,6m pa ako bude pokidana onda je čovek u pitanju, ako je bilo blizu zemlje što kaze Power to mogu i najverovatnije jesu životinje uradile.
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
nije nemoguce ali neizvesno do kraja u svakom slucaju
Cimanje je,zavisi kolike su biljke,pretpostavljam da nisu preterano velike. Ali upravo tako,sto veci busen i u vrecu. Premestis u prethodno pripremljene rupe.Primice se bez problema,ali ti ces se dobro namuciti. Bolje i to nego dosadasnji trud da izvisi. Sto je sigurno,sigurno je. Potsetio si me da stavim i ja zamke :)

edit:
pecurko je napisao(la):
Sad zavezi stunu na 1,6m pa ako bude pokidana onda je čovek u pitanju, ako je bilo blizu zemlje što kaze Power to mogu i najverovatnije jesu životinje uradile.

Ko zna dal ce taj neko,ako je covek u pitanju dolaziti sad ili tamo pred kraj sezone. Pitanje je...ali u svakom slucaju struna je trebala ici vislje.
 

najjaci

Aktivan Član
27.08.2011
56
3
0
122
PowerSeed je napisao(la):
pa jel provaljen ili nije, strune moz da pokida bilo koja veca zivotinja koja je tuda prosla, od zeca, lisice, srne, psa lutalice...
ako ih planiras premestati moralo bi sa sto vecim busenom, kao kad kupis vocku za saditi, onako zemlja sa korenom u nekom najlon dzaku... zeznuto je to, pitanje je kakva je zemlja, mozes li izvaditi asovom sa busenom ili ce se raspasti... nije nemoguce ali neizvesno do kraja u svakom slucaju


mislim da je provaljen i da neko ceka da odradi berbu....
a struna nije samo na jedno mesto stavljena stavljena je na 2 i ta dva mesta nisu blizu .... a pokidana je na oba...
znaci mora da se desi presadjivanje ili ce neko da odradi berbu
nije veliki koren a zemlja lako moze da se izvuce ..
videcemo za par dana sta cu i kako cu
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
šefe, neznam kak ti, al ja ako i kroz nit paučine prođem to osjetim, tak da ak je bil neki tip on bi to vjerovatno skužil i vratil na mjesto. puno veća šansa je da je bila neka živina...al naravno to je samo moje mišljenje...
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
pocepaj ih malo ranije onda,meni je palilo kad je sajt provaljen,osim ako nisu djeca oni odma skinu sve i ćao
 

najjaci

Aktivan Član
27.08.2011
56
3
0
122
update posle duzeg vreme :D biljka su slabo dobijale vodu i nisu se bas razvile kako treba valjda ce da bude koj gram i od ovog
scaled.php
scaled.php
scaled.php
scaled.php
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
najjaci je napisao(la):
biljka su slabo dobijale vodu i nisu se bas razvile kako treba valjda ce da bude koj gram i od ovog

uf, uf... ja se nebi oko toga više trudio..samo riskiraš da rokneš i eto ti koji gram.. kojeg na kraju nebi ni dobio a i na prvoj fotki čini se hermić..

doci ce drugo ljeto i opet ponovo al ne ovako..