Outdoor Blueberry/white widow 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

najjaci

Aktivan Član
27.08.2011
56
3
0
122
Outdoor uzgoj 2012

semenke nisu femizirane ima oko 12 Blueberry i oko 2,3 white widow
zemlja je neka kupovna

semenke stavljenje na klijanje mart.24.2012
presadjene u case i ostavljene na sajtu mart.27.2012
izasle iz zemlje mart.31.2012

evo slika

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
si pripremio zemlju na sajtu i sve? kad mislis presadjivat u zemlju?....btw zelim puno srece da uspije i da imas sto vise zenki :D

peace out!
 
13.09.2005
58
2
0
Drug obloži čaše nečim neprozirnim npr aluminijumskom folijom, ako ti se korjen osvjetli uginut će ti. pozz i srećno
 

najjaci

Aktivan Član
27.08.2011
56
3
0
122
vutrić;200423 je napisao(la):
Drug obloži čaše nečim neprozirnim npr aluminijumskom folijom, ako ti se korjen osvjetli uginut će ti. pozz i srećno

trenutno nisam u mogucnosti posto sam daleko :S nece valjda do ponedeljka posto tad planiram da ih presadim u zemlju?
pozdrav hvala :)
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Vozdra najjaci, neće im ništa biti do ponedjeljka ali za ubuduće znaš da nesmije svjetlo kroz posude :)
Sretno
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Pretpostavljam po slici da su čaše od 2 dcl.
Jedina moja zamjerka je,nemoj tako ostavljati mlade biljkice.Po slici bih rekao da su direkt na suncu,u čašama je mizerno malo zemlje koja će ti se osušiti kao barut do ponedjeljka !!!
Inače,neće im ništa biti u tim čašama,pa bi ja pričekao dok korijen malo ojača i sama biljka,pa tek onda presađivanje.
Ako ćeš ih ''bacati'' na sajt u ponedjeljak,to ti je kako kad bi novorođenče odmah poslao u jaslice pa u prvi razred ubrzo:icon_lol:...opušteno samo,ladna su jutra još.....ako si u nemogućnosti za dolazak....ostavi ih u čašama još malo i stavi neki najlon poviš...u slučaju nekog hladnijeg jutra.
Onako,4 kolčića niža,pa krović od najlona prozirnog.Tjedan,dva pa onda prava rupa:)
 

najjaci

Aktivan Član
27.08.2011
56
3
0
122
VenloNL je napisao(la):
Pretpostavljam po slici da su čaše od 2 dcl.
Jedina moja zamjerka je,nemoj tako ostavljati mlade biljkice.Po slici bih rekao da su direkt na suncu,u čašama je mizerno malo zemlje koja će ti se osušiti kao barut do ponedjeljka !!!
Inače,neće im ništa biti u tim čašama,pa bi ja pričekao dok korijen malo ojača i sama biljka,pa tek onda presađivanje.
Ako ćeš ih ''bacati'' na sajt u ponedjeljak,to ti je kako kad bi novorođenče odmah poslao u jaslice pa u prvi razred ubrzo:icon_lol:...opušteno samo,ladna su jutra još.....ako si u nemogućnosti za dolazak....ostavi ih u čašama još malo i stavi neki najlon poviš...u slučaju nekog hladnijeg jutra.
Onako,4 kolčića niža,pa krović od najlona prozirnog.Tjedan,dva pa onda prava rupa:)


ostavio bih ih ja u casama jos ali ima jedan problem zenznuo sam se na pocetku ima malo zemlje ?
 
13.09.2005
58
2
0
Oprezno i skroz plitko razrezi stranice čaše izvadi ih zajedno sa zemljom i u nove čaše, čekaj da bar desetak centimetara visine porastu pa presadjuj, i ovaj put omotaj čaše folijom ;)
 

zibisher

Aktivan Član
23.04.2008
94
58
18
82
Puno srece, Pazi ako si u srbiji najavljuju mrazeve, nemoj ih tek tako ostavljati napolje. Poslushaj i uvij chashe, ili stavi malo najlona preko kao plastenik. SRECNO!!!