Outdoor By M.M. OG Kush, Chemdog, Skunk#1, Super Hash

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.05.2014
28
14
0
Pozdrav ekipa evo da i ja napravim 1 dnevnik uzgoja,radi se o mojem prvom samostalnom outdooru,radio sam vec jedan s frendom ima vec 6 godina od tog cisto onako amaterski klinacki.Trduit cu se da sto jednostavnije prodem kroz ovo bez velikih pametovanja i izmisljanja tople vode znanje znam sad da me jos malo srece posluzi i eto meni u 10 tom mjesecu meda za zivce.Sajt mi se ne nalazi abs blizu mjesta gdje zivim tako da imam sta da gazim ali malo setnje prirodom nikog nije ubilo nece ni mene,kad radis nesto sta volis nista nije problem..
Na sajtu su iskopane rupe od nekih 30 litara napunjene su teramagmom glinenim kuglicama i stiroporom,trazio sam i perlit samo nisam ga uspio nabavit u roku,trazio sam i hydrogel da mi skrati muke sa setanjem posto sam vec spomenio da nije bas blizu mjesta borovaka,hydro gel evo danas dosao posluzit ce za dva automata sto ih planiram stavljat kroz par dana o tome cete isto bit upuceni
od automata ce ici auto purple i auto norten light ili white widow moze i super hash auto eto kako vi recete lol meni svejedno svakako ce ic auto purple jer je jedna od rjetkih sativa dominanat automata
od gnjojiva ide plantela list,substeral s guanom kroz vege,a cjetanje plantela cvet i sensi bloom
imam i ph metar samo zadnji put kad sam mjerio voda je bila na 7,3 tako da necu nista smanjivat ni cjedit tone limuna,kad im iovako pase
Sjemenke su proklijane stavljene u zemlju 14.04 i dobro su drze uredno sve s obzirom na 4 i 5 mjesec bez sunca
Slike nemam zapravo imam neke ali na samom pocetku nakon 7 dana,to necu stavljat nego iduci put kad odem uslikat cu da imate sta vidit eto toliko od mene poz
Ni sam neznam kako je ovdje zavrsio dnevnik ako moze neko da ga premjesti u dnevnike vanjskog thnx
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
po prici bi rekao da znas sta radis,a videcemo da li je tako...kako god sretan grow....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: madafaka00

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
Sviđa mi se izbor sorti, a ukoliko imaš problema odlučiti koje pustiti u pogon - stavi ih onda sve ;-)


Eto, sretno i od mene, bit će to dobra priča...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: madafaka00

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Sretno,imas vise nacina za spustanje PH osim cjedenje limuna,to je najlosiji nacin.
Dobar odabir autosa bas me zanima taj autopurple.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: madafaka00
11.05.2014
28
14
0
0Owerdoze0 je napisao(la):
Sretno,imas vise nacina za spustanje PH osim cjedenje limuna,to je najlosiji nacin.
Dobar odabir autosa bas me zanima taj autopurple.
sa svime sam upoznat kao sto sam vec spomenuo,limun sam uzeo kao primjer
i mene purple zanima ima da se sve ljubicasti lol
 
11.05.2014
28
14
0
evo mene s update-om biljke su stare nekih mjesec ipo dana s obzirom kakv je 4 i 5 mjesec bio zadovaljan sam
s biljkama nisam imao nikakvih problema osim sta su ovu manju u pitaru malo skakavci izgrizli ali nista strasno svega 2 3 listica pici ona dalje,ta biljka je najmanja zato jer je krenula par dana kasnije a i nije bila na sajtu prvih 15 dana i imala je manje sucna od ostale 3,ali nesumnjam da ce ih stici jer sad je napoziciji di ima sunce vise nego ostale...
Jos jedna se banalna stvar desila da sam klijao sve u istom pijaticu i pomjesale se sjmenke kako se vrtio pijatic prenosio itd,ali nista zato znam da su tri indike(OG Kush,Chemdog,Super Hash)i jedna sativa(Skunk#1)tako da nece bit problem da se indetificiraju kako budu rasle,mislim da je skunk #1 u pitaru a ostale u zemlji i njega cu u zemlju stavljat sad kad sam hydrogel nabavio ali kad se zemlja posusi malo,mislio sam i sada ali transport nije bio moguc.
Eto toliko od mene za sada ako vas sta zanima pitajte
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
eto, ja imam jedno pitanje. zašto ih još nisi topirao? ove indice bi definitivno valjalo topirati...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
11.05.2014
28
14
0
kako mislis valjalo bi?to sto bi valjalo ili nebi je na meni da odlucim,a mislim topirat jednu ili dvije kroz 5 6 dana,i jednu lstirat
E da pitas zasto,zato jer mi se to cini kao bolja opcija za mjesto na kojem gojim,i inace nisam ljubitelj topinga
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
istina, sve to ovisi o tvome izboru, ja ti samo govorim što bi bilo najbolje iz onoga što vidim na slici.

vidiš da ti biljke rastu u vis zato što imaju malo direktnog svjetla. kad nema dosta svjetla, biljke nemaju baš previše bočnih grana. e zato tu ide topping, da dobiješ više glavnih vrhova, i onda još pomogneš sa LST-om da ih razvučeš i da na kraju dobiješ više od 50 grama iz jedne biljke...

nije baš sve u teoriji, ima nešto i u iskustvu ;)
prošao sam ja te škole i vidio koja je razlika u količini između topirane i netopirane kad imaju po 6-7 sati direktnog sunca dnevno.
netopirana je dala bar 3-4 puta manje nego one koje su bile topirane i LST-irane...
 
11.05.2014
28
14
0
biljke imaju oko 10 sati direktnog sunca i vise im je nego dobro,bas zelim postic to da izrastu sto vise jer ispred njih se nalazi kamena prizida zelim da je prerastu i da ih sunce jos jace dere,sve zavisi o dosta cimbenika,meni ovde odgovara toping na 1 ili 2 ali tek kad odlucim da je to to, jedna lst i jedna ostaje kakva je to je plan od pocetka,a sad o prihodu se nebi slozio puno je tu cimbenika za napravit kolicinu i kvalitetu,vise ciljam na kvalitet nego kolicinu,a to da dobije 50g iz jedne biljke prestao bi growat a to je nemoguce,slazem se da ima i u iskustvu nemam mnogo osobnog iskustva s outdoorom ali to neznaci da ih se nisam nagledao i da nisam radio indoorove
 
11.05.2014
28
14
0
i jos bi nesto dodao na to da biljka nema dosta bocnih grana i da raste u visinu,pa kakvu biljku ocekujes nakon mjesec ipo dana u outu podgledaj malo druge dnevnike i usporedi ih s mojim biljozama,s tim da moje nisu imale nikakav indoor 25 dana kao i 80 posto outdoorova,znaci od pocetka od sjemena u zemlji mjesec ipo dana s ovako oblacnm i kisovitim vremenom bez prethodnoh indora mislim da su biljke vrh nisam se nagledao bas puno boljih,a to sto je po 25 dana u indoru pa se izbaci van normalno da ce imat vece grane i bit razgranatie,pitanje je kakve ce im biljke bit nakon tih par katova indora,rec cu jedno na kraju se mrtvi broje,e da i to prebacivanje iz in u out,nisam ljubitelj,zelim da je od pocetka u prirodnom podnelblju na mjestu gdje ce stat od pocetka do kraja no stress
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
madafaka00 je napisao(la):
...,radi se o mojem prvom samostalnom outdooru,radio sam vec jedan s frendom ima vec 6 godina od tog cisto onako amaterski klinacki...
madafaka00 je napisao(la):
..,s tim da moje nisu imale nikakav indoor 25 dana kao i 80 posto outdoorova...
Ovo bas ne razumem najbolje, kojih 80 posto outdorova... tj. cijih.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.