Outdoor By M.M. OG Kush, Chemdog, Skunk#1, Super Hash

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Ja sam ih drzala isto indor kojih mjesec i pol dana ,ali vani na suncu ne pod lampama,to se drukcije racuna onda :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: madafaka00

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Mislim da si malo obrnuo cifre, al to je samo moje vidjenje. Vecina krene kod kuce u casicama, bar mi se cini koliko pratim dnevnike.
 
11.05.2014
28
14
0
mozda me nisi skuzio to i govorim da ih 80 posto prvih 20 25 dana biljke drzi u kuci pod lampama dok ne stasaju
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
nisu imale nikakav indoor 25 dana kao i 80 posto outdoorova
A ko da te skuzi, procitaj sta si napisao, kao i 80% outdoorova -> nisu imale nikakav indoor... mislim da znam citati, no, kad ce spomenuti automatici.
 
11.05.2014
28
14
0
pa pa 80 posto outdoorova su stale u indooru prvih 25 dana,moje nisu,tesko li je za skuzit,da si citao cjeli dnevnik skuzio bi nemoj se hvatat za 2 3 pravopisne greske,sta se tice automata bit cete obavjesteni
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Haha, kontradiktoran je totalno :)
[member='madafaka00'] želim ti sreću i dobroga dima pa da malo smiriš živce.
Uopće ne dijeluješ kao osoba koja duva, nekako širiš negativnu vibru. Mislio sam da je do mene
i da sam ja samo to zapazio al eto nisam jedini. To nije odlika nekog tko duva.
Relax & Peace!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
možda malo i je, ali ne možemo mi ništa reći jer ga ne poznajemo. možda bi trebao samo malo bolje birati riječi jer ljudi često dobiju krivi dojam, pogotovo preko interneta...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: madafaka00
11.05.2014
28
14
0
No Joke je napisao(la):
Haha, kontradiktoran je totalno :)
[member='madafaka00'] želim ti sreću i dobroga dima pa da malo smiriš živce.
Uopće ne dijeluješ kao osoba koja duva, nekako širiš negativnu vibru. Mislio sam da je do mene
i da sam ja samo to zapazio al eto nisam jedini. To nije odlika nekog tko duva.
Relax & Peace!
kontradiktoran ili netko ko vidi situaciju drugacije od vecine vas i misljenja nam se razilaze,najveci problem je sta vi mislite da nesto znate da ste neki proeri a vecina vas nema odradena dva growa i onda kao djelite neke savjete ,mislim da imam znanje vece od 80 posto foruma i nezelim nikakva pametovanja i izmisljanja tople vode odma sam to spomenuo,kome se svida moj nacin i moje razmiljanje pratit ce me i bit mi podrska kome nepasem neka produzi, ne nastojim se nikome svidit niti ulizat,rec cu samo jos jedno REAL RECOGNIZE REAL,jos nesto spominjes da kao nisam osoba koja duva i kao to nije odlika nekog ko duva,sta sve osobe koje puse su jednake po ponasanju i osobinama wtf,malo sektaski od tebe
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
na sajtu vidim dosta kamenjara i vegetacije tipicno za primorje i zaledje mora.daj mi reci kakva ti se pokazala ta zemlja crvenica za out uzgoj. mislim, po prilozenom imas iskustva s njom pa.... podijeli s nama.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.